Zmena planetárnej osi

 Aby sa Zem vrátila do svojej pôvodnej polohy, je nevyhnutná činnosť POZITÍVNYCH gravitačných síl.

 Keď tento deň nastane, všetci ľudia a zvieratá sa spolu s planétou Zem zastavia a k svojim motorickým činnostiam sa vrátia až potom, čo sa Zem začne opäť otáčať proti smeru hodinových ručičiek.  V ten deň sa nikto nebude môcť pohnúť.  To môže byť strašidelné, ale niet sa čoho báť, pretože keď sa rotácia Zeme bude otáčať v pôvodnom smere, vrátite sa k všetkým svojim schopnostiam a motorickej koordinácii.

 Keď budú všetky telá a Zem paralyzované, pretnú sa všetky dimenzie rovnobežné s treťou dimenziou, nebude rozdiel medzi živými a mŕtvymi, bude možné vidieť všetky dimenzie.

 Sú tri dni tmy, že keď budete kráčať v krátkom čase, bude to ako okamih, akoby ste podstúpili chirurgickú anestéziu.

 Keď sa to stane, bude nám vďaka prechodom dimenzií blízka pomoc našich vesmírnych rodín, duší, mentorov a sprievodcov, a to aj pre tých, ktorí nie sú bdelí.

 Domáce zvieratá budú tiež paralyzované, urobia však veľmi prirodzený prechod, pretože sa nikdy neodpojili od Planéty.

 Bytosti, ktoré stále vibrujú nenávisťou, bolesťou, strachom, ktoré vibrujú vo veľmi nízkofrekvenčnom vzorci a sú veľmi pripútané k obmedzujúcim vieram, nebudú prechádzať do fyzického tela, tieto telá prestanú existovať spolu s treťou dimenziou a ich dušami. , prejdú na ďalšie planéty ktoré sú kompatibilné s ich vibračnými frekvenciami.

 Pre ducha nie je priestor ani čas, preto keď snívate, ste jednoducho na inom mieste, bez toho, aby ste museli cestovať po ceste, bude to pre týchto ľudí ako sen, prebudia sa v inej planéte tak, že môžu pokračovať vo svojom cykle vývoja.

 Na Planéte sa inkarnujú iba duše a bytosti, ktoré už vibrujú v piatej dimenzii a tí, ktorí prechádzajú prechodom, budú mať možnosť chvíľu pokračovať a potom budú pokračovať so svojou pôvodnou rodinou, pôvodným orbom alebo nasledovať ich evolučný vývoj procesy kdekoľvek si vyberú., Pretože to určil Zdroj!

AW

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 2 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x