O způsobu vraždy duše aneb jak udělat dementa.

Dnešní zprávy nás denně krmí novými zvěrstvy, které jsou jako by se lidé nechovali. Četné znásilnění dítěte, bestiální vraždy, psychopati – je jen špičkou ′′ ledovce “. Je to jen ta hnusná část problému, která je viditelná pro všechny. Je to obrovský, vícerozměrný ′′ ledovec “, nekonečný ve svých projevech složených z ne lidí a ne zvířat (protože taková známka jejich ostudy). Tento ledovec se skládá z bytostí třetího rodu, transformovaných, nemocných, ztrácejících sebe sama, motivovaných zkorumpovanými instinkty, chamerickými fantaziemi. Tito tvorové bez pozemského rodu, kteří ztratili pouto k nebeskému Rodu, se nazývají kokoti. Ve většině případů se z nich nestanou u porodu, ale v průběhu života.

Každým rozhodnutím se rozhodneme, když jdeme proti svému vnitřnímu hlasu a jdeme za svými sny a ideály, krok za krokem se měníme v dementa. I když by bylo správnější říct, že jsme přeměněni na kundy. Proměňují nás ve tvarovanou a hnusnou biomasu vytvářející přidanou hodnotu pro majitele takového monstra. Je důležité si uvědomit, že se stáváme obětí určité psychologické technologie aplikované v masovém měřítku.

Je tak vidět, že důkaz o tomto spiknutí není nutný. Motivem tohoto aktu je vytvoření ideálního otroka, obdařeného lidskými fyzickými schopnostmi, intelektuálními vlastnostmi, ale zbaveného duše, transformovaného na ideální nástroj k znásobení kapitálu. Vznik bytosti, krátkozraké, neschopné pochopit obraz světa, bytost se specifickým hodnotovým systémem vytvořeným pro ni, primitivní bytost sloužící chymrům, bytost, která je zcela zablokovaná tím, že neuznává vyšší řád – ideál otrok všech dob, dement.

Dement je velmi jednoduché vládnout, protože jsou předvídatelné a jednoduché. Můžete s nimi snadno manipulovat bez jejich vědomí – stačí jen nastavit soubor potřebných podnětů. Pokud je dement předvídatelný, znamená to, že není nebezpečný pro ty, kteří vládnou. Tato technologie je jen dalším stupněm vývoje plně ovladatelného, otrocky poslušného stroje. V minulosti byly otrocké okovy tvořeny ze železa a násilí, ale teď byl způsob, jak udělat otrocké smyčky sofistikovaný, dalo by se říct, že byly vyrobeny technologií ′′ stealth

Něco k té technologii. Nelze podrobit její princip v jednom příspěvku, protože neexistují slova, která by popsala, jaké zákeřně brilantní mozky po desetiletí, ne-li staletí. Jen musíme upozornit na základní, očividné okamžiky. Hlavní zbraní v jejich brnění je zbraň zbavující duši. Zásadní část zbraně je jednoduchá, spočívá ve zmatku hodnot. Chci vás varovat odhalením degenerační osnovy. A jak se říká, kdo je varován je připraven, ozbrojen. Tak krátce o hlavních pilířích degenerace.

1) Výchova dětí je o zachování infantilního chování dětí, řečeno jinými slovy, uměle zadržování procesu sociálního zrání. To se dělá proto, aby v době jejich největší aktivity vytěžilo co nejvíce energie mladých lidí (tj. 15.- vy až 25.- let života). Podstatou je, že ve všech dobách vznikla většina revolucionářů právě tato věková kategorie. Mladík v tomto věku (kolem 20 let) dosáhne vrcholu své fyzické a intelektuální aktivity – je zdravý, rozumný, lehký, zásadový a nekompromisní. A taky nebezpečné, že?

