Uhlíkový atóm 666 je príčina, prečo sa neustále rodíme do 3D


Je zaujímavé poznamenať, že atóm uhlíka má 6 elektrónov, 6 protóny a 6 neutrónov. Grafika predstavuje model pre
atóm uhlíka. Toto je základná atómová štruktúra nášho elementárneho tela na zemi. Budujú sa protóny, elektróny a neutróny
prvky priamo. Každým ďalším protónom, vzniká nový prvok. Za každý protón ďalší elektrón je priťahovaný. Počet neutrónov sa tiež zvyšuje, ale nie nevyhnutne jeden neutrón na protón. Pri zmenách, ako napr ionizácie sa uskutočňujú na základnej štruktúre 666, ktorú môže nový prvok potenciálne prejaviť.

Toto je alchymistický posun pre elementárne telo popísané Aurorou prostredníctvom oživených potenciál, ktorý priniesli Štyri živé tvory, ktoré sa vracali zem. Naše fyzické telo založené na uhlíku sa posúva k menšej hustote prostredníctvom zmien vykonaných v anti-časticovej štruktúre. Tento proces bol definovaný opätovným šifrovaním Aurory z elementárneho tela. Zastúpený atóm uhlíka mutuje, aby sa prispôsobil novému elementárnemu telu na Zemi.


Čo znamená, že ľudské telá mutujú a vyvíjajú sa za základný atóm uhlíka 666. Dodatočne na odstránenie frekvenčnégo plotu a karantény „666“ polí, absorbujeme plazmové svetlo, ktoré mení počet elektrónov a oslobodzuje nás od atómovej štruktúry uhlíka.

Práve tomuto procesu sa venujú strážcovia Aurory, aby pomohli ľudstvu stelesniť vysokofrekvenčné plazmové svetlo, aby k tomuto posunu došlo na najelementovejšej úrovni fyzickej štruktúry hmoty. Toto je chémia, ktorá stojí za opätovným šifrovaním fyzického elementárneho tela Aurora, čo je projekt Guardian Host – vylepšiť základnú atómovú štruktúru pomocou plazmových vĺn a plazmových lodí.


Táto „karanténa“ je genetický blok, ktorý nútil vedomie Duše k reinkarnácii znovu a znovu na 3D Zemi rovine (a ďalšie planéty vo vhodnom rozmerovom poli), aby sa získali späť chýbajúce kúsky a časti duše.


Naučte sa, ako sa vyvinúť späť do celistvosti s prírodnými Božími zákonmi, Zákonom Jedného. V priebehu časových osí využili temní túto karanténu tým, že do svojej kontroly prinútili reinkarnáciu ľudskej duše , mechanizmus, matice falošného vzostupu. Táto karanténa bola pôvodne umiestnená na ochranu iných sfér, planét. To bola benevolentná metóda znovu zhromaždiť chýbajúce tóny DNA a časti duše, ktoré sa stratili alebo poškodili pri traume z predchádzajúcich životných cyklov.

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
ľubica
ľubica
11. septembra 2021 21:55

Dobrý deň. Ďakujem za zaujímavý článok. Pred pár rokmi som na Youtube natrafila na video o uhlíku 6-6-6 a o jeho postupnej, vzostupnej transformácii na uhlík 6-6-5, tak vám ho posielam. Je to zaujímavý dokument. Kedysi som túto tému konzultovala s jedným chemikom z SAV. Keďže ho táto téma, ako vedca zaujala, na záver nášho rozhovoru sa k nej vyjadril: “Za predpokladu, že sa tento jav skutočne v ľudskom tele deje, znamená to, že my ľudia postupne, čiastočne splynovatieme, pretože uhlík 6-6-5 je oveľa ľahší, než uhlík 6-6-6. Ostatné je vo videu:

https://youtu.be/SOsokGRS_UE

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x