VLASY ako ANTÉNY

1.časť

Vlasy sú “pokračovateľmi” Nervovej sústavy.

Nie je náhoda , že rastú na hlave a že nám umožňujú KOMUNIKOVAŤ.

Sú schopné zachytávať energiu druhých ľudí – pri ich voľnom spustení prijímate informácie z okolia , pri ich vypnutí sa “odpájate” od okolitých vplyvov.

Naši predkovia sa hustým porastom hlavy nielen chválili ale aj CHRÁNILI – pred chladom , slnkom , zraneniami , pred urieknutiami.

Starí Egypťania sa o svoje vlasy priam vzorne starali , dokonca používali RASTLINNÉ farby aby zmenili farbu vlasov a dokonca si VYRÁBALI PAROCHNE aby prezentovali svoje postavenie – tu naozaj poteším tých , ktorí sa nestotožňujú so šedinami a s vplyvom duchovnej sféry ako nutnosti ich prijať – ja sa s tým nestotožňujem tiež , pretože sa v nich necítim dobre.
Ak dozriem do veku že to tak bude , potom môžem priznať že som sa mýlila.
Teraz to však z dôvodu konkrétnej ochrany a vibrácie nejde.
Zároveň neodcudzujem ani napájanie vlasov ak je šetrné alebo používanie parochní – ukazuje to na “postavenie” človeka a vidíme to prevažne medzi ženami.

Keďže sa však pozerám na všetko prevažne energeticky , som zástancom vypestovania si vlastných zdravých vlasov a pochopenia , že VLASY NÁM ODZRKADLUJÚ NAŠU OSOBNÚ SILU.

U mužov je téma vlasov iná , pretože oni svoju osobnú silu môžu získavať vďaka BRADE – tiež si vyžaduje svoju starostlivosť a možno existuje inšpirátor ktorý sa tejto téme venuje alebo sa ním stane.
Vlasy/Brada sú nielen súčasťou osobnosti ale aj súčasťou Transformácie.

Vlasy sú KARMICKY ZAŤAŽENÉ a tak pri strete so situáciou v živote , kedy sa má Karma VYROVNAŤ , môžete prísť radikálne o časť svojich vlasov vypadaním alebo náhlym zlomením , môžete o ne prichádzať vďaka neschopnosti vyjadriť sa priamo a zotrvávať v negatívnych energiách podriadenosti alebo sluhu.

Môžete o ne prísť vďaka chorobe , ktorá je NÁSLEDKOM NEPOCHOPENIA toho , čo chorobu spôsobilo – štítna žľaza , pečeň , vnútorné orgány.

Poďme teda ODKRYŤ VRSTVY problémov s vlasmi , ktoré môžete uvidieť.

VLASY = KORUNA krásy = OSOBNÁ SILA

Duchovná úroveň = stret s karmickým dlhom , stret s osudovým partnerom , stret s dvojplameňom , žitie vo zväzku s karmickou záťažou a neschopnosť vyslobodenia sa , nepochopenie vzájomných vzťahov a odovzdanie osobnej sily v prospech druhého človeka

Citová úroveň = rola slúžky , rola otroka , stratená sloboda a zobratá osobná sila v realizovaní sa na Vyššiu pozíciu , smútok Duše

Fyzická úroveň = nezdravé fyzické telo , ochorenie štítnej žľazy , slabšia funkcia pečene, zlé trávenie , mykóza a kvasinky , problémy so vstrebávaním živín

Mentálna úroveň = NEODPOJENIE SA OD ŠKODLIVÝCH ENERGIÍ

ČO môžete urobiť:

1) Duchovná úroveň – pravdivo sa vyjadrovať o tom , čo cítite , ísť zlatou strednou cestou za svojimi snami a súčasne vyrovnať energie vo vzájomnom učení Duší , častokrát sa jedná o karmické stretnutie dvoch Duší ktoré spolu bojujú alebo sa manipulujú

