Taylor Swift by bola prvou obeťou “marxizmu”

Senátorka Marsha Blackburn (R-TN) povedala, že ak socialisti zvíťazia a zavedú do vlády „marxizmus“, „prvou obeťou“ novej ľavicovej spoločnosti by boli vodcovia tvorivých komunít, ako je popová hviezda Taylor Swift.

Blackburnovo varovanie pre Swift prišlo, keď sa obrátila na odvetvie country hudby – kde začala svoju činnosť Swift – pred odrazom ľavicových vplyvov.

“Keď hovoríte o country hudbe, a viem, že ľavica je teraz vonku a snaží sa zmeniť country hudbu,” povedala Blackburn. „Keď hovorím so svojimi priateľmi, ktorí sú hudobníkmi a zabávačmi, hovorím:„ Ak budeme mať socialistickú vládu – ak budeme mať marxizmus – budeš prvý, kto bude odrezaný, pretože štát schválte zakáže tvoju hudbu. ‘“

„Taylor Swift prišla za mnou v mojej kampani z roku 2018,“ pokračovala Blackburn. “Marxistické socialistické spoločnosti, nedovolia ženám, aby sa obliekali alebo spievali alebo aby boli na pódiu” Nepovoľujú ochranu súkromných práv duševného vlastníctva. “

Blackburn osobitne vyčleňuje Swift – a hovorí, že jej konzervatívna politika chráni právo Swift na úspech v hudobnom priemysle – je obzvlášť zaujímavá, najmä vzhľadom na jej osobnú históriu s hudobnou ikonou. Swift, ktorá sa preslávila na scéne country hudby v Nashville pred prechodom na populárnu hudbu, sa v prvých rokoch svojej kariéry všeobecne vyhýbala politike a nepodporila ani prezidentské voľby v roku 2016, čo si od ľavičiarov vyžiadalo množstvo kritiky.

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x