LIEČIME A ČISTÍME SA DLAŇAMI…

V tomto článku budem hovoriť o takej metóde bioenergie, ako je práca s energiou pomocou rúk – kontaktných a bezkontaktných.

Jedná sa o základnú, jednu z najdôležitejších, spoľahlivých a so získanými schopnosťami bezproblémovú zručnosť práce s energiou. Čo môžete robiť s rukami? V dávnych dobách naši Predkovia uzdravovali seba i ostatných vkladaním rúk. Na „pokročilých“ vrcholoch duchovného a energetického vývoja sa môžete skutočne liečiť rukami. Rýchlo a prakticky – z čohokoľvek. Na „ľudskejšej“ úrovni na zemi nie sú nič menej dôležité veci: zmierniť bolesť, zbaviť sa chorôb, vykonať energetické korekcie ľudského astrálneho poľa. Tu si povieme o teoretickej aj praktickej stránke otázky „Ako liečiť rukami“. Tu však budem hovoriť o tom, ako so sebou pracovať – ​​pomáhať si, čistiť sa, ale – nie o práci s inými ľuďmi. Prečo? Bez toho, aby ste sa naučili pomáhať sami sebe, nemá zmysel pomáhať iným. A keď ste získali zručnosti, naučili ste sa pracovať so svojou vlastnou energiou, môžete prejsť k práci s inými ľuďmi. Všetci sme „vyrobené“ rovnakým spôsobom a to, čo fungovalo pre vás, bude mať vplyv aj na ostatných ľudí.

Ako pracovať rukami? Začnime témou čakier. V teórii čakier sa stále nedokážu dohodnúť na presnom počte čakier. Existuje klasická teória, ktorá hovorí o siedmich čakrách. Ale veľa ľudí, nie bezdôvodne, verí, že je viac čakier. A oprávnene. Pretože bez toho, aby sme porušili všeobecnú klasickú teóriu čakier, môžeme dodať, že dlane majú aj energetické centrá – čakry, ktoré sa rovnako ako „klasických“ 7 čakier zúčastňujú výmeny energie – získavajú a dávajú energiu. Na tomto princípe – dávať a brať energiu, je vybudovaný systém liečenia (energetické čistenie) rukami. A mimochodom, povedať veľmi slávny a dôležitý aforizmus: „Boh nemá iné ruky ako naše.“ Začnime úvodnými inštaláciami. S axiómami. Axióma je tvrdenie urobené bez potreby dôkazu.

Prvá axióma. Dlane obsahujú energetické centrá, ktoré energiu dodávajú a absorbujú.

Druhá axióma. Každý človek má zručnosti v práci s dlaňami do jedného alebo druhého stupňa, aj keď to nikdy neurobil.

Tretia axióma. Každý môže zvládnuť metódu práce s energiou pomocou dlaní.

Štvrtá axióma. Pri rozvíjaní a posilňovaní schopností práce s dlaňami po akejkoľvek dobe nikam nezmiznú.

Takže máte v rukách univerzálny nástroj na prácu so svojou energiou – to sú vaše ruky …

Metóda práce s dlaňami využíva dva vektory pohybu energie – uvoľnenie energie dlaňami a vťahovanie (absorpcia ) energie. Tu sa prezradí spôsob načerpania (vytiahnutia) energie. Uvoľnenie energie dlaňami si vyžaduje predbežnú prípravu iného poradia. Aby ste to dosiahli, musíte mať pevnú záruku a istotu, že dávate pacientovi čistú energiu. Z toho vyplýva záver – musíte sa predčistiť, mať nadpriemerný energetický potenciál (aby ste mali čo dať) a neustále kontrolovať čistotu svojej energie. A okrem toho je jednoduchšie „vytiahnuť“ energiu, ako ju dať a „investovať“.

Našou „maximálnou úlohou“ v rámci tu opísanej metódy bude byť schopný vyčistiť naše čakry rukami a pracovať so zameraním na bolesť. Čistenie čakier je prvým a najdôležitejším bodom v boji proti negatívom – od upírstva a zlého oka, končiacich vážnymi škodami. Pred cvičením stojí za to podstúpiť malú prípravu. „Zobuďte sa“ a pripravte si ruky. Naučte ich a trénujte, aby cítili energiu a „ťahali“ ju. A preto musíte začať s senzáciami. S pocitom energie pri jej zdroji. Naučte ich cítiť energiu niečoho živého. Išli sme k stromu a položili naň dlane. Vypli im mozog. Cítime. Išli sme na domácu kvetinu. Položili ruku. Cítime. Priložili ruku k ikone. Cítime. Vzali sme minerál do rúk. Cítime. Vzali sme do rúk surové vajce. Cítime. Čo cítime Čo sa deje v dlaniach, aké sú tam pocity. To ukáže ako úroveň vášho počiatočného kontaktu, tak aj úroveň „otvorenosti“ vašich dlaní pre prácu s energiou.

