OBROVSKÉ SPRÁVY: Najvyšší súd v USA rozhodol, že Covid VAKCÍNA nie je vakcína, je nebezpečná a je potrebné sa jej vyhnúť za každú cenu – Big Pharma a Anthony Fauci prehrali súdny spor podaný Robertom F. Kennedym a skupinou vedcov!

s

V Spojených štátoch zrušil Najvyšší súd univerzálne očkovanie.

Bill Gates, hlavný americký špecialista na infekčné choroby Fauci, a spoločnosť Big Pharma prehrali súdny spor na Najvyššom súde USA, pričom nepreukázali, že všetky ich vakcíny za posledných 32 rokov boli bezpečné pre zdravie občanov!

Súdny spor podala skupina vedcov pod vedením senátora Kennedyho. Robert F. Kennedy mladší: „Novej vakcíne COVID by sa malo za každú cenu vyhnúť. Naliehavo vás upozorňujem na dôležité otázky súvisiace s ďalším očkovaním proti Covid-19. Prvýkrát v histórii očkovania takzvané mRNA vakcíny najnovšej generácie priamo zasahujú do genetického materiálu pacienta a preto menia individuálny genetický materiál, čo je genetická manipulácia, ktorá už bola zakázaná a predtým bola považovaná za trestný čin . Vakcína proti koronavírusom NIE JE VAKCÍNOU! POZOR! Čo vždy bola vakcína? Vždy to bol samotný patogén – mikrób alebo vírus, ktorý bol zabitý alebo oslabený, to znamená oslabený – a bol zavedený do tela za účelom produkcie protilátok. Ani vakcína proti koronavírusu! To vôbec nie je ono! Je súčasťou najnovšej skupiny mRNA (mRNA), údajne „vakcín“.

Akonáhle je vo vnútri ľudskej bunky, mRNA preprogramuje normálnu RNA / DNA, ktorá začne vytvárať ďalší proteín. To znamená, že nemá nič spoločné s tradičnými vakcínami! Robert F. Kennedy mladší: „Novej vakcíne COVID by sa malo za každú cenu vyhnúť. Naliehavo vás upozorním na dôležité otázky spojené s ďalším očkovaním proti Covid-19. Prvýkrát v histórii očkovania takzvané mRNA vakcíny najnovšej generácie priamo zasahujú do genetického materiálu pacienta a preto menia individuálny genetický materiál, čo je genetická manipulácia, ktorá už bola zakázaná a predtým bola považovaná za trestný čin . Vakcína proti koronavírusom NIE JE VAKCÍNOU! Po bezprecedentnej vakcíne mRNA nebudú očkovaní už schopní liečiť príznaky vakcíny ďalším spôsobom. Očkovaní ľudia sa budú musieť vyrovnať s následkami, pretože už sa nedajú vyliečiť jednoduchým odstraňovaním toxínov z ľudského tela, ako je to u osôb s genetickou chybou, ako je Downov syndróm, Klinefelterov syndróm, Turnerov syndróm, genetické zlyhanie srdca , hemofília, cystická fibróza, Rettov syndróm atď.), pretože genetická chyba je navždy! To jasne znamená: ak sa po očkovaní mRNA objaví príznak očkovania, nemôžem vám pomôcť ani ja, ani žiadny iný terapeut, pretože POŠKODENIE SPÔSOBENÉ VAKCINÁCIOU BUDE GENETICKY nezvratné. Robert F Kennedy ml Súdne spory proti vakcínam Covid Očakávané mandáty vakcín COVID: CHD spolupracuje s konzorciom právnikov na príprave výziev pre nadchádzajúce inštitucionálne, mestské a štátne mandáty pre vakcíny COVID.

Výsledok: Federálny zákon teraz zakazuje mandáty na núdzové použitie vakcín, testov a masiek COVID.

MoM

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

3.8 48 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
52 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Olga
Olga
15. decembra 2021 13:05

Můj názor jsem si vytvořila z jasné viditelných věcí.Sousedka a její dcera po očkování astra zeneca měli trombózu.Obe.Kolega po první dávce očkování měl tak silnou reakci,že mu bylo zlé a půl roku nebyl schopný chodit do práce.Kolegyne sestry po druhé dávce na Jipce.Moje mamka zemřela, protože ji nakazila očkovaná sousedka,která roznášela covid.Ja v blízkosti čerstvě očkovaných mám opary a další problémy, které ale nevím jistě,jestli s tím souvisí.Pomaha mi MMS a propolis.Jelikoz jsem měla trombózu po covidu,snažím se čerstvě ockovanym vyhýbat – tedy blízkosti.Ale vzhledem k mě práci to není úplně možné.

