Volanie budúcnosti

Meníme sa na molekulárnej úrovni bunková transformácia. Mnoho z vás zažíva bolesti hlavy, nevoľnosť, závraty, pocit točenia sa a stratu emočného sústredenia. Vo vašom tele prebieha zásadná zmena, čo znamená, že meníme našu DNA, zatiaľ čo v nej žijete. Sme genetickí inžinieri druhov Nového sveta.

Počas bunkovej transformácie začne dochádzať k repigmentácii našej pokožky, u mnohých sa na povrchu objavia neobvyklé stopy … hnedé, červené, biele atď., Ktoré sa môžu vyskytnúť u mladých ľudí aj u starších tiel. Toto je dočasná repigmentácia, ktorá umožní pokožke prísť na pravý účel. To je spôsobené tým, že membrány krvných buniek sú obohatené kyslíkom a tým sa dostávajú bližšie k povrchu.

Vraciame sa k pôvodnej časovej postupnosti ako v minulosti. V súčasnosti sa zmeny, ktoré všetci pociťujeme, dejú interne v našej infraštruktúre a pociťujeme ich fyzicky. Tieto zmeny prebiehajú na nasledujúcich miestach: bunkový systém v krvi, centrálny nervový systém, kostná dreň, to, ako mozog strieľa a ako prijíma informácie od Zdroja. Toto sú zmeny, ktoré sa v súčasnosti dejú a spôsobujú obrovské zmätky, nehovoriac o fyzickom nepohodlí. Mnohí vedia, že nastáva zmena. Vnútorná zmena začne krvácať do vonkajšieho tela. Tu treba najskôr postaviť základňu.

Niektorí ľudia pocítia prírastok alebo úbytok hmotnosti. Telo vie, ako sa upraviť a preorganizovať, pretože tento proces je celkom prirodzený. To znamená, že táto informácia bola zakódovaná do buniek tela. Čím viac ste si vedomí tejto premeny, tým viac môžete pomáhať.

Niektorí vidia oslabenie imunitného systému. Toto je spôsobené tým, že ľudské telo je rekalibrované s vyššou frekvenciou, zatiaľ čo je stále bombardované hustotou a ťažkosťou tejto 3D sféry. Zažívame nerovnováhu v našom nervovom systéme a niektorí sa s tým vyrovnávajú výbuchmi hnevu a frustráciou. Týchto ľudí nazývam odporcami, ktorí sa rozhodli bojovať proti tejto transformácii. Počas tohto procesu opätovného zapojenia uvidíme rôzne druhy nervových porúch, ktoré nevyhovujú zvýšenej intenzite svetla, ktoré je teraz schopné vstúpiť do našich tiel. To, čo sa deje, je väčšie zrýchlenie energie absorbované telom a toto zrýchlenie energie je vysielané cez centrálny nervový systém. Niekto si s tým poradí dobre a niekto nie. Keď preberieme toto nové telo Svetla, väčšina orgánov a žliaz už nebude potrebných a nakoniec zmiznú.

Keď toto zrýchlenie energie vstúpi do nášho fyzického tela, centrálny nervový systém sa okamžite pokúsiť sa rozptýliť časť tejto energie tým, že ju pošle cez miechu. Táto energia by mohla vystreliť cez svalový systém, čo by spôsobilo napätie, bolestivosť a kŕče. Ak by tieto energie vyhoreli cez krvné cievy, mohlo by dôjsť k obmedzeniu. Ak by vystrelili cez kožu, mohlo by sa u vás vyskytnúť neobvykle teplé alebo studené pichanie. Naše telá sa počas tohto procesu neustále snažia zostať v stabilnom stave. Snaží sa to dobehnúť zvýšené frekvencie. Naše telá doslova odplavujú starý formát. Sme v procese budovania niečoho neopísateľného. Hovoril som to mnohokrát, že centrálny nervový systém je pre tento proces neuveriteľne dôležitý, a preto sa na neho riadiaci pracovníci zameriavajú. ☠️

Vidíme, že sa ľudstvo odvracia od ťažkých hustých jedál, ako sú mäso a ťažké bielkoviny, ktoré zostávajú v tele dlhšie, čo vytvára telo, aby zostalo dlhšie v hustote. Problémom pre niektorých bude tiež veľa ťažších zŕn. Pamätajte, že cieľom tohto procesu je návrat k Svetlu. Viem, že niektorí z vás majú problémy s trávením ťažkých a mastných hustých jedál, pretože tieto jedlá nevibrujú s vyššími vibráciami tela. Vaše telo potrebuje a vaša chuť k jedlu sa v rámci tohto procesu zmení. Ale každý je iný, takže počúvajte svoje telo.

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 2 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x