Je čas na zmenu celého systému

Zisťujeme, že súčasný systém zlyhal. Potrebujeme nový. Niet sa čoho báť, pretože prejdeme od spoločnosti nedostatku k spoločnosti založenej na hojnosti, prosperite, spolupráci a bezpodmienečnej láske. V skutočnosti všetci prežívame krízu vedomia. Zabudli sme na symbiotický vzťah, ktorý existuje v nás všetkých, ale začíname si pamätať, že naša integrita sa vzájomne líši od všetkého ostatného v našom svete.

Radujme sa! Všetky prichádzajúce zmeny sú pozitívne! Odhalenie sa deje teraz. Žiadame vás o podporu a spoluprácu, aby ste nám všetkým pomohli uskutočniť túto náhlu a radikálnu zmenu vo svete, kde už nebude existovať zúfalstvo a temnota. Zlo nám vzalo neodcudziteľné práva a slobody. Budeme spolu stáť proti klamstvám a temnote, kým neprestane existovať všetka „tma“. Staneme sa miestom, kde pod temnotou neležia žiadne tajomstvá, kde bude pravda vonku.

Stali sme sa otrokmi globálnej podnikovej elity a bankových rodín, ktoré vládnu svetu. Ovládli a zničili všetko a všetkých, ktorí sa im postavili. Žili sme v násilnom, brutálnom, agresívnom, konfliktom sužovanom a deštruktívnom systéme, ktorý sme neustále udržiavali v neustálom krízovom stave. Je koniec.

„Moja krajina je svet a moje náboženstvo je robiť dobro.“ – Thomas Paine

Skazené, sebecké systémy a inštitúcie, ktoré slúžia iba malému počtu, ako je kapitalizmus, socializmus, fašizmus a komunizmus, ustúpia mierovému prechodu na novú Zem. Tieto inštitúcie budú nahradené tým, čo je skutočne.

Spoločne môžeme diktovať každú myšlienku, slovo, čin a čin tak, aby sa pre celé ľudstvo prejavila nová realita. Toto je Boží božský plán, ktorým je vybudovanie neba na zemi. “Neexistuje väčšie náboženstvo ako láska.”

Je čas ukončiť plán zotročenia navrhnutý globálnou elitou. Táto malá skupina ľudí vedie syndikát peňazí a trhov, z ktorého má prospech iba ich vlastná malá skupina. Je čas vylúčiť tieto skorumpované inštitúcie: Kongres Spojených štátov, bankový systém Federálneho rezervného systému, skupina Bilderberg, Výbor 300, Lebka a kosti, vojenské rameno jezuitov, európska čierna šľachta a ďalšie takzvané šľachty (ktorí určite nie sú vznešení v duchu) a všetky verejné a súkromné ​​inštitúcie na svete, ktoré sa o ľudí nestarajú.

Tu je viac mien: Goldman Sachs, Bank of America, Wells Fargo, HSBC. Potom tu máme vatikánsky bankový systém, abecedné agentúry, ako sú NSA, NORAD, CIA, FBI, MI5, MI6. V zámorí, ale skutočne pod rovnakou malou skupinou ľudí, sú Mossad a Al-Káida a Daeš.

Všetky ostatné teroristické, vojenské a polovojenské organizácie a ďalšie tajné spoločnosti a inštitúcie zotročujú ľudstvo zneužívaním moci, konsolidáciou bohatstva, sociálnou stratifikáciou, technologickou paralýzou a zneužívaním pracovných síl. Tieto pôsobivo znejúce organizácie so svojimi veľkými mocnými štruktúrami sú jednoducho krytím diktatúry vládnucej elity.

Je čas ukončiť zmanipulovanú hru zasvätených osôb, v ktorej bohatí a bohatí chudobní. Boli sme tak ťažko indoktrinovaní, aby sme tento systém prijali, pretože nám vždy odopierajú nástroje na kritické uvažovanie o tom, ako úspešne vyriešiť skutočné problémy. Toto sa zmení! Kto ?

JA

Je čas ukončiť systém, ktorý popieral základnú lekársku starostlivosť svojim občanom, ktorý poskytoval pôžičky s rizikovým hypotekárnym príjmom pre chudobných ľudí. Je čas uzavrieť podvod poisťovacích spoločností.

Je čas postaviť pred súd každého, kto činil v neprospech ľudstva a národov – vendeta.

Je čas ukončiť nelegálne vojny, ktoré pokračujú ďalej a ďalej. Existuje prvá svetová vojna, druhá svetová vojna, Kórea, Vietnam, Stredná Amerika, Afrika, Afganistan, Irak, Líbya, Sýria. A čo prišlo z týchto vojen okrem smrti a zničenia? Pravdou je, že s každou vojnou odchádzajú práva občanov, stúpa stanné právo.

Je čas postaviť pred súd každého, kto navrhol vírusy ako AIDS, SARS, vtáčiu chrípku, prasaciu chrípku, rakovinu a ďalšie vymyslené flusové, super rezistentné baktérie a mnoho ďalších chorôb. Niektoré z nich sú rasovo špecifické a vakcíny, ktorých jediným účelom bolo ešte viac zdecimovať celú svetovú populáciu a šíriť choroby a zabíjať v mene zodpovednej „kontroly populácie“, čo sa skutočne rovná vyľudňovaniu sveta.

