ROZVOJ INTUÍCIE

Pravidlá:

1. Nikdy sa nerozhodujte, keď ste nahnevaní. Hnev vedie k zničeniu všetkého. Upokojte sa a najlepšie je začať s riešením problémov 24 hodín po hneve, frustrácii, odradení alebo depresii.
Priateľstvo alebo ľúbosť, ktorú máte už niekoľko rokov, môže byť zničená hnevom za 10 minút!

2. Závisť – tento pocit uzatvára intuíciu.

3. Prejedanie sa a jedenie v noci uzatvára intuíciu.

4. Špina duševných aj fyzických zakrýva intuíciu.
Preto sa určite osprchujte aspoň raz denne, lepšie ráno a večer. V takom prípade je najdôležitejšie dať si rannú sprchu pred 9 hodinou ráno!
Duševná špina sa formuje pri komunikácii so zlými ľuďmi, pri sledovaní negatívnych správ a televíznych programov, pri čítaní negatívnych informácií, starostlivosti o seba a svojich blízkych, najmä o deti! Mnoho moderných karikatúr predstavuje obrovské nebezpečenstvo pre psychiku dieťaťa.
Vyzeralo by to ako karikatúra so svetlými a krásnymi postavami „Máša a medveď“ alebo Tom a Jerry, ale ukazujú tie najškodlivejšie veci, ako dievča všetko ničí a otravuje medveďa, ako sa Jeri sofistikovane vysmieva Tomovi. Potom sa nečudujte, ak sa vaše dieťa začne s vami správať rovnako neúctivo ako hrdinovia filmov.

5. Musíte piť dostatok vody a rozmrazená voda je lepšia! Potrebujeme veľa vody, aby sme dosiahli osvietené vedomie!
Ani čaj, ani káva, ale voda alebo čerstvo vylisované džúsy sú dôležité!
Alkohol úplne blokuje intuíciu na mnoho ďalších mesiacov.

6. Kvalitný spánok je hlavná vec.
Človek musí ísť skoro spať! Potom bude intuícia v poriadku. Každý, kto v noci nespí, má slabú vôľu a jeho vedomie je zahmlené.
Nočné bdenie odoberá nielen energiu, intuíciu, ale aj myseľ.

7. Musíte sa zobudiť o 6 alebo 7 ráno. Škovránky sú intuitívne, cítia všetko perfektne. Pretože skoro vstávajú, dokážu zachytiť a absorbovať najdôležitejšiu energiu slnečného vetra (ktorý je na čerstvom vzduchu do 8. hodiny ráno), z ktorého sa stanú zdraví, mladí a radostní. Pri porovnaní ľudí rovnakého veku, sovy a škovránka, vidíme vizuálny rozdiel 10 rokov. Škovránky majú dobré zdravie a mladistvosť.
Sovy, žiaľ, žijú ako roboty, ich intuícia je na nule.

Yentl

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x