Aktivácia DNA

Vakcíny odpojujú dušu

 Jakobov rebrík je miesto, kde dno schodiska, keď človek prekoná vlastné ego, vedie po schodoch hore k Vyššiemu Ja.

 Rebrík je spojenie duše (nachádzajúcej sa v epifýze) s Duchom, Zdrojom, Bohom).

 Týmto spojením sa napájate a nabíjate čistou božskou silou Boha.

 To vás aktivuje od 3d (Mind – Body lineair vedomie) po 5d (Duch – Boh kvantové vedomie).  Tak vzniká Zlatý vek.

 Skreslenia v zemských sieťach spôsobili skreslenia v našej šablóne DNA, pretože zdieľame rovnakú holografickú realitu.  To malo za následok neschopnosť podstúpiť prirodzený proces biologického vzostupu.

 Pôvodné ľudské telo bolo navrhnuté tak, aby stelesňovalo 12 dimenzií vedomia za jeden život.  Pôvodná božská šablóna bola navrhnutá na prirodzenú aktiváciu vlákien DNA 4, 5 a 6 vo veku 12 rokov, vlákien 7, 8 a 9 vo veku 22 rokov, vlákien 10, 11 a 12 vo veku 33 rokov a  nakoniec vlákna 13, 14 a 15 vo veku 44 rokov. Väčšina ľudí má aktivovaných iba 3 až 3,5 reťazcov DNA, čo znamená, že môžete zažiť iba maximálne 3 dimenzie vedomia a obmedzený rast.

 Aktivácia DNA je prírastok svetla do božskej šablóny, aby sa obnovil jej prirodzený plán pomocou posvätných geometrických kódov a príkazov.  Anjelská ľudská bytosť má vo svojej DNA šablóne zakódovaný potenciál stelesniť 12-vláknovú DNA šablónu.

 DNA Seperation je poškodenie, ktoré je spôsobené kombináciou fyzických toxínov vo vakcínach, potravinách, vzduchu, zemskej mriežke a mechanizmoch duševného prežitia strachu, ktoré ukončujú synapsiu nervového systému z vnútornej činnosti a vedenia.

 Táto kombinácia blokuje a nakoniec preruší spojenie s vyšším Ja, Duchom.

 Blokuje Božie svetlo.

 Odpojuje vedenie Božského:

 Vypne to váš úmysel.

 Rozbije Jakobov rebrík a naruší proces vzostupu.

 Toto udržalo ľudstvo uviaznuté v slučke reinkarnácie.  Degradované na mysle závislého ega v nezdravých telách.

 Pre vzostup je nutná aktivácia Golden DNA a je ako aktualizácia operačného systému zo Zdroja.  Je to ako stiahnutie najefektívnejšieho a najaktuálnejšieho božského operačného systému.  Aktivácia DNA vylepšuje váš život od chaosu, drámy, úzkosti, zdedených odtlačkov, tieňového ja, dlhu, utrpenia, premôže, stresu, zlých vzťahov až po originálnu tlač posvätného Boha Zlato.  Ste schopní stelesniť svoje Vyššie Ja, dosiahnuť sebaovládanie, nájsť svoj životný účel, spomenúť si, kto ste, okamžite znovu vymyslieť samého seba a prilákať vyššiu sieť ľudí, miest, časov a udalostí.  Prilákate svoju pravú rodinu duší.

AW

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 2 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x