“Spike proteín vo vakcínach”🔥🔥🔥

SPIKE PROTEÍN❗ – údaje zverejnené na základe povolenia regulač.úradom a týmto veľa vysvetlené a potvrdené – Dr.B.Bridle, virológ a imunológ na Univerzite of Guelph v Kanade požiadal spolu s japon.lekármi reg.úrad o zverejnenie údajov o hrozbe mRNA vakcín a o výsledkoch❗testov na zvieratách /vakcíny Pfizer a Biontech – princípom mRNA však u všet.vakcín/
🔥Z údajov vyplýva, že nanočastice mRNA NEZOSTÁVAJÚ lokálne v mieste vpichu v sval.tkanive, ako sa predpokladalo a tvrdilo, ale obrovská koncentrácia je v ORGÁNOCH❗ kde sú postupne absorbované bunkami – to vysvetľuje dôvod, prečo po tomto nastávajú vážne komplikácie, vrátane zápalov a trombózy srdc.svalu a úmrtí na krvné zrazeniny po očkovaní.
Bridle VARUJE❗:
“SPRAVILI SME CHYBU. PROTEÍN JE ❗TOXICKÝ❗SÁM O SEBE… a je pre ľudí NEBEZPEČNÝ.
🔥 Prenáša sa na materské mlieko dojčeným deťom.
🔥 Izrael aktuálne vyšetruje príčinu – myokarditídy u mužov, 1-4 dni po vpichu = dýchavičnosť, únava, bolesti hrudníka.
🔥 Koron@vírus SARS CoV2 má na svojom povrchu PROTEÍN s obsahom “HROTOV”. Tento špičkový proteín umožňuje INFIKOVAŤ naše telá.
Teoria = používanie v@kcín, ktoré “obsahujú proteín” vyrobený na základe zistení imunit.odpovede buniek v tele. Ak sa dokáže takýto proteín vyrobiť, potom sa teoreticky zabráni tomu, aby vírus infikoval telo = toto je ale iba teória, ktorá stála za vakcínou.
Ak však skúmame ochorenie “Covi.d19” potom všetko, čo sa opísalo, sú srdcové problémy, problémy s kardiovaskul. systémom, krvácanie a krvné zrazeniny … a to všetko súvisí s covidom. Veda zistila, že samotný “SPIKE” PROTEÍN, ak sa dostane do krvi, POŠKODZUJE kardiovaskul.systém a jeho poškodenie je spôsobené ÚPLNE SAMO❗


Znamená to, že ak sa purifikovaný spike proteín dostal do krvi pokus.zvierat, došlo k rôznym poškodeniam kardiovaskul.systému, kt.ak prekoná hemoencefalitickú bariéru, spôsobí poškodenie mozgu.
V@kcíny sa aplikujú do ramenn.svalu, čo je na 1.pohľad nie znepokojujúce, pretože tak, ako u ostat.doteraj. konvenčných v@kcín, sa tieto správajú tak, že nevedú okrem miesta vpichu nikam. Časť proteínu putuje do lymfat.uzlín, aby aktivoval imunit.systém … a TOTO❗je moment, kde do “hry” vstupujú najnovšie ved. poznatky so ZISTENÝMI ÚDAJMI z doteraz nedostupných štúdií, ktoré DOKAZUJÚ KAM sa obsah mRNA VAKCÍN po očkovaní dostáva s vysvetlením i následkami.
Tieto vakcíny neostávajú v ramenn. svale a to je veľmi zlé. Proteín sa dostane do krvi, v krvi cirkuluje niekoľko dní po očkovaní. Hromadí sa hneď, ako sa dostane do krvi a hromadí sa v mnohých tkanivách ako je slezina, kostná dreň, nadobličky, vo vaječníkoch /kde nahromadený spôsobuje neplodnosť/.
🔥 Vyšetreniu podrobili 13 mladých zdravotníckych pracovníkov, ktorým aplikovali Modernu … potvrdila sa prítomnosť t.proteínu v krvi❗… čo to znanená??? … že je to PATOGÉNNY PROTEÍN = TOXÍN❗, ktorý, keď sa dostane do tela, môže v ňom spôsobiť v obehu poškodenia. To je dôkaz, že tieto v@kcíny stimulujú naše telo, svaly alebo bunky, aby vytvorili tento proteín, ktorý sa potom dostáva do krvi. Ak sa tam dostane, môže viazať receptory, ktoré sú na našich krvných doštičkách a na bunky, ktoré lemujú naše krvné cievy … ak sa tak stane, spustia sa 2 reakcie – dostičky sa zhlukujú a to vedie k vzniku krvn. zrazenín❗/prípady porúch krv.obehu/ a to je spojené so srdcom a násled. komplikáciami. Proteín prechádza hemotoencefalit.bariérou a spôsobí neurolog.poškodenia. Preto násled. smrteľné prípady.
🔥 Štúdia ohľadom materského mlieka – protilátky vo vakcíne sa prenášajú cez mater.mlieko, aby sa vytvoril samotný “vektor” v@kcíny – “vzdanie” sa dojčen.detí.
Všetky bielkoviny v krvi sú koncentrované v mater. mlieku. A ak sa pozrieme do databázy nežiad.účinkov USA, nájdeme dôkazy o gastrointest. krvácaniach u dojč.detí.

Všetko to má ďalší závažný dopad – transfúzia …
🔥 Záver Dr.Bridle:
“SPRAVILI SME VEĽKÚ CHYBU. MYSLELI SME SI, ŽE SAMOTNÝ SPIKE PROTEÍN JE CIEĽOVÝ ANTIGÉN … NIE❗ NIE JE. JE TO TOXÍN a je to PATOGÉNNY PROTEÍN … Ak týmto očkujeme ľudí, očkujeme ich toxínom!” … 🔥🔥🔥

Dr.MH.

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 2 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Zuzana
2. júna 2021 11:19

Mňa by zaujímalo, aký budú mať na transfúznej staniciach záujem o krv od očkovaných ľudí

pavel kajetan
pavel kajetan
5. júna 2021 16:35
Odpovedať  Zuzana

už teď nemají … ale nechápu proč – jsou to jen vrazi z bigpharmy…

2
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x