2) Citové úroveň – vyjadrovať svoje emócie nielen potlačeného hnevu ale aj smútku a sklamania. Kým potlačený hnev Vám môže spôsobovať mastnotu vlasov a ich časté umývanie , smútok a sklamanie sa pričiňujú o suchý vlas a jeho lámanie , vypadávanie spôsobuje snaha všetko ovládať a lupiny spôsobuje opätovný pokus o obnovu pri pokuse stať sa lepším = KOMUNIKUJTE OTVORENE O TOM ČO CÍTITE

3) Fyzická úroveň = POCHOPENIE KONKRÉTNEJ UŽ STANOVENEJ DIAGNÓZE , ktorá Vám berie osobnú silu
Štítna žľaza = vyjadrovanie sa otvorene po čom túžite
Žalúdok = vyjadrovanie sa otvorene čo neviete stráviť a s čím si neviete pomôcť
Vnútorné orgány = uvedomenie si a zvedomenie Vášho hnevu konkrétne

4) Mentálna úroveň = ODPOJENIE SA sa od škodlivých energií
KÝM NEPOCHOPÍTE , ŽE STE KARMICKOU SKÚŠKOU PRIŠLI ENERGIE VYROVNAŤ A KÝM SA NEODPOJÍTE MENTÁLNE OD SNAHY ABY TO BOLO PODĽA VÁS , POTOM NEMÁTE AKO ZÍSKAŤ OSOBNÚ SILU.

Ak budete OPAKOVANE v energiách druhého človeka ktorý sa pričinil o zobratie Vašej osobnej sily alebo kým nebudete schopní nadstaviť si osobné hranice pri komunikácii s týmto človekom , potom sa nemáte ako chrániť a nemáte ako podporiť RAST SVOJEJ OSOBNEJ SILY.

Ak si týmto človekom necháte hladiť vlasy alebo sa Vám o ne starať , prípadne Vám ich doma farbiť ako “rodinný príslušník” – umožňujete mu dostať sa k Vašej sile a oslabiť ich aj Vás.

VLASY SÚ KARMICKY ZAŤAŽENÉ.

Mnoho žien rieši “kombináciu” ZLOMENÉ VLASY a MASTNÉ VLASY pri korienkoch a SUCHÉ VLASY na koncoch 👉
👉 hovoria: “Prosím pochop už svoju šancu na nápravu , neabsorbuj okolité negatívne energie , nevytváraj si stále nejakú ochranu a filter ale prijmi to ako fakt , že ti to patrí , nakoľko si sa tiež o to kedysi pričinila a spôsobila si smútok druhého človeka.”

Vlasy vidíte rôzne a VYSTIHUJÚ človeka:

  • nepoddajné 👈 ako majiteľka
  • kučeravé a “tvrdohlavé” 👈 ako majiteľka
  • jemné 👈 ako majiteľka
  • prirodzené vlnité a hladké 👈 ako majiteľka
  • zdravé a krásne 👈 ako majiteľka

NENANUCUJME si tu navzájom “trendy” a “šediny ktoré jediné sú múdre” a rôzne presvedčenia – každý hľadá SVOJ spôsob , SVOJ šampón , SVOJU farbu , SVOJU podobu a každý SÁM ZA SEBA POCÍTI , či to našiel.

A keď niekomu niečo nesvedčí , skúsme povedať nie “tebe sa to nehodí” ale “tebe by brutálne pristalo toto”.

A tak POSTUP ako CELOK v nasledujúcom príspevku s radami a s technikami , ktoré mňa naučil Vesmír aj Egypt za hranicami času.

Diana 😇

P.S: Opäť iba to , čo pomohlo mne ( a to som si pomáhala clipmi 😉 a urobila by som to kľudne znova pretože mi to emočne veľmi pomohlo )
Moje vlasy sa zlomili zo dňa na deň z dĺžky pol chrbta po ramená a bol to šok.

Jedného dňa ale POCÍTITE , že to už nejde – vidíte to na mnohých známych ženách , ktoré pristúpili tiež k tomuto kroku a “pomôcky” volia už iba na špeciálne príležitosti alebo vystupovanie.

VLASY sú celá VEDA ale aj TAJOMSTVO a skrýva sa v nich naša OSOBNÁ SILA.

Yentl

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x