Čo je “CASTLE ROCK”?

Poďme dať názvy “močiarnych systémov” do poriadku.

FED je súkromná banka.

Patrí ôsmim rodinám.

Štyri z týchto rodín žijú v USA. Ide o Goldman Sachs, Rockefeller, Lehman a Kuhn Loeb z New Yorku.

Tie FED, ktoré vedú rodiny zo zahraničia, sú Rothschildovci z Paríža a Londýna, Warburgovci z Hamburgu, Lazardovci z Paríža a rodina Yisrael Moses Seif z Ríma.

80% týchto FED vlastnia tieto rodiny.

Ľudia s najväčším FED podielom sú William Rockefeller, Jacob Schiff a James Stillman.

FED je však iba pobočkou Banky pre medzinárodné platby (BIS) so sídlom v Bazileji (Basel, Švajčiarsko). Preto je šéfom FEDu iba guvernér centrálnej banky BIS, ktorá je akýmsi spôsobom ozajstným “Svetovým Kapitolom”, jeho centrom, alebo ak chcete ” skutočnou svetovou vládou”.

Všetky ostatné vlády a ich politici sú iba aktéri, ktorí čítajú a hovoria, čo im napísala alebo povedala BIS (takže všetci rok čo rok hovoria to isté slovo od slova).

Takmer každá krajina má takúto pobočku BIS – vo vlastníctve národnej centrálnej banky- a krajiny, ktoré ju nemajú (Irán, Kuba, Rusko), sú “zločincami”, ktorí sú každých pár rokov zabíjaní vojnami NATO.

Výkonnými zamestnancami BIS sú: riaditeľ Európskej centrálnej banky Mario Draghi (Talian), prezident Deutsche Bundesbank Jens Weidmann (Nemec), prezident Federálneho rezervného systému USA Jerome Powell (Američan) a predseda predstavenstva Čínska centrálna banka Yi Gang (Čína), ale nie sú dôležití, pretože národné centrálne banky všetkých krajín, ktoré vlastní BIS, čo je vlastne každá národná centrálna banka na svete (napriek Iránu, Kube a Rusku), sú tiež vo vlastníctve týchto hore uvedených ôsmich rodín!

Takže vlastnia všetky banky.

To znamená, že všetky peniaze, nielen dolár (vrátane eura, libry šterlingov, jenov, frankov), sú ich. A to zas znamená, že im patrí aj každá spoločnosť, ktorá si vzala úver od banky (ktorá je súčasťou národnej centrálnej banky vo vlastníctve BIS), čo zas znamená, že vlastnia nielen všetky médiá, ale aj každú veľkú spoločnosť na svete (Facebook, Amazon, Apple, Twitter, Google).

Toto je CASTLE ROCK!

To je to, čo by malo padnúť!

Pamätajte, že sú medzinárodní, nachádzajú sa tiež v USA, Číne, Nemecku, Švajčiarsku, Londýne, Paríži, Ríme … sú všade … a teraz ich lovíme … a chystáme sa ich chytiť – a chytíme ich všetkých! Hra začína!

Môj anonymný zdroj

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

4.7 3 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x