Thor Han – O kolapse systému

Thor Han, veliteľ plejádskej flotily Galaktickej federácie svetov hovorí o chaose a o kolapse systému, o oficiálnom kontakte s Galaktickou federáciou, o paralelných dimenziách na našej planéte a o čakrách a ich aktivácii

Channeling: Elena Danaan (16. apríl 2021)

„Áno, bol som veľmi zaneprázdnený, je to skutočne chaos, čo sa deje na vašej planéte, obzvlášť v podzemí. Mal som príležitosť rozprávať sa s niektorými ľuďmi a obyvateľmi z kráľovstva Agártha. Čo sa týka síl reptiliánov, tak sú všetci Agárthania proti nim a všetci spolu spolupracujú, takže je pre nás pomerne jednoduché reptiliánov zahnať, ale je ich veľmi veľa, takže to bude trvať dosť dlho.

Teraz k novinkám, nedávno prišli isté posily z hviezdneho systému Vega. Vo vašej hviezdnej sústave je teda veľa ich lodí a flotíl, čo je dobrá správa, ale na vašej planéte bude pribúdať stále väčší chaos, pretože všetko kolabuje. Základy tejto „budovy“ boli kompletne podkopané a zlá pôda, ktorá sa pod ňou nachádzala, je preč, takže táto vaša „budova“ sa teraz rúca. Všetky reptiliánske sily, ktoré mali v rukách vašu ekonomiku, odvážame preč, takže ekonomiky kolabujú, ale to je dobre, lebo tá „budova“ bola prehnitá a vybudujete si nový domov.

Tie chaotické energie pod vaším povrchom vytvárajú nesúlad v magnetickej mriežke vašej planéty, takže niektoré poruchy sú spôsobené nimi.

Galaktickej federácii svetov je umožnené odmaskovávať svoje lode, ale iba podľa veľmi špecifického postupu.

Kontakt nastane čoskoro, ešte v tomto desaťročí, ale nevieme kedy, pretože najskôr musíme ukončiť túto vojnu a vy musíte vybudovať svoj systém, lebo nemôžeme a ani si neprajeme odhalenie kým tento chaos trvá, pretože k jednému chaosu by sa iba pridal ďalší. Môžeme prísť až v čase mieru a rovnováhy a preto vám pomáhame, aby ste tento stav dosiahli. Ale zároveň pracujeme aj na šírení myšlienky, že sme tu.

Na vašej planéte si nás nie je vedomý každý a väčšina z vás má strach. Veľa strachu je hlavne medzi jednoduchou populáciou a to dokonca aj vo veľkých priemyselných krajinách, aj tam sú primitívne mysliaci ľudia a je ich veľa, pretože sú neinformovaní. Takže sa snažíme pomaly informovanosť zvyšovať a ukazovať sa, aby bolo stále bežnejšie vidieť na oblohe svetlá. A keď potom oficiálne pristaneme, nebudete sa nás báť. Je to špeciálny plán, ktorý obsahuje množstvo bodov a ako prvé treba zvládnuť strach.

Kontrola populácie je jednoduchá, populácia si musí myslieť, že úplne všetci návštevníci, ktorých voláte mimozemšťania, sú zlí a to aj vrátane nás. Preto dali ľuďom vedieť, že všetci, čo pochádzajú z oblohy, majú zlé úmysly a že ak jedného dňa pristaneme, musíme byť zničení.

A tiež je pravda, že niektoré vlády, hlavne tá americká, čo mi je veľmi ľúto, ale na vašej planéte sa chce stať americká vláda tou najmocnejšou a všemohúcou a pokiaľ by prišla „hrozba“ z vesmíru, tak zohrá predstavnie a budú predstierať, že sú veľkí hrdinovia, ktorí vás všetkých zachránia. Ale nič také ako mimozemská invázia nehrozí, ako hovoríte „naplánovaná invázia“, pretože mimozemská invázia nastala už pred tisíckami rokov a tí so zlými úmyslami sú tu už veľmi veľmi dlho.

Dôvodom vašej neznalosti je to, že nepoznáte svoju skutočnú históriu, lebo história je totálne zmanipulovaná a nie je taká, ako si myslíte. Chcel by som len povedať, že okolo vás existuje viac láskyplných bytostí než si myslíte. Niektoré z nich sú v iných hustotách a v iných dimenziách, ale aj keď sú v iných hustotách a v iných dimenziách, všetci sme zjednotení.

