Všetká elektronická komunikácia je ukladaná a analyzovaná Izraelom.

Všetko, čo komunikujete elektronicky, je uložené a analyzované Izraelom. Bolševickí Izraelčania / Rusi navyše kradnú americkú technológiu. V procesore Intel sedí malý „oblúkový procesor“ s vlastnou vlastnou verziou systému Linux, ktorý pracuje nad úrovňou softvéru – pre koncového používateľa úplne transparentný. Nezáleží na tom, či používate Windows, Linux alebo Apple iOS … ste prípitok a TAKTO to robí Izrael. Všetko je to súčasť Talpiotského programu. Nikto nie je v bezpečí – nikto. AMD má úplne rovnaký systém Platform Security System, ktorý teraz úplne vlastní a prevádzkuje Čína. CELÝ svetový „cloudový“ internetový systém je back-doorovaný Izraelom. TOTO je katastrofa národnej bezpečnosti. Katastrofa sa hláskuje K-A-T-A-S-T-R-O-F-A.

„Kill-switch“ svetovej infraštruktúry.

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Raamil
Raamil
16. júna 2021 13:21

Samozrejme, kto hlbšie rozumie konštrukcii počítača to minimálne vie. Je to desaťročia verejné — prísne strážené “tajomstvo”.

Kto si to chce overiť, tak nech si vytvorí vlastný návrh USB 2.0 rozhrania a posleduje ako sa počítač, ktorý je celú dobu OFFLINE – bez siete, WiFi, a Internetu komunikuje s týmto USB.

Bude VEĽMI MILO prekvapený!!!!

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x