Kvantový finančný systém a reset globálnej meny (GCR)

Kvantový finančný systém (QFS) je nový vedomý globálny menový systém, ktorý má ukončiť VŠETKU chudobu, vojny, obchodovanie s drogami, zbraňami, ľuďmi a deťmi. Ripple & blockchain je technológia na pozadí nového QFS. Systém QFS už od roku 2020 beží paralelne na pozadí.

Aliancia stále bojuje proti prisluhovačom DS, ale už prevzala Federálny rezervný systém, zmocnila sa majetku a vráti sa k zlatému štandardu všetkých svetových mien. Zlato je na svete dosť pre každého. Na svete je viac zlata, ako ľudia vedia. Zaistený majetok agentov DS je BEŽNÝ. V súčasnosti sa zavádza globálne zrušenie dlhu.

Nový systém zmení našu globálnu spoločnosť na nový Zlatý vek. Všetky časové osi boli videné. Všetky scenáre sú pripravené. Všetky staré systémy, starí strážcovia, stará technológia, satelitné mriežky a staré sily padnú.

Dosiahli sme bod zlomu prebudených duší na Zemi, aby sme ukotvili Svetlo a vedomie, aby sme všetkých ostatných sprevádzali týmto duchovným, technickým, mentálnym a kvantovým prechodom. Opúšťame starú 3D maticu a vstupujeme do Zlatého veku energetického a fyzického oslobodenia ľudstva – so slobodou, hojnosťou a tvorbou pre VŠETKÝCH.

https://rumble.com/vhisrh-quantum-financial-system-qfs-and-global-currency-reset-gcr-nesara-gesara-ac.html

https://rumble.com/vhisrh-quantum-financial-system-qfs-and-global-currency-reset-gcr-nesara-gesara-ac.html

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x