„Ak chcete do lietadla. Nezáleží na tom, či ste V alebo nie, karta sa obracia

Lekcia z irónie a slepej spravodlivosti. Kto hovorí, že Boh nemá nad týmto všetkým kontrolu. Pozorne sledujte.

Airlinky vo všetkých krajinách sa spojili s vládou a organizáciou Cabal a pomohli propagovať pas V @ cc1n3 so sloganom „No Jab, No Fly“ (slovo som pozmenila kvôli filtrom).

A fungovalo to. Všetci títo ľudia urobili, čo im bolo povedané, dostali pas V @ cc1n3, aby mohli lietať a dovolenkovať. Iní robili výskum a vedeli, že je to nebezpečné, a tak riskovali, že nebudú môcť lietať a ísť na dovolenku, aby si zachránili život. Títo ľudia obetovali šancu na dovolenku, aby boli zdraví.

Teraz prichádza dýka do chrbta.

Všetky letecké spoločnosti sa v súčasnosti stretávajú v diskusiách o vážnom probléme. O čom diskutujú?

Najprv čelíme skutočnosti, že je známe už veľa rokov, že ktokoľvek v akomkoľvek veku, kto má riziko zrážania a podobné poruchy, môže lietať iba pod prísnym dohľadom a odporúča sa, aby nelietali, pokiaľ nejde o urgentnú a najlepšie život ohrozujúcu pohotovosť.

Prečo je to dôležité? Je to preto, že keď letíte, máte väčšie riziko komplikácií, mozgovej príhody a smrti, ak ste náchylní.

Teraz máme informácie, ktoré potvrdzujú, že každý, kto dostane injekciu (nezáleží na tom, ktorú z nich), má ako jednu z hlavných reakcií problémy so zrážaním a krvácaním. Všetky tieto reakcie sú podobné reakciám, ktoré vám bránia v lietaní.

O čom teda letecké spoločnosti hovoria?

Diskutujú o svojej zodpovednosti a o tom, čo robiť s v @ cc3d, pretože by nemali lietať, pretože to predstavuje zdravotné riziko. Tieto diskusie sa začali iba teraz a neviem, aký bude ich výsledok.

Vyzerá to teda tak, že každý, kto vzal V @ cc1n3, nemusí byť schopný lietať.

Všetci tí, ktorí nie sú @cc1nated, môžu byť nakoniec jediní, ktorí budú môcť lietať.

The vaccine passport debate isn't new. It started in 1897 ...

Teraz druhá dýka do chrbta.

V čase, keď sa všetky letecké spoločnosti (teda dobre, väčšina) dostali na “palubu” pasov V @ cc1n3 , si mysleli, že to bude dobrý nápad. Mysleli si, že vlády a zlá kabala dostanú to, čo chceli, a tiež, že letecké spoločnosti dostanú priťahované publikum certifikovaných cestujúcich.

Čo sa stalo namiesto toho?

Každá letecká spoločnosť zmenšila svoju zákaznícku základňu, pretože V @ cc3d nebude môcť lietať. To bude na ne vyvíjať finančný tlak, pretože v súčasnosti je menej ľudí schopných lietať.

Ale v tomto je ešte viac.

Pre nás, ktorí lietanie využívajú iba na dovolenku, nemáme čo stratiť, iba pre všetkých tých ľudí, ktorí lietajú kvôli svojej práci a príjmu a ak by dostali V @ cc3d kvôli odporúčaniu leteckej spoločnosti, budú mať vyčísliteľnú stratu.

Za niečo, za čo môžete dostať kompenzáciu, je materiálna strata, ktorú vytvoril niekto iný, najmä ak urobil niečo zlé, napríklad porušenie ľudských práv alebo porušenie norimberského kódexu.

Takže všetky letecké spoločnosti, ktoré to podporovali čakajú na pekelné obdobie, aby prežili.

Teraz všetky letecké spoločnosti, ktoré vyhoveli, ak chcú prežiť, budú musieť podať žalobu proti tým, ktorí im povedali, čo majú robiť. Títo ľudia môžu byť vládou alebo inými štátnymi subjektmi. Nezáleží na tom, že budú musieť niečo podniknúť, aby vyrovnali tieto súdne spory a získali späť svoje peniaze, aby zostali životaschopní alebo aby prepadli.

To znamená, že budú musieť menovať a hanobiť všetkých, ktorí v zákulisí hovorili, čo majú robiť. Ak viete dosť o práve obchodných spoločností, budete vedieť, že nemajú na výber.

Bude zaujímavé sledovať, ako sa bude hrať.

Vezuel

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

4.9 7 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
John
John
1. júna 2021 5:12

Elita si nepraje aby sme cestovali .hlavne Letecky a vlastnili osobne auto,vsetci co boli vaxxovani,nebudu moct lietat,pretoze je velke riziko ,blood clogs,atd.

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x