Ten, kto ovláda DNA, riadi spásu: znak šelmy atómové číslo 666, budovanie dokonalého zvieraťa


Číslo 666 sa týka uhlíka 12 Atom, ktorý predstavuje človeka. Adam bol Prvý človek: Atóm.
Uhlík 12, jeden z 5 prvkov v ľudskej DNA. Skladá zo 6 protónov, 6 elektrónov a 6 neutrónov, čo predstavuje 666. DNA je tvorená šiestimi menšími molekulami: piatimi uhlíkovými cukrami nazývanými deoxyribóza, molekula fosfátu, a štyri rôzne dusíkaté zásady: adenín,
Tymín, cytozín a guanín.

Zjavenie 13:18
Tu je múdrosť. Nech ten, kto má porozumenie, počíta číslo šelmy, pretože je to číslo človeka a jeho číslo je šesťsto šesťdesiatšesť. Inými slovami, ľudstvo bez Boha a iba ako telo je ZNAK ŠELMY 666.

Aká náhoda? Človek sa skladá z uhlíka 12, čo je 666. Možno to nie je náhoda. Súčasný padlý, ale vykúpiteľný stav ľudstva, lebo všetci zhrešili ale sú ospravedlnení slobodne jeho milosťou prostredníctvom vykúpenia, ktoré priniesol Ježiš.

Kľúčom k pochopeniu toho všetkého je uvedomiť si, že ľudstvo v súčasnosti existuje v padlom stave. Aj keď mohlo byť ľudstvo pred pádom sväté, teraz potrebuje vykúpenie. Luciferiánska elita sa snaží presmerovať ľudstvo, aby sa vzdialo od tohto vykúpenia a odoprie mu akýkoľvek únik z jeho “stavu uhlíka 666”, kde mu prislúcha iba “identifikácia mäsa”. Chcú, aby sa ľudstvo usilovalo o modernizáciu pomocou technológie a nanosyntetickej biológie a genetická manipulácia s cieľom dosiahnuť nesmrteľnosť. Je to rovnaká lož ako tú, ktorú už poznáte so záhradou a hadom, ktorý ponúka ľudstvu tajné poznanie, prostredníctvom ovocia, ktoré prinesie ľudstvo stráca možnosť stať sa vyššým.
Technológia, ktorú had ponúka, však z človeka urobí zviera a to naplno pod kontrolou Lucifera. Ľudstvo zmiešaním železa s DNA (nanotechnológia s mäsom) stráca svoju schopnosť vnímať a hľadať Boha. Stručne povedané, pred očkovaním je ľudstvo padlé, ale duchovne pripravené na výber a vykúpenie, ale po očkovaní ľudstvo zostane padlé bez tejto schopnosti. Stáva sa z neho prázdna nádoba, ktorú Lucifer naplní čistou satanskou poslušnosťou a žiadostivosťou. Stáva sa z neho genetický hybrid transhumánneho úľa zotročenia mysle.

Budovanie dokonalého zvieraťa
1) Uhlík-12 je početnejší z dvoch stabilných izotopov prvku uhlík na 98,89% uhlíka.
2) Fosfor, z gréckych fosforov, z fosfónu „svetlo“ + fosfor „prináša“, sa dostávame k: „Fosfor“, čo sa rovná LUCIFEROVI, nositeľovi svetla

Teraz bude farmaceutické spoločnosti používajú tzv. Quantum Dot Vaccinations ako aktívnu zložku luciferázu. Takže, žiariaca časť
tohto návrhu sa nazýva luciferáza. Môže to byť v jasnejšie? Doslova ju pomenovali po Luciferovi. Je ich otcom a pamätajte, že ho volajú osvetlený, pán osvietených – Lord of the Illuminati.
Luciferázy sú enzýmy, ktoré používajú substrát nazývaný luciferín spolu s kyslíkom a ATP v energetickom procese, ktorý produkuje svetlo ako žltá žiara svetlušiek. Vedci využili silu luciferázy na vytvorenie reakcií, ktorých svetelný výkon sa používa na sledovanie biologických procesov vrátane génovej expresie, biomolekulárnej väzby a životaschopnosti buniek. Luciferáza je všeobecný pojem pre triedu oxidačných enzýmov, ktoré produkujú bioluminiscenciu a zvyčajne sa odlišuje od fotoproteínu.

Názov prvýkrát použil Raphael Dubois, ktorý pre substrát a enzým vynašiel slová luciferín a luciferáza, resp. obe slová sú odvodené z latinského slova Lucifer, čo znamená Svetlonos.

