BOROVICOVÝ ČAJ: protilátka prenosu Spike bielkovín zo zaočkovaných ľudí na neočkovaných

Nedávno sa prihlásili lekári v prvej línii a odborníci na medicínu, ktorí odhalili, že prenos medzi vírusom ľudí očkovaných na Covid spôsobuje nežiaduce reakcie u ľudí, ktorým injekciu Covid nepodali. K prenosu dochádza bez kontaktu pokožky. Názorom experta je, že Covid nie sú vakcíny, ale experimentálne biologické zbrane. Bunky vakcíny produkujú syntetický spike proteín z patogénu, do ktorého im bol injikovaný. Odborníci tiež určili, že vakcinovaní musí byť v karanténe, pretože prenos sa uskutočňuje vzduchom.

Existuje aj protilátka pre súčasnú nákazu spike proteínom, ktorá sa nazýva Suramin. Nachádza sa v mnohých lesoch po celom svete, v borovicových ihličiach. Suramin má inhibičné účinky proti zložkám koagulačnej kaskády a proti neprimeranej replikácii a modifikácii RNA a DNA. Nadmerná zrážanlivosť spôsobuje krvné zrazeniny, mini-zrazeniny, mŕtvicu a neobvykle silné menštruačné cykly.

Čaj z borovicového ihličia je jedným z najsilnejších antioxidantov, aký existuje, a je známe, že lieči rakovinu, zápaly, stres a depresie, bolesti a infekcie dýchacích ciest. Čaj z borovice zabíja aj parazity.

Dr. Judy Mikovits odhalila, že zdravotnícke zariadenie po celú dobu vedelo o protilátke na nákazu – nákazu, ktorú dnes vidia tisíce ľudí, ktorí vakcináciu neabsolvovali, ale prišli do tesnej blízkosti s ostatnými, ktorí boli zavakcinovaní.

Keď sa chcú zdravotnícke zariadenia a politickí propagátori oslobodiť od očkovania, dajú si vždy legálne východisko a tlačia na „občanov“, aby zaočkovali.

Aké sú vedľajšie účinky tejto nákazy?

masívne bolesti hlavy
mikrozrážky a náhle podliatiny v tele
mimoriadne silné menštruačné cykly u mladých aj po menopauze
potraty
zníženie materského mlieka
sterilita medzi ženami aj mužmi
domáce zvieratá zomierajú krátko potom, ako majitelia dostanú vakcínu

Čaj z borovicového ihličia poskytuje podobný, ak nie nadštandardný úžitok, čiastočne kvôli skutočnosti, že ide o priamy mierny extrakt z celej byliny, pričom mnohé z jeho vlastností zostávajú nedotknuté a môžu sa zničiť nadmerným teplom počas destilácie a ďalšej pitvy. z mnohých výživových zložiek.

Borovicové ihly majú vysoký obsah vitamínu C a A medzi mnohými ďalšími zlúčeninami, ktoré poskytujú dlhý zoznam výhod:

Kórejská štúdia z roku 2011 preukázala, že použitie borovicových ihiel v čaji bolo najlepším spôsobom, ako získať antioxidačné výhody z borovicových ihiel.
Štúdia preukázala, že extrakt horúcej vody z proantokyanidínov a katechínov z borovicových ihiel ponúka najvyššiu hladinu antioxidačných účinkov v porovnaní s procesmi chemického extraktu.

Existujú aj ďalšie známe výhody, ktoré zdieľajú čaj z borovicového ihličia a čaj z iných ihličnanov, medzi ktoré patria:

Analgetikum
Antibakteriálne
Protiplesňové
Protizápalové
Antimikrobiálne
Antioxidant
Antiseptikum
Protinádorový
Antitusikum
Antivírusové
Aromatické
Sťahujúci
Dekongestant
Detoxikačné
Dezinfekčný prostriedok
Močopudný
Expektorans
Imunomodulačné
Zlepšuje cirkuláciu
Osviežujúci
Lymfatický
Relaxačné
Zmierňuje nervové vyčerpanie a únavu
Zmierňuje boľavé svaly
Obnovujúci
Tonikum
Bylinkári po celom svete po celú dobu vedeli o výhodách tohto jednoduchého prírodného čaju. Čaj z borovicového ihličia sa na celom svete lekársky používa už tisíce rokov.

Léčivé účinky borovice, lísky a topolu - | Prostřeno.cz

Čaj z ihličia, smreka, cédru a jedle môže byť nakoniec najjednoduchším spôsobom, ako získať početné výhody vždyzelených stromov, spolu s prírodnou ochranou pred nezdravými replikáciami Spike proteínov.

Ako to naplánovali elity

Samozrejme, nebudeme môcť popravovať ľudí ani organizovať tábory. Zbavíme sa ich tým, že ich presvedčíme, že je to pre ich dobro.

Príliš veľká populácia, ktorá je väčšinou nepotrebná, je niečo ekonomicky príliš nákladné. Spoločensky je tiež oveľa lepšie, aby sa ľudský stroj náhle zastavil, než aby sa postupne zhoršoval. Nebudeme schopní absolvovať inteligenčné testy na miliónoch a miliónoch ľudí, viete si to predstaviť! Niečo nájdeme alebo spôsobíme; pandémia zameraná na určitých ľudí, skutočná hospodárska kríza alebo nie, vírus ovplyvňujúci starých alebo starších ľudí, nezáleží na tom, slabí a ustráchaní podľahnú. Hlupák tomu uverí a požiada o liečbu. Postaráme sa o naplánovanie liečby, liečby, ktorá bude riešením.

Výber hlupákov sa preto bude robiť sám: na bitúnok pôjdu sami. „Tento fragment je výňatkom z knihy napísanej v roku 2006.

Pochopte, že sme dosť inteligentní na to, aby sme našli svoje vlastné riešenia a použili ich. Tí, ktorí sú ochotní prijať proaktívne ochranné opatrenia, zachovať si zdravie a stať sa viac samostatnými, budú z tohto obdobia zmien a transformácie úspešní.

Budeme tými, ktorí štruktúrujú svet, aby prichádzali s novým zameraním na spoločné dobro všetkého života všade. Staré zmýšľanie vyjadrené vyššie uvedenou obmedzenou dušou nebude tolerované. Toto zmýšľanie a tí, ktorí ho prechovávajú, zmiznú ako tma pred blížiacim sa úsvitom. Je pravda, že mnohí pôjdu s prechádzajúcou nocou, ale tí, čo zostanú, potom budú svietiť o to jasnejšie. Robte svoju časť. Najskôr sa postarajte o seba, až potom pomôžte všetkým ochotným počúvať a zapojte sa do rekonštrukcie.

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 4 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x