Zemetrasenie v Berlíne dnes 26.5.2020

Dnes okolo 11:30 v Berlíne došlo k zemetraseniu o neznámej sile.

Ďalšie hlavné mesto za posledné 3 dni, v ktorom bolo zaznamenané zemetrasenie: Paríž, Londýn a dnes Berlín …..

Pozrite sa kde je epicentrum!

https://cs.wikipedia.org/wiki/Leti%C5%A1t%C4%9B_Berl%C3%ADn-Tempelhof

Zdá sa, že v Babylone v Berlíne prebieha tiež upratovanie …

👆👆👆Celú dobu mi chýbal dôležitý kúsok skladačky, aby sa príspevky v celkovom obrazu cítili okrúhle. Včera potom chýbajúca časť prišla od milej Anne Phönix❣️🙏🏼

Napísala: “Podľa drop … konečne Izrael! Nemecko je Izrael a Berlín Babylon. Búrka a očistenie budú divoké! “

Vieme, že biblický Jacob sa neskôr stal Izraelom. Že je to kmeň a NIE ZNAČKA KRAJINA! A samozrejme si musíte položiť otázku, ako vznikla Izraelská krajiny. Vieme, že to vytvorili Chazari, ktorí po druhej svetovej vojne dovážali z Nemecka do Izraela všetky možné financie (do dnešného dňa). Bol vytvorený umelý štát, pretože každý vie, že by sa mal v skutočnosti nazývať Palestína. Biblia nám to už hovoria. Rovnako ako u odkazov na číslo v Q Drops, ktoré sme predpokladali, bolo 11. marca, ale neskôr sa ukázalo, že ide o kapitoly vo vojenskej príručke. Presne tak je to v kvapkách s odkazmi na Izrael a Nemecko. Priezvisko Ježiša Krista by bolo Izrael 😉

Dúfam, že ma budete môcť aj naďalej chápe. V každom prípade Trump legitímne uznal Izrael na nejakú dobu. Spočiatku som tomu nerozumela, ale teraz to dáva zmysel. Kto povedal, že majú na mysli stat7zemi Izrael? Kto hovorí, že nemali na mysli TRIBE Israel po tom, čo si boli istí, že Ježiš Kristus je Nemec?

Tu sa odohráva vojna o koniec času a cesta je krutá. Dnes je to tichá a takmer neviditeľná vojna. Preto mnohí nemôžu pochopiť, že toto “očkovanie” je zbraň.
Pergamonské oltár v Berlíne tiež nie je náhoda! Môže sa to menovať Satanov trón, ale obrázky sú zaujímavé! Menovite bitka obrov proti olympijským bohom. Zeus bol Ježiš. Zatiaľ čo naše nemeckej duše (ako potomkovia Ježiša) sú bohmi, bojujú s nimi z Berlína (sídla vlády Babylonců) obri (vyššia trieda napríklad kvôli hojnosti moci – politici). Posledný divoký boj sa preto s najväčšou pravdepodobnosťou odohrá v Berlíne!
https://t.me/chaos_covid19
Berlín je samozrejme Babylon. Kto sa drží za ruky ako suka Babylonu? A potom je tu rad zo štátnych médií s názvom “Babylon Berlin”. Citácia Stevena Spielberga: “Ukážeme vám to vo filmoch!”

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 2 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Vojtech
Vojtech
26. mája 2021 17:02

Veď ani nie je sa čo čudovať, v tom čase začalo dnes aj zatmenie luny – krvaví mesiac.

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x