Chazarská mafia už stratila kontrolu

Chazarská mafia už stratila kontrolu nad vojensko-priemyselným komplexom

Vojenské a spravodajské služby Západu sa teraz zhodli na tom, že jediný spôsob, ako sa nestať čínskym vazalom, je reforma. Keď sa raz svet oslobodí od chazarskej mafie, nechá za sebou Číňanov. Ale kým to bude možné, musíme vyhrať vojnu proti týmto neskutočne zlým, mocným a inteligentným gangstrárom. Členovia Bielych klobúkov z ruského FSB, Mossadu, CIA a MI6 poskytli množstvo dôkazov o tom, čo títo gangstri robia a kto sú ich vodcovia.

Dokument zaslaný do MI6 opisuje ďalšie plánované kroky s vakcínami v ich falošnej pandemickej kampani. Tento tajný dokument od Neila Fergusona z Londýnskej Imperial College of Medicine bol zaslaný Nick Clegg (Facebook), Jack Dorsey (Twitter), Susan Wojcicki (YouTube) a Sundar Pichai (Google / Abeceda) a okrem iného vyzýva na trvalé lekárske stanné právo , úplná cenzúra všetkých právd o falošnej pandemickej pandemii, nasadiť armádu do ulíc, neustále vydávať nové mutácie ′′ Covid-19 ′′ a diskutovať o tom, ako prinútiť všetkých očkovať ad. MI6 vysvetlila, prečo predložila tento dokument: ′′ Keď chazarská mafia zistila, že stratila kontrolu nad vojensko-priemyselným komplexom, obrátila sa na Porton Down a spustila biologickú vojnu (Anglicko v Porton Down, Anglicko vedci vyvinuli biologické zbrane počas druhej svetovej vojny) Celý tento covidovy chaos je kamuflazny, pichli sme a nechceme mať nič spoločné s týmito vraždami.

Ruská FSB tvrdí, že plán Ch.m. je rozdeľovať ľudí do dvoch skupín, poslušných a rebelských. Poslušné typy prijmú vakcíny, vďaka ktorým budú kompletne ovládané umelou inteligenciou a strojovými programami. Budú sa cítiť pokojní, inteligentní a šťastní. Ich majitelia im vyčlenia peniaze, bývanie, môžu cestovať reklamu. Ich cieľ dokumentuje tento článok z Rockefellerovej univerzity, ktorý vyšiel v apríli 2017: ′′ Jeffery Friedman a jeho kolegovia preukázali kontrolu chuti a metabolizmus glukózy u myší na diaľku pomocou rádia – sofistikovaná technika bezdrôtových neurónov v mozgu zvierat. Jediný lis vypínača dokážu spôsobiť hlad v myšiach alebo potlačiť chuť do jedla “. Biológovia môžu v živých zvieratách zapnúť alebo vypnúť neuróny – rýchlo, opakovane a bez implantátov – tým, že bunky upravia tak, aby boli náchylné na rádiové vlny alebo magnetické pole. Používajú zelený fluorescenčný proteín požičaný z medúzy, špeciálny protijed z ťavy, mäkké tašky s časticami železa a bunkový ekvivalent návratu z proteínovej membrány. Toto všetko dodáva a nainštaluje geneticky modifikovaný vírus do tela. Diaľkové ovládanie funguje na magnetovej báze.

Španielski informátori sa prihlásili a povedali: ′′ Všetky vakcíny sú vyrobené rovnakou nanotechnológiou. Španielčina je opísaná ako ′′ tajné nanočastice “. Tieto nanočastice sa potom stanú magnetickými, keď dosiahnu rovnakú teplotu ako ľudské telo. Keď sa v prostredí zdržia pod nulou, zostanú nemagnetické. Molekuly Graphene dokážu diaľkovo komunikovať s neurónmi v mozgu pomocou rôznych rádiofrekvencií (jedna z nich by mohla byť 5 G), môžu mapovať mozog a vysielať a prijímať inštrukcie na diaľku. Ďalšie dôkazy sú evidentné zo štúdie vykonanej v Luxemburgu: ′′ V nezaočkovanom zoskupení bolo vyšetrených 30 (slovami: nula). tých, ktorých magnet priťahoval, preto experiment skončil pre túto skupinu. Na druhej strane v očkovanej skupine 29 z 30 vyšetrených ľudí ukázalo príťažlivosť magnetky. Význam magnetky bez problémov priľnajú k ich pokožke.
Ch.m. sa zúfalo snaží zaočkovať všetky tieto očkovacie látky na kontrolu mysle pred stratou moci. Preto sa Rothschildov prisluhovač francúzskeho prezidenta Emmanuelle Macron snaží zaviesť povinné očkovanie. V mnohých krajinách vyvíja podobný tlak na nás všetkých, aby sme boli nútení brať tieto vakcíny. Nerobte chybu, táto očkovacia kampaň je vojnový zločin najvyššieho príkazu a smrť je jediným trestom na zastavenie týchto zločincov. Samozrejme, že kampaň bude stroskotať, pretože armády po celom svete sa konečne zobudili. Sme svedkami rezignácie ministrov zdravotníctva a ďalších v Spojenom kráľovstve, Izraeli, Novom Zélande atď. Správa nezávislých audítorov dokumentujúca ′′ podvod, obťažovanie, nedodržanie profesionálnych štandardov a sexuálneho zneužívania ′′ za vlády generálneho riaditeľa WHO Tedros Ghebreyesus.

Zdroj špeciálnych jednotiek Pentagonu sa vyjadril k tomuto všetkému: ′′ Buďte si istý, že celé vedenie tohto kriminálneho spiknutia s vakcínami bude vypátrané a zabité.” Zdroj CIA uvádza, že verejné záznamy môžu potvrdiť veľké množstvo lietadiel lietajúcich z Washingtonu DC do Letecká základňa Thule v Grónsku. ′′ Sú to špeciálne vybavené nákladné lietadlá plné trestancov zo základne Gitmo a vojenských tribunálov.”

Samozrejme, chazarská mafia sa svojej moci pokojne nevzdá. Dostávame informácie z viacerých zdrojov potvrdzujúce, že v najbližších mesiacoch plánujú výpadky elektrickej energie, internetové zastavenia, reklama na nedostatok potravín. Ako ukazujú niektoré články zo sveta, už to začalo. )))
Všimli sme si aj to, že projekt falošnej invázie UFO na čele s Lawrencom Rockefellerom už prebieha. Zdá sa, že ich propagandistická kampaň funguje, pretože podľa nedávneho prieskumu ′′ medzi 2000 dospelými v Spojenom kráľovstve šesť z desiatich ľudí verí, že je len otázkou času, kedy sa Zem stane terčom mimozemskej invázie.”
Podľa Benjamina Fulforda

Zdroj: https://www.facebook.com/100027649267999/posts/842189080046060/?d=n

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x