Viete, že dokonca existujú aj staré duše vašej planéty, ktoré žijú vo štvrtej dimenzii, výstižnejšie povedané vo štvrtej hustote, ktorá sa prekrýva s vašou fyzickou, lepšie povedané s treťou hustotou, pretože tá fyzická sa pre mňa nachádza vyššie. Sú tu a sú to paralelné plášte tej istej planéty, vašej planéty ako gule. Predstavte si guľu, ktorá je väčšia než vaša planéta a tá je éterická a okolo tejto gule si predstavte niečo ako škrupinu / obal v tvare gule a tento guľatý obal obsahuje hustotu, ale presne na tom istom mieste sa nachádzajú ešte ďalšie obaly, také isté v tvare gule, ale sú iné, lebo vibrujú vo vyššej alebo v nižšej hustote, ale navzájom sa prekrývajú.

Ako viete, máte veľa čakier, ktoré sa aktivujú tým, že stúpa vaše vedomie. Váš druh sa vyvíja a niektoré z čakier sa aktivujú, takže čakry nepribúdajú, ani sa nemenia, vždy ich máte rovnaký počet, máte ich 24 a tak ako zvyšujete svoju frekvenciu, otvára sa vám ich stále viac, hlavne tým vyššie, ktorí ich budú mať 12 až 13. My, čo sa nachádzame v piatej hustote, ich máme aktívnych 14 a keď meditujeme a spájame sa s vyššími dimenziami alebo robíme niečo podobné, môžeme si aktivovať ďalšie. Vy ich teraz máte aktívnych 7 a môžete ich mať aktívnych až 12 alebo 13, to záleží na každom, nie je to nič, čo sa deje všeobecne každému. Niektorí ľudia na Terre ich budú mať aktivovaných 13, ale niektorí toľko koľko teraz, takže 7. Záleží to na vývoji každého. Nie je to o vytváraní čakier, ale o ich aktivácii.

Keď zvýšite svoju frekvenciu, zvýšite aj energiu, ktorá je v tele a tak ako stúpa vyššie vaše vedomie, aktivujete si tie najvyššie čakry. Existuje na to cvičenie, ktoré je pre nás každodennou rutinou a je inšpirované spôsobom, akým to robia Ohorai (Arkturiáni), to cvičenie teda pochádza od arkturiánskych ľudí. Snažíme sa ho robiť vždy, keď začína nová perióda. Periódami nazávame to, čomu hovoríte dni, pretože vo vesmíre žiadnu noc ani deň nemáme. Čokoľvek začíname, začíname týmto naladením sa na to, čomu hovoríte svoje vyššie Ja, na vyššiu časť samého seba, ale vyššie nemyslím priestorovo, geograficky, je to dimenzionálne vyšší frekvenčný pohľad, dá sa povedať, že aj rýchlejší. Je to ako so svetlom, svetlo je jav, ktorý súvisí s fotónmi, ale svetlejší znamená aj ľahší, že niečo menej váži a frekvenčne vibruje veľmi rýchlo a stáva sa menej ťažkým, ľahším a svetlejším.

Sú dva druhy svetla. Termín svetlo znamená svetlo Zdroja, ktoré je energiou, ktorú využívame, potom je svetlo ktoré, sa týka frekvencie a potom je aj tretie svetlo, ktoré vidíte, čo sú fotóny, ale to s tými dvomi nesúvisí. Takže keď vzostupujeme a zvyšujeme svoju vibráciu, robíme to tak, že sa ponoríme dovnútra svojej bytosti, kde dosiahneme a aktivujeme svoje čakry, resp. to, čo nazývate čakrami, ktoré sú mimo tela. Pre nás je to trochu iné, pretože tam ešte nie ste, iba tam prichádzate, ale byť ako my je vaša budúcnosť a váš osud.

Sme transdimenzionálne bytosti, ktoré môžu existovať v piatej dimenzii, ale môžeme zostupovať aj do tretej dimenzie, ale to moc často nerobíme, iba keď to urobiť potrebujeme, keď potrebujeme zasiahnuť na vašej trojrorozmernej rovine. Obvykle vibrujeme vyššou rýchlosťou, ktorú nazývate piata hustota. Keď bude v tejto fáze celá vaša planéta, tak bude celý proces ukončený a budeme na rovnakej úrovni, v rovnakej fyzickej rovine a budeme schopní lepšie sa spolu spájať.“

Video: https://www.youtube.com/watch?v=YGiAJBThvRM

Isiri

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x