­čö░ÔÇ╝ ´ŞĆBezpe─Źnostn├ę kamery pre─Ź├ştaj├║ v┼íetko, ─Źo ─żudia povedia z ich pier.

Technick├ę spolo─Źnosti tr├ęnuj├║ umel├║ inteligenciu na ─Ź├ştanie pier – predov┼íetk├Żm prostredn├şctvom bezpe─Źnostn├Żch kamier.
V nemocniciach, elektr├ír┼łach, verejnej doprave a ─Ćal┼í├şch sa teraz zav├ídza skor├í forma umelej inteligencie na ─Ź├ştanie pier. Najprv to bolo rozpozn├ívanie tv├íre a teraz sa zav├ídza skor├í forma AI na ─Ź├ştanie z pier. Mnoho technologick├Żch gigantov pracuje aj na umelom ─Ź├ştan├ş AI. Vedci zdru┼żen├ş alebo priamo pracuj├║ci pre spolo─Źnosti Google, Huawei, Samsung a Sony sk├║maj├║ syst├ęmy VSR.
N├ístup umelej inteligencie na ─Ź├ştanie pier pripom├şna technol├│giu rozpozn├ívania tv├íre, ktor├í bola oblas┼ąou v├Żskumu po cel├ę desa┼ąro─Źia, k├Żm sa za─Źala potichu, ale r├Żchlo komercionalizova┼ą ako n├ístroj sledovania za─Źiatkom 90. rokov. Rozpozn├ívanie tv├íre sa stalo v┼íadepr├ştomn├Żm v telef├│noch, s├║kromn├Żch spolo─Źnostiach a bezpe─Źnostn├Żch kamer├ích na rohoch ul├şc v mnoh├Żch americk├Żch mest├ích. Globalisti u┼ż zaviedli technol├│gie rozpozn├ívania tv├íre a ve─żmi skoro za─Źn├║ pou┼ż├şva┼ą technol├│gie na ─Ź├ştanie pier. Poru┼íenie v┼íetk├Żch na┼íich slob├┤d a d├┤vernosti je jedn├Żm z cie─żov globalistov a ─żudia m├┤┼żu ma┼ą probl├ęmy z h─żadiska slobody.

Vezuel

Spread the love

M├┤┼że sa V├ím e┼íte p├í─Źi┼ą...

5 2 hlasov
Article Rating
Prihl├ísi┼ą sa na odber
Upozorni┼ą na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vlo┼żen├ę sp├Ątn├ę v├Ązby
Zobrazi┼ą v┼íetky koment├íre
Raamil
Raamil
29. j├║na 2021 0:39

jj. Siemens sa roztiahol po krajin├ích v├Żchodn├ęho bloku, to s├║ t├ş PRAV├Ź

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam nap├şsali v├í┼í n├ízorx
()
x