Zatiaľ čo – vnemy. Nie je potrebné nič „vťahovať“, ešte nič vyťahovať. Proste pocit. Akýkoľvek pohyb úzko súvisí s dýchaním. Preto stojí za to pripomenúť logiku vzťahu medzi dýchaním a pohybom energie. Nádych – nasávanie energie, výdych – jej uvoľnenie (uvoľnenie). A to platí pre kontaktné metódy a bezkontaktné metódy a pre prácu so sebou a s ostatnými a pre prenos energie v tele a pre prácu s fantómom. Dobrým spôsobom, ako „prebudiť“ dlane, je kontaktovať ich so slnkom.

Stačí otvoriť dlane pred slnkom, nadýchnuť sa a psychicky cez dlane načerpať energiu. Pri výdychu nemusíte nič „vydychovať“ ani nič dávať. Stačí nabrať energiu a ona sama pôjde tam, kam potrebuje, kde je to potrebné. Pripravovali sme sa, sledovali, cítili. A začnime. Začnime čakrami. A znova – zatiaľ iba pozorovania vnemov. Dúfam, že viete, kde sa tieto čakry nachádzajú? Ďalšia dôležitá poznámka. Mnoho ľudí si myslí, že je potrebné „rozdeliť si“ ruky. Že ľavá ruka „dáva“ a pravá „berie“. Zničím ďalší stereotyp. Nezanášajte si mozog. Obe ruky sú univerzálne. Oba môžu rovnako dávať a brať energiu.

Takže späť k téme. Pripravte si ruky. Umyte ich. Zahrejte a natiahnite dlane. A teraz – len vezmeme a priložíme ruku k čakre. Na začiatok iba pozorujeme. Majte na pamäti, že ruky „pracujú“ a spontánne, aj keď nič nerobíme, a nedávame im žiadne „príkazy“. A začnite „počúvať“ a pozorovať – ​​dlane aj čakru (zdola nahor).

Prezradím jedno „hrozné“ tajomstvo. Nie je jediný človek, ktorý by bol absolútne stopercentne energeticky čistý. Ak nie je Boh.

Takže v čakrách v každom prípade dôjde k určitým porušeniam, blokádam, deformáciám. A dokonca aj samotné „pripútanie“ dlaní už dá spätnú väzbu o stave čakier. Aby som sa nedostal do džungle, poviem čo najjednoduchšie – ak je v čakre všetko „tiché“, je tu poriadok. Ak existujú také reakcie ako chlad, tlak, kŕč, zívanie, ťažkosti – v čakre je porucha. Prvýkrát sa dá vydržať 1-3 minúty pri každej čakre. Držali to, pozorovali, odstraňovali, pokračovali.

A teraz začnime „ťahať“. Nebojte sa, z čakry nedostanete zdravú a čistú energiu. Ďalej vizualizáciu „zapnete“. Medzitým bez toho. Držíme ruku na čakre. Po 1-3 minútach sa zhlboka nadýchneme a ((nezabudnite, ako ste „absorbovali“ energiu pri príprave – zo slnka, zo stromov, z minerálov) a pri nádychu nasávame energiu z čakry a pomaly pohybujeme našou ruky od tela (od čakry). A nechajte pri sebe prvýkrát horieť sviečku, na ktorú „zhorí“ energia, ktorú „vytiahnete“ z tela. Priniesli ruku k sviečke a chvíľu ju držali. To je všetko, stačilo to, energia „vyhorela“.

Zopakovali sme to. Znova položili dlaň. Držané 1-3 minúty. Pomaly a hladko, pri nádychu, vytiahli energiu, „spálili“ ju na sviečke.

Aký je to pocit? Teraz zapnime predstavivosť a vizualizáciu. Všetko je úplne rovnaké, iba pri výdychu si predstavíte, že vytiahnete z čakry viskóznu, lepkavú, tmavú hmotu, ktorá je oddelená od tela, zostáva v dlani a horí na sviečke.

