Dobrá správa týždňa 26. mája

 1. Biden ubezpečil premiéra Netenyahua o jeho plnej podpore doplnenia izraelských dodávok antirakiet Iron Dome a zaistenia jeho obrany a bezpečnosti v budúcnosti.

 2. „Teóriu úniku z laboratória“ Covidovho pôvodu bolo kedysi možné odmietnuť ako konšpiračnú teóriu.  Spoločnosť MSM teraz podporuje túto myšlienku, pretože diskusie podnecujú spravodajské informácie o chorých pracovníkoch virológskeho ústavu Wuhan.

 3. Guvernér Floridy Ron DeSantis podpísal legislatívu, ktorá dáva každému Floridianovi moc bojovať proti deplatformám a umožňuje ktorejkoľvek osobe žalovať spoločnosti Big Tech s náhradou škody až do výšky 100 000 dolárov.  Umožňuje tiež volebnej komisii FL ukladať vysoké denné pokuty ktorejkoľvek spoločnosti v oblasti sociálnych médií, ktorá deplatformuje ktoréhokoľvek štátneho alebo neštátneho kandidáta.

 4. Guvernér Alabamy Kay Ivey podpísal v Alabame zákon zakazujúci očkovacie pasy.

 5. Houstonský metodistický nemocničný systém sa opakovane pokúšal podplatiť zamestnancov, aby dostali injekciu, ale mnohí odmietli.  Teraz sa ich generálny riaditeľ vyhráža prepustením, ale komunita a zamestnanci sa zjednocujú a bránia sa petíciami, protestmi a hrozbami, že ak sa politika nezmení, bude žalovať.

 6. Americkí lekári v prvej línii žalujú federálnu vládu a požadujú súdny príkaz, ktorý zabráni nátlaku na deti do 16 rokov.

 7. Izrael ruší budúci utorok 1. júna väčšinu svojich obmedzení týkajúcich sa Covidov.

 8. Finále sezóny „Sobotňajšia noc naživo“, v ktorom sa predstavil rapper Lil Nas X, si minulý týždeň pripísalo najnižšiu sledovanosť v sezóne.

 9. Zákonodarné orgány Texasu schválili opatrenie, ktorým by sa vylúčila požiadavka obyvateľov TX na získanie preukazu na prepravu ručných zbraní, ak im nie je podľa štátneho alebo federálneho zákona zakázané vlastniť zbraň.  Guvernér Abbot povedal, že to podpíše.

 10. Ozbrojený občan v Miami na Floride zasiahol a vystrašil antisemitských útočníkov, ktorí pri odchode zo synagógy hádzali odpadky a slovne sa vyhrážali židovskej rodine.

 11. Prezident Trump vytvoril „komisiu 1776“ na ustanovenie vlasteneckej výchovy na našich školách.  Skupina sa stretla v pondelok, aby diskutovala o tom, ako bojovať proti nedávnemu tlaku Bidenovej administratívy vyučovať teóriu kritických rás na našich školách.

 12. V pondelok bol zahájený národný PAC s cieľom zvýšiť povedomie o CRT a projekte 1619, prevrátiť jeho výučbu kampaňou pre kandidátov na školské rady v celej krajine a obnoviť vlastenectvo a hrdosť na našu americkú históriu.

 13. Texaský senát schválil návrh zákona zakazujúci kritické teórie rás z verejných škôl a zriaďovacích charterových škôl.  Oklahoma, Idaho a Tennessee už podnikli kroky na zákaz CRT zo škôl.

 14. Národná skupina s názvom Rodičia z USA zapojení do vzdelávania zverejnila príručku pre rodičov, ktorí bojujú proti teórii kritických rás vo svojich miestnych školských obvodoch.

 15. Americký sudca oficiálne zamietol federálne obvinenia proti Stevovi Bannonovi s odvolaním sa na úplnú a bezpodmienečnú milosť prezidenta Trumpa, ktorú vydal deň pred odchodom z funkcie.

 16. Zákon prijal zákonodarstvo v Texase, podľa ktorého musia verejné školy a univerzity vystaviť na viditeľnom mieste heslo nášho národa „In God We Trust“, ak je mu darovaný plagát alebo zarámovaná kópia hesla.

 17. Oznamovatelia Facebooku sa ozvali a zverejnili interné dokumenty pre Project Veritas.  Podrobne popisujú, ako Facebook v globálnom meradle tajne cenzuruje obavy z očkovania.

AW

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x