Ako zvýšiť vibráciu

AKO ZVÝŠIŤ VIBRÁCIU A UZDRAVIŤ MYSEL: TELO: DUŠA, PRÍRODNE – niekoľko mojich obľúbených …

 1. VĎAKA.  Kedy ste naposledy poďakovali svojmu telu za to, že tak usilovne pracoval, aby vás udržal pri živote?  “Ďakujem, pľúca, že ste mi umožnili vdýchnuť život môjmu bytiu 24 hodín denne, 7 dní v týždni.”  ;  “Ďakujem ti, srdiečko, že si mi neustále pumpuje krv v žilách, čo ma drží pri živote.”  „

 2. PRÍRODA – pobyt v prírode môže okamžite zvýšiť vašu vibráciu.  Ak nemôžete byť v prírode, stačí, keď budete 30 minút denne počúvať zvuky prírody a zlepšia vaše zdravie, pohodu a ako je vedecky dokázané, že liečia depresiu.  Pomáha vám tiež spojiť sa s vašim vnútorným bytím!

 3. HRAJTE – nájdite si čas na uctenie si toho vnútorného dieťaťa vo svojom vnútri tým, že budete robiť viac vecí, ktoré vám prinesú radosť a pomôžu vám zabudnúť na veci, ktoré vás stresujú.  Spojte sa so starým koníčkom alebo sa ponorte do niečoho kreatívneho.

 4. MEDITÁCIA – byť stále.  Naučiť sa byť sám so sebou je hlboko liečivé pre myseľ, telo i dušu.

 5. HUDBA HVIEZDIČKOVEJ FREKVENCIE – počúvanie solfeggiových frekvencií, liečivá hudba s krištáľovým zvukom ako 432 Hz (okrem mnohých ďalších) dokáže liečiť na všetkých úrovniach.

 6. VYSOKÁ VIBE DIÉTA – jedzte viac z toho, čo rastie z matky Zeme.  Najlepšie je organické.  Držte sa ďalej od spracovaných potravín, GMO, prísad, toxických chemikálií atď. Jedzte čo najčistejšie.  Zelenina, ovocie, rastliny, prírodné doplnky.

 7. ALKALÍNOVÁ VODA – Alkalická voda zo stroja Ionizer, nie druh alkalickej vody, ktorú kupujete vo fľašiach v obchode s potravinami.  To nie je skutočná alkalická voda.  Pite prírodnú pramenitú vodu a nabíjajte solárnym svetlom!  Fľaše z modrého skla sú k dispozícii na Amazone – ak nemáte ionizátor.

 8. DYCHOVÁ PRÁCA – existuje veľa dýchacích techník, takže si nájdite to, čo vám najlepšie vyhovuje.  Začnite iba nácvikom vedomého dýchania.  Premeňte svoje vedomie na dych.  pomaly dýchajte nosom.  a pomaly vydýchnuť ústami.  Toto robte 5 min.  Len si dajte čas na to, aby ste sa vedome nadýchli.

Lin povedal, že ľudia musia akceptovať, že sme práve teraz vo vojne.  Dnešné vojny sa nebojujú útokmi na bojiská ako včera.

 1) Trump je súčasťou vojenskej operácie.

 2) Kabala plánovala na desaťročia pád Ameriky.  Obama počas svojich volebných období spôsobil veľa škody.  Keď nevyhrala, použili vírus v poslednom termíne Trumpov.

 Bolo to všetko krytie, ktoré potrebovali pri volebných podvodoch.  Malo to každého priviesť k novému normálu

 Trump hovorí, že vakcínu nechal urobiť rekordnou rýchlosťou.  Očakával, že vakcíny budú schválené FDA a MANDATOVANÉ PRE VŠETKÝCH.

 Trump teda kontroval …

 – zbaviť sa rozprávania o strachu

 – umožniť znovuotvorenie Ameriky

 – odhaľovať veľké farmaceutické spoločnosti, CDC, volebné podvody atď …

 – vakcína nebude schválená FDA, ale bude sa považovať za experimentálnu, a čo je najdôležitejšie ….. NIE povinné.  Preto ich vidíte ako silno stimulujú vakcínu.

 Amerika už bola na chúlostivom mieste … musel zvážiť svoje možnosti.

 A) Povedzte Amerike, že vakcíny mali za cieľ vyľudniť svet a zotročiť nás.

 B) Alebo to podporte….

 Ako by sa to hralo:

 A) Sediaci prezident, varujúci Ameriku, že nemôže dôverovať FDA, CDC a všetkým inštitúciám, ktoré spoznali a ktorým dôverujú … Ako to berú vaši priatelia a členovia rodiny, keď im hovoríte tieto veci?  Nie vždy je to príjemné.

 B) Povolenie uvoľnenia biologickej zbrane (s nízkou mierou úmrtnosti) na americkú pôdu malo svoje výhody.

 Umožnenie prepustenia biologickej zbrane urobilo niečo zásadné – prvýkrát v histórii bolo na všetkých 50 štátov uvalených vyhlásenie o katastrofe.  Vďaka Bushovi staršiemu bola Amerika navyše už od 11. septembra vo vojnovom stave … stále sme vo vojnovom stave.

 Spojte vyhlásenia o katastrofe a vojnový stav a Donald Trump má vojnové právomoci prezidenta.  Zistite, čo môže robiť, keď má vojnové sily.

 🙂

 Všetko nie je tak, ako sa zdá.

 Všetko robí THE BOOK.

 Covid tiež poskytuje bielym klobúkom perfektné zakrytie pre vykonávanie operácií.  Ako som už povedal predtým, CGI a protetika sú v dnešnej dobe úžasné.

 Nezabudnite, že existuje niekoľko veľmi zvláštnych výkonných príkazov, ktoré sú stále aktívne.  Dvaja dole …

 – 13848 Ukladanie určitých sankcií v prípade cudzieho zasahovania do volieb v Spojených štátoch.

 – 13818-Blokovanie majetku osôb zapojených do závažného porušovania ľudských práv alebo korupcie

 Nie všetko je také, aké sa javí.

 Vo vojne si niekedy musíte vybrať z dvoch zlých možností.

 Alternatívou by nakoniec boli miliardy ľudí, ktorí zomreli, a bolo by to peklo na zemi.

 Zasiahol sám Boh.

 Nechajme ho pracovať a urobme všetko, aby sme mu pri tom pomohli.

 * Toto sú samozrejme moje silné názory na základe vykonaného výskumu.

 Neotrasiteľná viera v Donalda Trumpa

AW

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 2 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x