Stačí 3-5 krát na jednu čakru. A išiel ďalej. Môže dôjsť k únave – koniec koncov, práca s energiou vyžaduje silu. Toto je normálne. Môžu tiež prebiehať reakcie v čakrách – budú tak reagovať na vonkajšie vplyvy počas čistenia. Nie je potrebné „prechádzať“ všetkými čakrami v jednom prístupe. Koľko sily stačilo – a to je dobre. Len čo sú „čistejšie“, prejdete všetkým rýchlejšie. Je možné zastaviť sa iba pri jednej čakre, ak tam boli podľa pozorovaní a podľa týchto znakov odhalené najväčšie porušenia. Ak sa chcete vyspať, je to veľmi dobrý znak očisty. A teraz môžete prejsť k bolestivým pocitom. Akákoľvek choroba spôsobuje deformácie v energetickom poli človeka. Každá choroba má „bolestivé zameranie“ a „energetické zameranie“. Budeme teda pracovať s bolestivým zameraním. Pozrime sa však na veci objektívne. Nemôžete „vytiahnuť“ nádory, cirhózu, tuberkulózu, gangrénu. Ale iné veci – skúšajte, skúšajte …

Môžete zmierniť príznaky bolesti alebo môžete pracovať so zdrojom choroby. Ale prísť na to – a kvôli tomu, čo tam alebo tam ma bolí – ťažká úloha a nie vždy sa dá presne určiť. Takže chrbát môže bolieť kvôli obličkám a obličky – kvôli zovretému nervu v chrbte. A tak ďalej. Preto zatiaľ budeme pracovať podľa princípu – tam, kde to bolí, tam dáme dlaň. A potom – do oblasti tej čakry, ktorá je zodpovedná za miesto „kde to bolí“.

Princíp je rovnaký. Položili ruku. Drží sa 1 – 3 minúty bez vizualizácie. Pomaly odstránili ruku, priniesli ju k sviečke, „spálili“ energiu. Pridaná vizualizácia po 3 – 5 krát. Miesto, kde to bolí, sme si predstavovali v podobe zhluku energie (sami mu dali veľkosť, tvar, farbu). A pri východe odtiaľ vytiahli kúsok energie, priniesli ju na sviečku – a spálili. A prirodzene pozorujeme, čo sa deje podľa vnemov na mieste, kde to bolí. Nebojte sa, ak to spočiatku bude „kňučať, šklbať“, ešte viac bolieť. Je to ako stlačiť var. Je – bolí to, vyžmýkate to – bolí to ešte viac, vyžmýkajte to – bolesť ustúpila.

Vizualizácia nefunguje? Žiadny problém. Existuje univerzálny indikátor – vaše pocity. Sledujte ich, oni sami „povedia“, čo môže „zobraziť“ vizualizácia.

Dá sa použiť aj niečo iné ako sviečka? Energia, ktorú ste „chytili“, musí byť niekde zneškodnená a nejako, teda musí byť zničená. A hoci neexistujú žiadne schopnosti pracovať na transformácii, absorpcii, „rozklade“ energie, potom ju treba „zničiť“ pomocou externých metód. So sviečkou je to nepohodlné, potom priložte ruky k vode tečúcej z kohútika alebo ju položte do nádoby so svätenou vodou.

Ako dlho trvá práca s bolesťou? S bolesťou – nie dlho. Až kým nezomrie. Kto potrebuje, ako dlho to trvá. No nie presne na celé hodiny. A s chorobou – na dlho. Minimálne týždeň pred objavením sa aspoň nejakej „medzery“. 20 – 30 minút denne.

A po akejkoľvek práci s rukami ich bezpodmienečne umyte a doprajte im aspoň 5 minút na „odpočinok“. Pomocou tejto metódy môžete „vyzdvihnúť“ prísavníkov energetických upírov, zbaviť sa zlého oka, porúch energie a stredne veľkých škôd. Týmto sa tiež očistia čakry, vyrovná sa ich tón, očistia sa od blokád, „uzavretosti“ a skreslení.

Svojím mechanizmom sa podobá téme váľania vajec. Ale čím viac praxe, tým viac „švihom roztvoríte“ svoje ruky, metóda práce s vajíčkom stratí metódu práce s rukami.

Tu. Rob, rob, rob.

A dúfam, že po chvíli budete sami prekvapení svojimi novými zručnosťami a záver – Hurá 🙂   „Môžem si pomôcť!“

Yentl

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x