Georgij Sidorov o Vatikánskej knižnici

Georgij Sidorov  – Tajný projekt vodcu

Vatikánska knižnica je jednou z najväčších známych knižníc, ktorá má veľa podzemných mnohakilo-
metrových podlažia. Mnoho starovekých artefaktov a pravých písomných prameňov starovekých civilizácií je tu utajených pred celým ľudstvom a len veľmi úzky okruh služobníkov Vatikánu má prístup k širším archívom knižnice.

Ako sa všetky tieto artefakty zhromaždené v priebehu mnohých storočí ocitli v tejto knižnici?
O tom hovorí ruský cestovateľ, biológ, antropológ Georgij Sidorov vo svojej knihe “Tajný projekt vodcu”:

“Ako hovorí ezoterická literatúra, najvyšší slobodomurárska elita je zasvätená do poznania predchádzajúcich civilizáciu.
Ale iba ich najužšia kruh.
Strednej a nižšej slobodomurárska úroveň vie o predpotopnom čase iba to, čo je napísané v Biblii.

Odkiaľ sa slobodomurárska elita dozvedela o dobách zlatého veku? Táto otázka by sa mala tiež osvetliť. Aby sme pochopili, ako sa ich najvyšší kruh dostal k informáciám, musíme si pripomenúť starý zlodejský zákon:

Ak chcete niečo ukradnúť tak, aby to nikto nehľadal, musíte na tom mieste, kde bolo niečo ukradnuté založiť požiar. Nech si všetci myslia, že nič nebolo ukradnuté, ale tieto hodnoty jednoducho zhoreli.

Teraz si spomeňme, koľkokrát horela najväčší staroveká knižnica – Alexandrijská knižnica. Až trikrát.

Prvýkrát bola zapálená v roku 47 pred naším letopočtom legionári Césara. Spolu s egyptskými loďami v prístave. Zaujímavé je, že lode na vode a knižnica v meste …
Akú by to mohlo mať súvislosť? Iba jednu, ak predpokladáme, že knižnica bola najprv vykradnutá
a následne zapálená … tak, aby Egypťania ich neprenasledovali, zapálili ich lode.

Faktom je, že César v Alexandrii nemal dosť síl, inak by dobyl Egypt, ako to urobil jeho nástupca Oktavián.
Otázka znie, prečo Rimania potrebovali Alexandrijskú knižnicu? Presnejšie povedané, jej tajné archívy.

Knihy, papyrusy a zvitky neboli potrebné pre nich, títo sa málo zaujímali o znalosti. Všetko toto intelektuálne bohatstvo sa rozhodli skryť pred ľudstvom tí, ktorí používali Rím ako údernú silu v Stredomorí a Európe, tí NELIDA, ktorí aj spôsobili vznik Ríma … Zdá sa, že v rámci realizácie svojho globalizačného projektu, pretože pre fenomén Ríma neexistuje iné vysvetlenie. Vtedy začali sa začišťováním vedomostí o starovekých civilizáciách.

Druhý úder Alexandrijskej knižnici bol spôsobený počas vojny s Palmyra pod cisárom Aurelianus v roku 273. Skutočne Rimania pochopili, že neexistuje nič vyššieho než intelektuálne bohatstvo?
Tento podivný incident sa vysvetľuje jednoducho: znamená to, že César nevzal všetko. V Alexandrijskej knižnici sa nachádzali knihy, ktoré sa nemali dostať do rúk budúcich generácií.

O treťom požiaru v najväčšej knižnici na svete došlo v roku 391 v dôsledku jej spustošenia kresťanmi.

Možno to bol posledný akord, posledná revízia.

Ale zaujímavou vecou je, že napriek trom požiarom a ďalšiemu spustošenia Alexandrijskej knižnice na konci 7. storočia moslimami, prežili geografickej mapy zostavené kartograf predpotopné civilizácie.

Kópie týchto máp sú nám dobre známe: je to mapa tureckého admirála Piri Reise, mapa severnej pologule Gerhard Mercator, mapa Atlantídy a Južnej Ameriky Oroniuse Finiuse.
Existujú dôkazy, že Kolumbus Ameriku slepo neobjavil. Mal nejaké mapy.

Z toho všetkého je možné vyvodiť záver, že z Alexandrijskej knižnice boli vyvezené nielen knihy, ale aj mapy zostavené starovekými civilizáciami. Otázka znie, kam?

Ukazuje sa, že do Ríma. Do Ríma bola prevezená svojho času knižnica zo starovekej Macedónsko. Tiež sa tam ocitla knižnica z Atén, Pergama, Ponta a nakoniec tam skončila v roku 1204 knižnica z Konštantínopolu.

Ale kde sú všetky tieto veľké knižnice?

Opäť rovnaký trik: ak chceš niečo spoľahlivo skryť, vytvor požiar a to, čo ste skryli, nikto nebude hľadať.

V Ríme došlo k niekoľkým veľkým požiarom. Rím vypálili aj Góti, Vandali, Byzancii a horel aj v XIV. storočia i neskôr. V Ríme horelo všetko možné, ale nie staré knihy.

To možno ľahko dokázať. Každý vie, že zbierka kníh vo Vatikáne je najväčší na svete. Odkiaľ pochádza táto úžasná superknihovna? Snáď nie z kníh od Galov alebo Nemcov? Pravdepodobnosť nejaká je, že od Galov nejakej knihy sú, ale nie od negramotných barbarov z úpätí Álp.

Existuje iba jeden záver:
V podzemí Vatikánu sú knihy a zvitky všetkých vyššie uvedených knižníc a nie sú prístupné akademickej vede.
A samozrejme s Vatikánom je spojená táto neviditeľná skupina dedičov predpotopné civilizácie, ktorá sa považuje za tajnú okultné vládu pozemskej spoločnosti. A práve od nej dostávajú najvyššie slobodomurárske kruhy dávkované vedomosti o predpotopné dobe.

A mimochodom, tento proces prebieha aj teraz pred našimi očami, keď nielen pravidelné armády, ale aj nájomné oddiely “demokratického Západu” okrádajú múzea, v ktorých sú uložené artefakty, ale týmto sa zaoberajú aj teroris-
tické skupiny ovládané svetovou vládou.

Takto pred našimi očami boli čiastočne zničené, alebo tajne vyvezené alebo predané do súkromných zbierok elít, artefakty z Afganistanu, Egypta, Iraku, Sýrie a Líbye. A samozrejme, nepotrebujete veľa inteligencie, aby ste uhádli, kto a za akým účelom vykradol múzeum v Kyjeve počas Majdan v roku 2014.

Yentl.

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 4 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Roman
22. mája 2021 19:01

Rad by som sa do nej pozrel.

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x