Jen si vezměte, že Alexandrovi Velikému bylo 20 let, když začal svou ′′ kariéru “. Také Ivan Hrozný ve věku 22 let dobyl Kazan. Dnes (zejména v Evropě) mladí muži v tomto věku jsou stále považováni za ′′ výrůstky “. Takto je zaměřena výchova sociálního infantilismu – přeměna tvůrce historie na zdravé a nebezpečné dítě. A nechat chcípnout přebytky jeho energie, kam chce, např. v nevázaných sexuálních vztazích, alkoholu, drogách nebo pouliční kriminalitě.

2) Výchova chlapců a dívek podle stejných norem. Není to ani o tom, aby holky byly mužné, ale o zbavení se chlapců mužství.

3) Očkování egocentrického obrazu světa. Egoista – to je individualita. Zde je vhodné citovat Majakovského: ′′ Jednotka – nesmysl, jednotka – nula, jedna, jakkoliv důležitá, nevyvyšuje obyčejnou pětimetrovou kládu, a také už není pětipodlažní dům “. Aneb: ′′ rozděl a panuj ′′ – heslo starých Římanů.

4) Vytváření obrazu ′′ úspěšného ′′ člověka. Ten ′′ úspěšný ′′ muž není nic jiného než dokonalý obraz ideálního otroka systému. Kravata, oblek, závratná kariéra, velký dům, drahé auto, zahraniční dovolené, irská whisky. Dobrý, ne? Tohle se člověku poštěstilo, ale vlastně ideální otrok je závislý na všech věcech jako drogový drogově závislý na drogách. Z toho důvodu udělá vše, aby systém udržel v chodu, snese i jakékoliv ponížení na cestě k kariérnímu žebříčku. Skrývá všechny ideály svých dětí uvnitř, zapomene na sebe, změní se v člověka podobného tvora, v dementa.
Existují další obrazy ′′ úspěšného ′′ člověka. Patří sem i ′′ hustý ′′ objemný chlapík s pivní havárií v baru nebo ′′ kurva ′′ střídá muže jako ponožky nebo feminizovaná madam nebo gangster. Vyberte si, co chcete. Co se ale nehodí do obrázku, je obraz ochránce, obraz bojovníka, obraz jeho matky, obraz básníka, vědce.. atd.

5) Sex a násilí místo statečnosti a lásky. Není tajemstvím, že sexuální instinkty jsou nejsilnější. Proto může být sex otevřeně ovlivněn lidmi. Tím spíš, že sexuální instinkty stejně jako naše další instinkty tvoří temnou, zvířecí část osobnosti nižšího charakteru. Tyto instinkty jsou stimulovány prostřednictvím médií, reklamních technologií, propagandy ve vzdělávací a umělecké literatuře a počítačových her.

Friedrich Nietzsche řekl: ′′ člověče – to je lano připevněné k šelmě a přemožiteli, lano na propasti.” Takže z psychologického hlediska je ′′ přemožitel ′′ spojeno s vyšší formou našeho nadvědomí, an oblast, která slouží jako zdroj tvůrčí, vědecké, básnické inspirace, jako zdroj hrdinské akce. A zvíře je obrazem našich instinktů, násilí, strachu.

′′ Přemožitel ′′ a ′′ bestie ′′ jsou nedílnou součástí každého z nás, ale pro někoho ′′ přemožitel ′′ dominuje ′′ bestii ′′ a pro jiného je to pravý opak. Vládci se obávají, že jejich otroci budou rozvíjet jejich nadvědomí, protože tato část lidí je nekonečně hluboká, nekontrolovatelná a nepředvídatelná. Proto je monstrum násilí na zvířatech spojené s instinktem množení – pohlaví, pro ně přijatelnější než jedinec inspirovaný bohy.

Z tohoto důvodu podvodník v psychologii S. Freud začal šířit svou teorii. Freuda výuku nezajímal, znepokojoval ho ′′ okultismus ′′ nadvědomí, narušily ho projevy divokých božských sil. Konkrétněji to bylo znepokojující jeho sponzory. Ihned jako příklad, jak se božský obraz ′′ bělocha ′′ znovuzrodil v nadřazeném německém národě a změnil světové uspořádání ze základny. Pro ně se stal bezpečným ′′ sexem a násilím ′′ v bezpečí

Yentl

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x