Môžeme vyhrať, ak pochopíme herný plán

OTÁZKA: Pán Armstrong, zverejnili ste svoj model a varovali ste, že do roku 2032 vstúpime do obdobia, keď bude cieľom totalita. Mohli by ste možno trochu podrobnejšie vysvetliť, čo to znamená?

Ďakujeme vám za vašu odvahu v týchto časoch

ODPOVEĎ: Zatiaľ čo sa všetci sústreďujú na COVID a tvrdia, že žiadny vírus neexistuje alebo že sa dá ľahko liečiť bez očkovania, prehliadajú skutočný cieľ – náš úpadok do stavu tyranskej psychózy, ktorá vytvára totalitnú vládu. Totalitný štát má štandardný scenár. Najprv musia vyvolať strach. Potom nasleduje terorizovanie ľudí. Nakoniec sa budú snažiť získať moc tým, že ponúknu riešenia, ktoré si vyžadujú, aby ste sa vzdali všetkých svojich práv v záujme bezpečnosti. To je to, na čo Ben Franklin skutočne narážal.

Hovoria nám, aby sme sa spoločensky oddelili a nosili masky, ale nielenže to odporuje vedeckej pravde, ako to uviedol denník Washington Post, ktorý informoval o štúdiách z pandémie španielskej chrípky v roku 1918, podľa ktorých boli masky “zbytočné”, ale zároveň požadovali, aby sme sa im podriadili. A prečo? To má zabrániť občianskym povstaniam (odporu) proti ich cieľom. Vo Francúzsku postavili zátarasy, aby zabránili protestom – to je bezohľadná totalitná taktika, ktorá sa nehodí do zvoleného demokratického štátu. Počas druhej svetovej vojny z rovnakého dôvodu postavili zátarasy na cestách. Toto je “Pavlovov pes”. Tréning sa realizuje prostredníctvom izolácie a kondičnej prípravy.

Odporúčam prečítať si “Moc bezmocných” od Václava Havla. Bol disidentom žijúcim pod komunistickou vládou v Československu.

V mladosti boli Havlovi odopreté rôzne možnosti vzdelávania, pretože jeho rodina bola intelektuálne a buržoázne vychovaná. Stalin sa obával intelektuálov a dokonca dal Kondratieva popraviť, pretože jeho cyklické práce varovali pred kolapsom komunistického štátu. A tak sa Havel namiesto toho pustil do písania medzinárodne uznávaných hier. Napriek jasným obavám a frustrácii si Havel vybudoval vlastný život. Tento trend sa presadil a ľudia začali vnímať komunistický štát ako to, čím v skutočnosti je – tyraniou, nie slobodou alebo rodičovskou starostlivosťou štátu.

Totalitu nepochopíte, kým ju nezažijete naživo. Ako som už povedal, bol som za Berlínskym múrom ešte pred jeho pádom. Videl som to na vlastné oči. Moc vládcov je postavená na STRACHU. Presne to sa začalo v “COVID časoch”.

Nie som jediný, kto chápe, ako vytvoriť totalitný štát. Nie je to tajomstvo. Aj iní ho študovali a kroky sú veľmi jasné. Používajú tento model, aby pretvorili svet na klimatické zmeny, a keď už sú v tom, snažia sa vďaka Schwabovým myšlienkam obnoviť komunistický štát, ale predpokladajú, že predtým zlyhal, pretože nepohltil celý svet. Preto je potrebné zaočkovať celý svet. Taká je realita za oponou.

Havel ponúka pohľad na to, ako možno poraziť totalitný štát. Na rozdiel od väčšiny diktatúr, ktoré sa vytvárajú na miestnej úrovni prostredníctvom vojenskej moci, komunistická diktatúra sa správala ako “sekularizované náboženstvo”, čo bol dôležitý postreh zvnútra. Komunizmus sa rozprestieral na širokom území s rôznymi kultúrami, ale hlásil sa k historickým socialistickým hnutiam. Jeho krstnými otcami boli Marx a Engels, ktorí boli povýšení na bohov. Je pravda, že v tejto mocenskej hre boli hlavným tromfom konvenčné a jadrové zbrane. Napriek tomu lepidlo, ktoré to všetko drží pohromade, nie je vojenská sila, ale spoločenský tlak a indoktrinácia, ktoré umožňujú udržiavať tento totalitný poriadok.

Ľudia, ktorí sú totalitnými vládcami, sa často NIKDY nepovažujú za zlo. Majú vidinu, že ich myšlienka spasí spoločnosť. Pretože Francúzi požadovali odplatu Nemecku v prvej svetovej vojne a trvali na zničujúcich reparáciách, ktoré trestali ľud, a nie politických vodcov, pripravili pôdu pre vzostup Hitlera kvôli svojmu útlaku. NIKDY netrestať ľudí za správanie ich vodcu, pretože ľudia sú utláčaní strachom a podmienení až k duševnej vražde.

