Otvorený kontakt by bol najlepším riešením

Otvorený kontakt by bol najlepším riešením

O scenári kedy Arkturiáni na seba vezmú fizickú podobu a prídu nás navštíviť, hovorí Rada Arkturiánov

Channeling: Daniel Scranton (13. máj 2021)

Preklad: Isiri

“Neustále sme v pokušení znížiť svoje vibrácie natoľko, aby sme na seba mohli vziať fyzickú podobu. Nie preto, lebo by sme chceli mať znovu telá, ale pretože vieme, že keby ste nás mohli vidieť v telách, tak by nás viacerí z vás brali vážnejšie a keby sme sa pohybovali medzi ľudstvom, určite by sa nám dostalo veľkej pozornosti ..alebo keby sme pristáli na lodiach a z tých lodí vystúpili a dali o sebe vedieť.

Všetci ste natoľko zvyknutí vnímať svojími piatimi zmyslami a tak silne sa ne spoliehať, že by ste ich skutočne mali dať občas stranou, aby ste sa vo svojom duchovnom vývoji mohli dostať hlbšie. Veľa z vás vie, že keď iba zahliadnete alebo začujete malý zlomok z toho, čo je momentálne k dispozícii z toho, čo je možné vidieť a čo je možné počuť, tak vás vždy napadne, či je vašich päť zmyslov naozaj tým najdôležitejším nástrojom na pochopenie reality.

Jednou z našich výhod, ktorú máme, keď nie sme vtelený, je taká, že nás môže cítiť každý, že nie sme obmedzení v tom zmyle, kam môžeme ísť a ako sa môžeme s kýmkoľvek spojiť a s ním komunikovať a po celú dobu sme k dispozícii každému jednému z vás. Tieto prenosy prostredníctvom Daniela vás tu majú naučiť vašej schopnosti harmonizovať svoje vibrácie s našimi. Túto schopnosť mať môžete a jedného dňa ju aj mať budete a budete s nami komunikovať priamo. Príjem týchto prenosov je váš tréning a zoznámenie sa s našim názormi, s našim uzdravovaním a s našou láskou. Sú to dary, ktorými sa sami obdarujete, keď nastane ten správny čas. Niektorí z vás sú si toho vedomí a už sú na nás vibračne naladení a už z toho získavajú výhody. To, čo ste zatiaľ schopní prijímať, je iba špičkou ľadovca. Je omnoho viac toho, čo vám môžeme dať a čo je práve teraz k dispozícii tým, ktorí sú ochotní ísť za svojich päť zmyslov a dosiahnuť ďalší zmysel, ktorý vo vás aktivujeme. Deje sa to vždy, keď čítate alebo počúvate niektorý z týchto prenosov. A tak ako sa s nami vibračne harmonizujete, tiež v sebe rozpoznávate svoje arkturiánske bunky, čo vám skvele poslúži.

Boli by sme radi, aby ste vedeli, akí sa cítime šťastní, keď sa s vami dokážeme akýmkoľvek spôsobom spájať a chceli by sme, aby ste z toho profitovali rovnako ako my. Ale aby ste to dokázali a aby ste mali plný úžitok zo všetkého, čo vám ponúkame, musíte sa voči nám energeticky otvoriť, musíte nás vpustiť do svojho vnútra a zlúčiť sa s nami. A to platí a aj v prípade senára, že na seba vezmeme fyzickú podobu a prídeme vás navštíviť, čo sa zdá byť ako najlepšie riešenie. A verte nám, že keď to hovoríme, tak to hovoríme preto, lebo s tým máme skúsenosti a vieme, že to fakticky funguje najlepšie, lebo nie ste prvá planéta bytostí, ktorú sme vyhľadali a nebudete ani tou poslednou.

Chceme vás zaujať tým, čo sme sa naučili a použiť to na to, aby sme boli lepšími v dávaní, lepšími vo vyučovaní a lepšími v obsiahnutí vás všetkých, aby ste sa mohli stať svojím pravým Ja. A rovnako, ako môžete cítiť vy nás, môžeme cítiť aj my vás a chceme iba, aby ste vedeli, že sa vám to v každom okamihu každého dňa darí stále lepšie.

Sme Rada Arkturiánov a spojenie s vami sme si užili.”

Isiri

Video: https://www.youtube.com/watch?v=gs15fczCRxY

Zdroj: https://www.facebook.com/groups/572274633472220/permalink/763867610979587/

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Zuzana
16. mája 2021 20:29

Úplne s vami súhlasím a teším sa na chvíľu keď sa tak stane a my vás tu uvidime🤠💗💗💗

necron99
necron99
16. mája 2021 12:09

nerozpravajte o tom a cim skor dojdite a spravte tu konecne poriadok.

2
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x