Vyjadrenie ľudskej suverenity

Dôležitá správa z Galaktickej federácie pre ľudstvo: Milá rodina svetla, Ste uprostred záverečných príprav na to, čo ste počuli ako podujatie. Pretože váš svet je každým dňom čoraz chaotickejší, chceme vám pripomenúť, že svety sú skutočne postavené z chaosu. Aj tento svet bol raz postavený z veľkého chaosu. Podujatie bude okamihom, ktorý preženie Zem gama svetelné lúče fotónov vychádzajúcich priamo z centrálneho Slnka, ktoré prenikne do poslednej bunky ich bytia. Toto bude moment, ktorý každý prežíva inak. Tí, ktorí nezvýšili svoju frekvenciu, starali sa o fyzické telesá, nevykonávali na sebe vnútornú prácu, nespojili sa s prírodou a so svojím vyšším ′′ Ja “, budú ohromení touto 5 D sopečnou erupciou metaforicky. Mnohí, ak tak ešte neurobili, ′′ odídu z planéty ′′ a iní zažijú takmer ohromujúci pocit radosti a blaženosti, ktorý si nepredstavovali ani v tých najbláznivejších snoch. Aby táto udalosť prišla, musí rásť kolektívne vedomie planéty Zem a počet prebudených jedincov sa musí dostať k takzvaným kritickým masám. Všetci ste súčasťou obrovského procesu, časovej osi, ktorá sa deje na vašej planéte, keď hovoríme. Je to akoby ste mali dva protikladné tímy, ktoré proti sebe konkurujú o pozemné územie.
Je vám jasné, že je veľa ľudí, ktorí s vami práve teraz nerobia rozdiely a neurobia rozdiely pre vyššiu realitu. V tomto štádiu povznesenia je jasné, že množstvo povrchových obyvateľov uprednostňuje strach z lásky. Títo jedinci momentálne nevystupujú. Ale to sa nestratí. Duše, ktoré opustia planétu Zem a kríž, budú stelesnené vo verzii Zeme, ktorá bude naďalej reprezentovať drámu v 3 D. Bude to tak, že sa pre nich nič nezmenilo. Dostanú dodatočný čas, kým sa prebudia, aby sa vyvinuli a potom sa povýšili. Nakoniec sa všetci znovu stretnú v novej 5 D Zemi. Zatiaľ ste si určite všimli, že tieto bytosti myslia, cítia, žijú a hovoria úplne inak a žijú v úplne inej realite. Tento 3 D matrix neustále zažívajú, kontrolný a zneužívaný systém, na ktorom tak zúfalo lipnú, je rovnako hustý a ťažký s negativitou, ako tí, ktorí ju znovu a znovu opakujú, veria, že je to jediná možná realita.
′′ Hviezdne semienka, nepodceňujte svoju rolu na tejto planéte! Prišiel si zachrániť celú rasu pred vyhynutím. Bez vás by ľudstvo nemalo možnosť fyzicky napredovať. Ste priekopníci a budete prví, ktorí budú bývať v realite piatej dimenzie neba na Zemi. Mnohí z prvých budú poslední a mnohí z posledných budú prví. Rozumiete, čo tým Yeshua myslel, keď povedal tieto slová? Ľudia, ktorí hrali hru dobre v 3 D sa vždy umiestnili medzi prvými v negatívnej frekvencii Zeme, no teraz sa zmenil prílev energie a frekvencie. Tí, ktorí sa považujú za čierne ovce ľudstva, budú často prví, ktorí vstanú a vstúpia do novej reality. Tí, ktorí veľmi dobre ovládli trojrozmernú existenciu tým, že dokonale zapadnú do hustej, negatívna realita bude posledná. Usilovne pracujte vo všetkých piatich svätých telách. Vaše emočné telo, vaše duševné telo, vaše fyzické telo, vaše duchovné telo a vaše astrálne telo, budú všetci ošetrení, uzdravení a aktualizovaní ako záverečná príprava na podujatie, prostredníctvom ktorého sa čoskoro katapultujete do reality novej krajiny 5 D. Pochopte a prijmite, že šialenstvo, ktoré sa deje na vašej planéte, slúži božskému účelu. Mnohí obyvatelia planéty Zem si vybrali strach ako hlavnú frekvenciu, z ktorej pôsobí. Každá bytosť má slobodnú vôľu. Ich duchovia sa rozhodli, že potrebujú viac času v negatívnej realite, aby získali určité skúsenosti, ktoré považujú za dôležité pre evolučnú cestu ich duší. Mohli urobiť slobodnú vôľu rozhodnutia, vziať inšpiráciu a vystúpiť z tejto reality a zanechať všetky vyššie vibračné bytosti, aby vykonávali božskú prácu vedomej evolúcie a povznesenia. Teraz však prispievajú spôsobom k procesu lezenia na zem. Ak je na Zemi menej vibrácií založených na strachu, môže sa dosiahnuť kritická masa pozitívnych vibrácií a časová os konečného podujatia sa môže urýchliť. Dobrovoľne ste sem prišli zobrať ľudskosť za ruku a ukázať ľuďom, že nemožné je naozaj možné. Vy ste tí, ktorí vedú iných k nebesiam na zemi ako nový domov.
Konečne sa o čase hovorilo. Vieme, že ste ustarostení, smutní a dokonca nahnevaní na svoj svet. Vieme aj to, že si to teraz nepamätáte, ale keď ste mali možnosť prísť na túto planétu, mali ste pocit, že vyhráte lotériu, a to sa stalo. Pripravte všetkých svojich päť svätých tela a nebojte sa. Toto je víťazstvo Svetla. Je to Boží plán. Boh vždy vyhráva a ty si Božia armáda. Chceme pred vami dnes uzavrieť našu správu, v ktorej naznačujeme, že budete robiť nasledujúce slová svojou každodennou mantrou. Tieto slová ukotvujú svoje nadradené schopnosti v pozostatku trojrozmerného sveta, ktorý padá ako hrad Naipas: JA BOH, JA SOM SUVEREIGN, SOM SLOBODNÝ.
Ľúbime ťa. Sme tu s vami. Sme tvoja rodina. A ‘ HO Aurora Ray, Galaktická federácia veliteľa Lyrana

https://www.facebook.com/100027649267999/posts/823033918628243/?sfnsn=scwspmo

Yentl

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x