Stanley Milgram zistil, že Nemci zabíjali Židov, pretože boli nejako odlišní. Uskutočnil tento experiment a zistil, že aj ľudia v Spojených štátoch by mučili ľudí, ak by im to prikázala autorita. Bola to jeho kniha Poslušnosť autorite. Všetci nemeckí strážcovia na otázky odpovedali, že budú poslúchať rozkazy. Toto bolo ich zmýšľanie a je veľmi dôležité pochopiť, že je to kľúč k vytvoreniu totalitného štátu. Tento COVID použili na dosiahnutie svojho cieľa – vymývanie mozgov a rozdelenie spoločnosti na skupiny, aby sa nezjednotili a nepovstali proti svojmu pánovi. Takže máme Black Lives Matter, ktoré pomáha rozdeľovať spoločnosť podľa rasy. Budú tiež vyvolávať náboženské rozpory a snažiť sa poštvať ostatných proti náboženskej pravici, ktorú charakterizujú ako dnešných neonacistov. Sú proti náboženstvu, tak ako boli komunisti proti náboženstvu, ktoré vedie k modlitbe a viere v spasiteľa zhora, a nie vo vládcov totalitného štátu.

Salemský hon na čarodejnice bol klasickým príkladom totalitnej moci. Vytvárali strach, že existujú čarodejnice, ktoré sú ovládané diablom a ohrozujú ich spoločnosť. Ľudia sa obrátili proti sebe, rovnako ako dnes. V Británii povedali ľuďom, aby sa prihlásili, ak videli svojho suseda odchádzať z domu. Tieto taktiky sú dobre známe. To, čo robia teraz, je prevzaté z totalitnej príručky.

Dôležitou zbraňou v boji proti totalite je HUMOR. Musíte zosmiešniť vodcov a odhaliť ich, akí v skutočnosti sú, pretože v ich očiach nie sú zlí, ale jednoducho neslobodní. Trik COVID začína slabnúť, pretože nedošlo k masívnej vlne úmrtí. Potom sa vrhnú na klimatické zmeny a očakávajú, že letecká doprava sa dramaticky zdraží. Budú sa snažiť obmedziť medzinárodné cestovanie a pravdepodobne zavedú obmedzenia počtu letov a nové dane, ktoré zdvojnásobia ceny. Dokonca sa zvýši cena vnútroštátnej leteckej dopravy. Zámerne sa tiež snažia znížiť spotrebu mäsa a platia poľnohospodárom, aby nepestovali potraviny, aby vyvolali paniku, ktorú potom spoja so zmenou klímy.

MUSÍME sa snažiť šíriť informácie a odhaliť skutočnosť, že klamali o programe COVID. Ale nezapájajte sa do tvrdení, že to nie je vírus, že nebol izolovaný a podobných argumentov. To nikam nevedie a míňa sa to účinku. Je to konšpirácia a to, že trvajú na tejto vakcíne, je súčasťou mocenskej hry, ktorá má oddeliť nemysliace ovce od tých, ktorí myslia ako prví a spochybňujú tých, ktorí sú pri moci a ktorí aj tak nikdy nehovoria pravdu o ničom. Zapájanie sa do toho, či ide o vírus alebo nie, odvádza pozornosť a neprinesie víťazstvo. Presadíte falošného lekára, ktorý bol zaplatený, aby vyvrátil všetko, čo hovoríte.

Naši politici si možno ani neuvedomujú, aké sú tu ciele, pretože oni NIE sú tí, ktorí prišli s týmto plánom. Pochádza to od Svetového ekonomického fóra, Gatesa a Sorosa, ktorí využili peniaze a vplyv na to, aby väčšinu sveta nasmerovali týmto smerom, a podobne ako Hitler sa nepovažujú za zlo, ale za spasiteľov sveta. Sme príliš hlúpi na to, aby sme vedeli, čo je pre nás najlepšie.

Keď som bol pozvaný na súkromnú premiéru Schwabovho filmu “Fórum”, šokovalo ma to, pretože to malo byť o jeho 50-ročnej práci. Ukázalo sa, že ide o promo k filmu The Great Reset, na ktorý Schwab pozval Gretu a Jeniffer Morganovú zo skupiny Green Peace, aby zohrali hlavnú úlohu pri predaji skutočného programu – klimatických zmien. Tento film mal premiéru v New Yorku a stal sa štartovacím bodom pre Veľký reset. Poďakoval som Schwabovi za pozvanie, podali sme si ruky a on mi poďakoval, že som prišiel. Tak ako pri mnohých iných udalostiach v mojom živote, aj tu sa mi zdalo, že som sa ocitol na kľúčovom mieste, kde sa veci začali, napríklad v roku 1985, keď som bol pozvaný na otvorenie skupiny G5 – teraz G20. Predpokladám, že som bol aj pri udalosti, ktorá odštartovala hnutie za veľký reset.

Musíme urobiť krok späť a vidieť túto stratégiu takú, aká je. Podmienili spoločnosť a stále vidíme masy ľudí, ktorí nosia masky, pretože im vymyli mozog a teraz sa vďaka tomu cítia “bezpečne”. Podanie rúk nahradili údery lakťom, ktoré prispievajú k spoločenskému odstupu, aby sa zabránilo stretnutiam, ktoré by mohli viesť k nepokojom.

Pochopte herný plán. Použite HUMOR, aby ste ich zosmiešnili. Pamätajte: odpor nie je zbytočný.

https://www.armstrongeconomics.com/armstrongeconomics101/opinion/we-can-win-if-we-understand-the-game-plan/

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Palino
Palino
21. júla 2021 6:41

autor nepochopil ani Havla, ani socializmus. Mal by si prečítať Analýzu 17. novembra 1989 z pera Miroslava Dolejšího – Havel patril presne k tým, ktorí terazx nastolili teror cv po tom, čo splodili prevraty vo všetkých krajinách, ktoré chceli vydrancovaťč a zotročiť. Havel bol SÚŠASŤ plánu, smerujúceho k “Schwabovmu” Veľkému resetu.

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x