Je načase ukončiť otravu a vraždenie pacientov liečených toxickými, smrtiacimi drogami, aby im nebolo zle, a to pri vytváraní obrovských ziskov a kupovaní a skrývaní všetkých patentov dostupných a účinných liekov a liekov, ktoré by zbavili našich pacientov. svete toľkých chorôb. Je čas informovať svet, že väčšina chorôb, ktoré trápia náš svet, napríklad rakovina, je liečiteľná.

Je čas ukončiť všetku produkciu GMO (geneticky modifikovaných organizmov) a nielen ju označiť, ale úplne ju odstrániť z regálov a odstrániť ju zo všetkých polí s plodinami po celom svete. Je čas ukončiť otravu našich verejných vodovodov, ktoré sú úmyselne znečistené vysoko toxickým chlórom, fluoridom a škodlivými ťažkými kovmi, aby bola všeobecná populácia ochabnutá, vyhovujúca, chorá a kontrolovateľná. Je čas postaviť pred súd tých, ktorí postriekali našu oblohu chemtrails, čo spôsobilo chorobu a smrť z toxických a škodlivých chemikálií a ťažkých kovov.

Je načase uvoľniť všetky potlačené technológie, ktoré sa pred nami škodlivo držia (niektoré už celé storočia), ktoré by nás oslobodili od fosílnych palív. Je čas uvoľniť bezplatné, obnoviteľné a čisté energetické systémy.

Je tiež čas postaviť pred súd tých, ktorí vraždili vynálezcov. Boli to tí, ktorí objavili, ako dosiahnuť, aby autá jazdili na vodu, poskytovali zariadenia s bezplatnou energiou a vytvorili bezpečné, efektívne a neznečisťujúce vozidlá verejnej dopravy, ako je napríklad pohonná technológia Maglev magnet (bez kolies, 4000 míľ za hodinu a jazdy). na pevnine a pod vodou z Francúzska do Číny za menej ako 2 hodiny!).

Je čas informovať svet o tom, ako sme sa nechali ignorovať prostredníctvom „čiernych rozpočtov a tajných projektov“ na základe znalostí osídlenej slnečnej sústavy, galaxie a vesmíru. Je čas dať každému vedieť, že sme vytvorili flotilu tajných vesmírnych služieb s názvom „Solar Warden“ s pokročilými vesmírnymi loďami typu Aurora, ktoré môžu dosiahnuť vzdialené planéty a hviezdne systémy.

Kolonizovali sme Mesiac a Mars od 70. rokov alebo skôr!

Je čas otvoriť sa verejnej kontrole mnohých E.T. rasy, ktoré často navštevujú našu planétu.

Je čas otvoriť oblasti tajného výskumu. Čo tie zázraky spätného inžinierstva získané zo zostrelených vesmírnych lodí a tajných zmlúv zavedených na výmenu technológií pre výskum s mimozemskými Šedými, okrem iných aj s E.T. rasy, ktorí navštívili našu planétu státisíce rokov? Tieto informácie a ich záznamy tajili pred verejnou históriou a poznatkami!

Naše súčasné vlády každý rok utrácali rozpočet vo výške miliárd dolárov vo väzniciach a na polícii, ale iba malá časť z tohto rozpočtu sa vynakladá na programy znižovania chudoby, ktoré by zabránili týmto smutným situáciám.

Je čas prestať používať a rozvíjať HAARP (program vysokofrekvenčného aktívneho Aurorálneho výskumu) a prestať s inžinierstvom týchto obrovských Frankenstorms, ktoré spôsobujú alebo zosilňujú zemetrasenia a hurikány (vrátane Katriny a Sandy), pričom počas toho zabíjajú stovky tisíc a ničia domovov a životy v práci.

Je čas zastaviť špekulácie s menami, ktoré znižujú národné ekonomiky po celom svete. Je čas ukončiť žraločie pôžičky krajinám tretieho sveta.

Je čas ukončiť verejný svetový mediálny systém, ktorý nikdy nevychováva, ale slúži na vymytie netušených más divákov, aby udržali súčasný otrokársky systém.

Je čas prestať podporovať súčasný otrokársky systém. Jediným spôsobom, ako sa toto zriadenie otrokárskeho systému skončí, je odmietnutie účasti.

Je čas vstúpiť do toho, kým budeš, a do svojho Ja som. Pozri sa tak, ako ťa vidí Boh – perfektného, úplného, krásneho a žiariaceho!

Vzdelávajte sa! V súčasnosti je vzdelanie najdôležitejším faktorom pre ľudstvo.

„Iba vzdelaní sú skutočne slobodní“. – Epictetus.

Vezuel

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 3 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Zuzana
24. mája 2021 22:18

Konečne budeme žiť ako slobodné bytosti💥💗💗💗💗💗

Ebber
23. mája 2021 12:47

už sa nato veľmi teším, nech je láska v každom v nás objaví a otvorí oči celému ľudstvu

2
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x