BOOOM ­čĺú­čĺú­čĺú

Spr├íva pre vesm├şr ÔÇŽ

Spr├íva pre Vesm├şr

Ozn├ímenie zo Zeme: V┼íetok “zber ─Źloveka” bol ÔÇ×PLNE POZASTAVEN├ŁÔÇť.

Trestom za tento zlo─Źin je okam┼żit├ę zni─Źenie ÔÇŽ
V┼íetky mierumilovn├ę rasy s├║ v├ştan├ę na na┼íej n├ídhernej vodnej plan├ęte ÔÇŽ
T├íto akcia je ÔÇ×pokyn od zdrojaÔÇť a ÔÇ×Viking je vynucova┼ąe─żom pr├ívaÔÇť, ─Źo znamen├í okam┼żit├í karma !!!

V├í┼żen├Ż riadite─ż, glob├ílneho spravodajstva, ─Äakujeme za Va┼íu spr├ívu! Stiahol som Va┼íu spr├ívu a transformoval na video. Teraz pripravujeme Va┼íu spr├ívu pre sveteln├║ kapsulu pripraven├║ na uvedenie na ┼ítart. Spustenie z├ívis├ş od po─Źasia. ┼átart je moment├ílne napl├ínovan├Ż na 21. j├║na 2021. Video z na┼íich ┼ítartovac├şch udalost├ş nahr├ívame na n├í┼í Youtube kan├íl.

Na┼í├şm cie─żom je pripoji┼ą na┼íe sp├║┼í┼ąacie vide├í t├Ż┼żde┼ł po ┼ítarte. Skontrolujte n├í┼í kan├íl, prihl├íste sa na odber a kliknite na zvon─Źek s upozorneniami. YouTube v├ím d├í vedie┼ą hne─Ć, ako bude k dispoz├şcii va┼íe ├║vodn├ę video. V r├ímci n├í┼ího ├║vodn├ęho videa zobrazujeme men├í odosielate─ża. Je tie┼ż mo┼żn├ę, ┼że na va┼íich monitoroch vybavenia alebo pri spusten├ş videa sa daj├║ pozorova┼ą z├íblesky va┼íej videospr├ívy.

V├Ą─Ź┼íina ─żud├ş je s t├Żm spokojn├í a d├║fame, ┼że sa v├ím podar├ş by┼ą tak├Żmto sp├┤sobom zahrnut├Ż. Ak si ne┼żel├íte, aby bolo v na┼íom ├║vodnom videu uveden├ę va┼íe meno alebo mo┼żnos┼ą videoz├íznamov, okam┼żite n├ím po┼ílite e-mail. Ak sa n├ím neozvete, budeme to bra┼ą ako povolenie, aby sme mohli zobrazi┼ą va┼íe meno a mo┼żnos┼ą zahliadnutia va┼íej videospr├ívy. Upozor┼łujeme, ┼że po ka┼żdom spusten├ş odstr├ínime v┼íetky videospr├ívy z na┼íich syst├ęmov zalo┼żen├Żch na Zemi. Blaho┼żel├íme! Va┼ía spr├íva bude ─Źoskoro zve─Źnen├í vo vesm├şre!

E┼íte raz v├ím ─Ćakujem za kontaktovanie spolo─Źnosti ULM.

S pozdravom Carol ULM Launch Director.

Vezuel

Spread the love

M├┤┼że sa V├ím e┼íte p├í─Źi┼ą...

5 2 hlasov
Article Rating
Prihl├ísi┼ą sa na odber
Upozorni┼ą na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vlo┼żen├ę sp├Ątn├ę v├Ązby
Zobrazi┼ą v┼íetky koment├íre
Zuzana
21. j├║na 2021 13:04

To je fantastick├ę­čĺ»­čĺą­čĺą­čĺą­čĺą ─Ćakujem v┼íetk├Żm ktor├ş sa na vyslobodzovani zajatcov v podzem├ş podie─żali­čą░­čÖĆ

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam nap├şsali v├í┼í n├ízorx
()
x