Daniel 2:43: Miešanie železa s hlinou
“A keďže si videl železo zmiešané s bláznivou hlinou, zmiešajú sa s ním.” semeno mužov, ale nebudú sa štiepiť jeden na druhého, tak ako sa železo nemieša s hlinou. “

Keď je 666 uhlíkový človek kombinovaný s kovmi (železom) v hybridnom veku, procesom nanotechnológie vakcinálnej metalurgie vytvárajú transhumanizmus, oni budú označení a identifikovaní pomocou Luciferovho svetla pomocou Luciferázy.

Boží Gén
Hypotéza Božieho génu hovorí, že ľudská duchovnosť bola ovplyvnená dedičnosťou a že a špecifický gén, nazývaný vezikulárny monoamínový transportér 2 (VMAT2), predisponuje ľudí k duchovným alebo mystickým zážitkom. Túto myšlienku navrhol genetik Dean Hamer v knihe z roku 2004 s názvom The God Gene: How Faith is Hardwired into our Genes. Je možné, že sa táto vakcína zameriava na vezikulárny monoamínový transportér 2 a vypína ho, čím sa oddelí schopnosť človeka intuovať, čo je správne a čo zlé, a dokonca myslieť na Boha. Stávajú sa z nich prázdne plavidlá pripravené byť naplnené indoktrináciou Lucifera.

Znak šelmy teda jednoducho znamená “padlého človeka”, človeka bez ducha. Vakcína zbaví ľudstvo akéhokoľvek duchovného spojenia s Pánom a nechá ľudstvo prázdnou nádobou uhlíka 12 označeného luciferázou a naplneného metalurgickou nanotechnikou, ktorá mu umožňuje byť riadeným satelitnými systémami 5G. Nie je ani tak na sledovanie. Sledujú nás už mobilné telefóny a
kamerový dohľad. Ide skôr o to, aby ste jedného identifikovali ako lojálneho Luciferovi. Telá teda budú mRNA geneticky modifikované, opatrené luciferázou a naplnené metalurgiou z hydrogélu nanotechnológie vo vakcíne.


Staňte sa transhumanistom a navždy straťte svoju dušu. Je to voľba.

Sám Elon Musk hovorí, že vývoj umelej inteligencie je: „vyvolanie démona“ a napriek tomu hovorí, že jeho NEURALINK je budúcnosť? Deje sa to. Všetko o čom hovorím je skutočné. Toto je Koncová hra.
Prečo si myslíte, že Elon Musk požaduje, aby sme spolupracovali s umelou inteligenciou, ak je taká nebezpečné ako hovorí? Má to pre niekoho zmysel? Samozrejme, že nie. Sleduje elitu. Program zotročenia ľudstva pomocou technológií. To nie je vtip. Deje sa to stokrát rýchlejšie, ako ktokoľvek čakal. Exponenciálne: Moorov zákon. Prísľub apoteózy prostredníctvom tajných poznatkov.

Klam v scientizme sa dočkal úplného uskutočnenia. Elita používa vedu / technológiu na denaturovanie toho, čo stvoril Boh. A ľudia tomu prepadnú, pretože je to veda, a tak znie „racionálne“ a nie „nadprirodzene“, preto nemá nič spoločné s toľkým ohováraným „duchovna”.
Bude čoraz ťažšie presvedčiť ľudí, že určitý typ technológie je zlý.

Bitka o nedotknutý ľudský genóm

Elohim v Starom zákone chcel čistú krv (nepoškvrnených ľudí) a musel im to dovoliť za odplavenie všetkých tých, ktorí podľa svojej vlastnej voľby poškvrnili genetiku Božieho stvorenia a vyhladili tých, ktorí infikovali genetiku. Nephilim a nevyhnutnosť Veľkej potopy.

Bol to a stále je to boj o ľudský genóm a o naše duše. Máte len jednu vec. Narodiť sa smrteľníkom. A zomrieť smrteľníkom.
Ak hľadáte Nesmrteľnosť prostredníctvom technológií transhumanizmu a Lucifera, dosiahnete to. Večnú smrť.

Ak sa vám článoček páčil, nezabudnite ho zdieľať, odoberať môj kanál a Králičiu noru na aplikácii telegram.

https://www.youtube.com/channel/UC1_AZHoYqxJOAyKpwK-ckRw

https://t.me/Dolekralicounorou/12132

Vezuel

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x