Nové informácie o tom, prečo sa prípad Huntera Bidena, syna amerického prezidenta, potlačil

Minulý rok sa zverejnili informácie z notebooku Huntera Bidena, syna amerického prezidenta, ktoré usvedčujú jeho a celú rodinu zo škandálu s ovplyvňovaním zahraničnej politiky. Časť obsahu notebooku bola minulý rok na internete zverejnená. Viac info vo videu.

https://rumble.com/vk1whw-nov-informace-o-tom-pro-se-ppad-huntera-bidena-syna-americkho-prezidenta-po.html

Prepis videa:

Tucker Carlson: Ahoj a vitajte v Tucker Carlson Tonight. Pekný piatok. V posledných týždňoch prezidentskej kampane sa toho deje toľko, že je ťažké to všetko sledovať. Nemôžete si pamätať, čo všetko sa v správach stalo. Veľa toho zostáva bez povšimnutia. Politici toto pochopiteľne vedia a využívajú toho. Ak sa im podarí príbeh oddialiť až na dobu po voľbách, často sa ten príbeh navždy vytratí a nikto si naň nespomenie. A to presne bolo myslenie za reakciou demokratov na notebook Huntera Bidena.

Od prvého dňa vedeli, že obsah toho notebooku je skutočný. Pozrite sa, čo je na ňom. Je možná teoreticky možné, že nejaká cudzia spravodajská služba by upravila fotografie rozkroku Huntera Bidena, prevažne k seba-pobavenie, ale 100 fotiek s rozkrokom Huntera Bidena ozdobeného M & M cukríky? Nie. To neurobil žiadny Rus. Tie fotky sú skutočné. A rovnako tak obrovské množstvo emailov a správ od Huntera Bidena, v ktorých vysvetľuje, ako vykonáva prístup k svojmu otcovi, vtedajšiemu viceprezidentovi (Joe Biden), a ako mu s tým jeho otec pomáhal. Joseph Biden, aby obohatil svoju rodinu, zmenil zahraničnú politiku tejto krajiny.

To sa stalo a bol to skutočný zločin, ktorý odhalil notebook Huntera Bidena … to bol skutočný škandál. Keby to voliči bývali vedeli, keby im to býval niekto povedal, mohlo to ovplyvniť výsledok volieb. Takže to vedieť nesmeli. Byrokratura túto správu pred spoločnosťou ukryla. Skupina skorumpovaných pracovníkov spravodajských služieb, 50 jedincov, ktorých mená navždy budú zahalená v hanbe, v októbri 2020 podpísali list, v ktorom za ten notebook viní Vladimira Putina. “Príbeh o Hunteru Bidenovi sú ruské dezinformácie – tvrdí desiatky pracovníkov spravodajských služieb.” Takto znel titulok v Politico.

To bola od základov lož. Neboli pre to žiadne dôkazy. Ale prišlo to práve včas pre prezidentskú debatu … o to išlo. Joe Biden to využil a všetkým naservíroval.

Joseph Biden: Nachádzame sa v situácii, keď sa cudzej krajiny snažia zasahovať do výsledku našich volieb. Jeho vlastné poradca pre národnú bezpečnosť mu povedal, že to, čo sa deje s jeho kamarátom … nemal by som to hovoriť … no ale poviem, jeho kamarátom Rudy Guliana, že je využívaný ako ruská bábka, že dostáva informácie, ktoré nie sú pravdivé.

New AUDIO reveals Hunter Biden admitting his partnerships ...

Tucker Carlson: Jeho vlastné poradca pre národnú bezpečnosť … to je pravdepodobne pravda. Ale bola to lož. A len dva mesiace po tej debate sa pravda začala dostávať na povrch. Znovu to oznámilo Politico, obľúbený mediálny nástroj spravodajského sveta, citujem: “Osoba so znalosťami o vyšetrovaní z prvej ruky priznala, že notebook Huntera Bidena v skutočnosti nebol ruský výmysel.” Bol skutočný … dosť na to, aby sa použil ako dôkaz v pokračujúcom vyšetrovaní, citujem: “potenciálneho pranie peňazí a zahraničných väzieb Huntera Bidena.”

Zistili sme, že Hunter Biden čelil možnému odsúdenie za to, čo bolo na tom notebooku. Ministerstvo spravodlivosti skúmalo ukrajinskej a čínskej podnikateľov, ktorí platili Hunterovi, aby sa dostali k jeho otcovi. Chceli vedieť, prečo jeho otec podľa všetkého dostáva 10% z tých obchodov. To sme zistili. A to je všetko, čo sme zistili. Šesť mesiacov sme nepočuli nič viac. Hunter Biden medzitým veľa zbohatnul. Za milióny dolárov predal knihu, ktorú nikto nečítal. Za možno ešte viac predal maľby, ktoré by ste si nikde nevyvěsili. Nevieme to, pretože totožnosti kupujúcich sú stále utajené. Ale s istotou vieme, že Hunter Biden nebol z ničoho obvinený.

Prečo? Keď sa nad tým zamyslíte, je to zvláštne, vzhľadom k tomu, že Hunter Biden v televízii na kamere priznal, že notebook v skutočnosti nepochádza z Kremlin. Sledujte.

Moderátorka: Bol to váš notebook?

Hunter Biden: Vážne neviem.

Moderátorka: Ja viem, ale viete, že …

Hunter Biden: Vážne to neviem.

Moderátorka: Dobre, neviete … áno alebo nie. Bol to váš notebook?

Hunter Biden: Nemám potuchy, či …

Moderátorka: Takže mohol byť váš?

Hunter Biden: Iste. Mohol to byť notebook, ktorý mi bol Ukradnutý. Je možné, že ma hackol. Je možné, že to bola ruská spravodajská služba. Je možné, že mi bol Ukradnutý.

Zdroj: www.otevrisvoumysl.cz

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x