EÚ chce údaje o zdraví občanov poskytnúť WEF a Rockefellerovej nadácii

Rockefellerova nadácia spolu s WEF Klausa Schwaba už niekoľko rokov podporuje celosvetový prístup k zdravotným a genetickým údajom občanov.

Zhromažďovanie sa má uskutočňovať prostredníctvom digitálneho očkovacieho pasu, v ktorom sa majú zhromažďovať a uchovávať najintímnejšie údaje príslušných osôb a ku ktorému majú mať uvedené organizácie prakticky neobmedzený a bezplatný prístup.

Účastník WEF Jens Spahn (CDU) ako nemecký minister zdravotníctva už pripravil právny základ pre tento voľný prenos citlivých údajov občanov “súkromným spoločnostiam”.

S podporou Európskej únie (EÚ), ako aj v spolupráci s príslušnými korporáciami sa má v budúcnosti získanie určitých štátnych služieb alebo samotný výkon práv občanov viazať na predchádzajúce očkovanie a/alebo zhromažďovanie vysoko osobných údajov. Súvisiace nebezpečenstvá z hľadiska zákona o ochrane údajov už boli niekoľkokrát kritizované, dokonca aj komisármi pre ochranu údajov, avšak bez úspechu.

EÚ a Rockefellerova nadácia, ktorým “Corona kríza”prospela, sú tak na pokraji dosiahnutia cieľov, ktoré sformulovali už v roku 2017 v “pláne očkovania”.

Voľný prístup k citlivým osobným údajom a v najvyššej miere ku genetickému kódu jednotlivých občanov je nielen skutočným “snom” poisťovacieho priemyslu, ale aj “Big Tech” a “Big Pharma”, ktoré chcú ľudstvu poskytnúť úplne nové druhy zdravotného “šťastia”.

V Číne sa už testovali možnosti genetického preprogramovania na vojakoch s cieľom zlepšiť ich fyzickú spôsobilosť pre povolanie vojaka. Komunistickí “partneri” Klausa Schwaba a amerického prezidenta Joea Bidena však o škodách a následných škodách mlčia.

Už je stále jasnejšie, kto je vlastne “mozgom” tohto všetkého.

https://www.goldseiten.de/artikel/498053–EU-will-Gesundheitsdaten-der-Buerger-an-WEF-und-Rockefeller-Foundation-liefern.html

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 2 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x