Krátky súhrn udalostí z posledného týzdna.

Dve z najúčinnejších zbraní v psychologickej vojne sú odrádzanie a demoralizácia. Ak vás môžu odradiť a demoralizovať, pravdepodobne prestanete bojovať. Preto vás chceme dvakrát týždenne povzbudiť, že VYHRÁME na mnohých frontoch!

Dobrá správa týždňa, 9. júna 2021:

 1. Senátor Joe Manchin (D-WV) oznámil, že bude hlasovať proti rozsiahlemu návrhu demokratov na volebné reformy „Za zákon o ľuďoch“. Čelil za to očakávanej reakcii demokratov, ale nedajú sa ním ovládať.
 2. V stredu popoludní bolo 80% hlasovacích lístkov spočítaných v audite AZ v okrese Maricopa.
 3. Delegáti zo šiestich štátov – PA, GA, CO, AK, VA a NV – už navštívili kontrolné stredisko v Arizone. Neskôr v týždni absolvujú prehliadku zariadenia delegáti z iných štátov.
 4. Niekoľko ľudí bolo predvolaných na volebné obdobie do roku 2020 v okrese Fulton v štáte Georgia. Medzi ne patrí Ruby Freeman, ktorá bola viackrát chytená na páskovom skenovaní hlasovacích lístkov, a jej dcéra Shaye Moss, ktorá povedala pozorovateľom GOP, aby išli domov, a potom vytiahla kufre hlasovacích lístkov spod stola.
 5. Georgíjska všeobecná konferencia schválila rezolúciu o odsúdení ministra zahraničných vecí Brada Raffenspergera za neplnenie jeho povinností a za narušenie bezpečnosti volieb v Georgií do roku 2020.
 6. Guvernér Texasu Greg Abbott podpísal zákon, ktorým sa zvýšil trest za úmyselné pozmeňovanie hlasovacích lístkov alebo volebných správ na zločin druhého stupňa. Tieto trestné činy môžu teraz dostať ľudí do väzenia až na 20 rokov.
 7. Hraničné mesto McAllen, TX, ktoré je z 85% hispánske, zvolilo svojho prvého republikánskeho starostu za posledných 24 rokov. Republikáni tiež zastávali ďalšie dve primátorské kreslá v oblasti DFW a mali veľké víťazstvá v závodoch školských rád v oblasti DFW uprostred zúriacej bitky o kritickú teóriu rás.
 8. Prezident Trump bol v sobotu späť na štátnom zjazde NC GOP v režime kampane a na sledovanie boli naladené milióny ľudí. Viac ako dva milióny sledovali na RSBN a 1,8 mil. Sledovali na Newsmax. Celý prejav môžete sledovať na RSBNetwork.com.
 9. Cenzúra a zákazy sociálnych médií nebránili prezidentovi Trumpovi v šírení jeho správ. Podľa analýzy NY Times 11 z jeho 89 vyhlásení po tom, čo zákazy prilákali toľko lajkov alebo zdieľaní ako predtým, ako bol zakázaný.
 10. Najvyšší súd USA jednomyseľne rozhodol, že prisťahovalci, ktorí vstúpili do našej krajiny nelegálne a potom im bol udelený dočasný chránený štatút, nie sú oprávnení požiadať o „zelené karty“, aby zostali v USA natrvalo. Ak niekto vstúpi do USA nelegálne, nebude odmenený trvalým občianstvom.
 11. Kamala Harris odcestovala do Guatemaly, aby s prezidentom rokovala o hraničnej kríze. Bola privítaná obrovskými transparentmi: „Kamala, TRUMP WON“, „Kamala Go Home“ a „Kamala Mind Your own Business“. Prezident Guatemaly obvinil Bidena zo zmeny Trumpovho odkazu pre krízu rýchleho pohraničia.
 12. Trestné vyšetrovanie týkajúce sa „utajovania“ úmrtia COVID-19 v štátnych domoch dôchodcov guvernérom Andrewom Cuomom pokračuje. Federálni prokurátori si na pomoc pri vyšetrovaní predvolali oznámenia, zmluvy a dokumenty použité počas procesu predkladania jeho pamätí.
 13. Guvernér Floridy Ron DeSantis pokračuje v ochrane práv jednotlivca. Hrozil, že uplatní zákon FL na výletné spoločnosti, ktorý im udelí pokutu 5 000 dolárov zakaždým, keď požiadajú o dôkaz očkovania. To prinútilo spoločnosť Royal Caribbean zmeniť svoj postoj. Teraz s nimi môžete vyplávať neočkovaní.
 14. Guvernér DeSantis pokračoval v priestupku a podpísal dva návrhy zákonov, ktoré budú bojovať proti vplyvu zahraničných protivníkov. Jeden zákon zakazuje Konfuciovi ústavy v univerzitných a univerzitných kampusoch a druhý vytvára nové trestné činy za krádež a obchodovanie s obchodným tajomstvom.
 15. Organizácia Spojených národov pozastavila hlasovacie práva Iránu po tom, čo nezaplatila poplatky vo výške 16 miliónov dolárov.
 16. Najlepšia správa zo všetkých je, že Ježiš položil svoj život za teba a mňa. Ježiš povedal: „Ako ma pozná Otec, tak aj ja poznám Otca a položím svoj život za ovce.“ Ján 10:15

Vytvorené v spolupráci s „Dobrou správou týždňa“.

MoM

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Monika
Monika
10. júna 2021 21:25

Celkom dobre keby to bolo bez toho Ježiša

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x