Fero
Fero
4. decembra 2021 17:04

Myslím, že by bolo vhodné napísať odkaz na zdroj tejto správy. Napríklad ja by som ju prevzal z vašej stránky, keby zdroj informácie bol známy a šíril by som ju ďalej.

Zdeněk Nágr
Zdeněk Nágr
3. decembra 2021 18:15

Dobrý večer, ano, souhlasím! Když takto nejvyšší soud v USA rozhodl, tak by měli hned konat i další soudy v Evropě, be všech státech a KONAT! Tzn. uvalit na všechny viníky vazby a soudit je za zločiny proti lidskosti a lidem, všem, kteří zemřeli a ještě zemřou!!! 😨🥵🥵

stefi
stefi
27. novembra 2021 22:09

Jelikož za vakcínu nenese nikdo odpovědnost pak asi není to za co ji považuji

Marketa
Marketa
12. januára 2022 8:45
Odpovedať  stefi

Ano to máte pravdu ale ten kdo vám jí přímo nutí a přímo v praví ten je zodpovědný v plném rozsahu. On měl zjistit obsah (složení) a já jako laik toho vím víc o složení tech lahviček než doktor 🙈 potom je tu něco hodně špatně v schnilém systému.

Ludovit
Ludovit
18. januára 2022 20:33
Odpovedať  stefi

Odpovědnost nese ten co si ji nechal píchnout i s následky psychonátlaku !

petra
petra
1. augusta 2021 15:17

Dobry den od sameho zaciatku neverim ze vakcina je sloboda , ze pokial nepridu zdravotne komplikacie pride smrt.zbytocne bolo zmarene tolke zivoty.

Dana
Dana
1. augusta 2021 7:39

Dobrý den,na této stránce jsem poprvé.V Čechách se stupňuje nátlak na lidi,aby se očkovali.Covid jsem měla a očkování odmítám kvůli tomu,že to není žádná prověřená vakcína a kvůli tomu,že nikdo nenese žádnou odpovědnost.Jsem ráda za každou ověřenou informaci,i když očkovaní stále řvou,že je vylhaná,mne jejich hloupé názory nezajímají.

Procesor
Procesor
2. septembra 2021 4:53
Odpovedať  Dana

Presne takého istého názoru som aj ja, čo sa týka vkacíny.

tony
tony
8. decembra 2021 17:26
Odpovedať  Dana

podle paragrafu 46, jste osobou s přirozenou imunitou, na niž se povinné očkování nevztahuje.

Simona Voženílková
Simona Voženílková
28. júla 2021 10:02

Nevím, jak na Slovensku, ale v Čechách platí stále toto: Jak upozorňuje Dr. Eleková, i povinné očkování můžeme odmítnout, neb k tomu musíme dát podepsaný informovaný souhlas ze svobodné vůle – pakliže cítíme z jakéhokoliv důvodu, že je na nás vyvíjen nátlak, již nejde o svobodné rozhodnutí a očkování můžeme odmítnout .. tímto aktem není splněn informovaný souhlas. K informovanosti doporučuje nejenom časopis https://www.sukl.cz/…/nezadouci-ucinky-leciv-informacni… (hlavně druhé vydání), ale také seznam infekcí http://www.szu.cz/tema/prevence/a-z-infekce a tabulky výs… Zobrazit víc
SZU.CZ
2021, SZÚ

Simona Voženílková
Simona Voženílková
28. júla 2021 9:44

Dobrý den, doporučuji oficiální zdroje pro doktory – tedy https://www.sukl.sk/buxus/generate_page.php?page_id=5652. V Čechách INFORMAČNÍ ZPRAVODAJ / STÁTNÍ ÚSTAV PRO KONTROLU LÉČIV / http://www.sukl.cz, 2/2021 … Výtažky textu:
Během období 1. 1. – 25. 5. 2021 evidoval SÚKL
celkem 6 073 hlášených podezření na nežádoucí účinky léčiv, z toho se 4 791 hlášení týkalo vakcín proti COVID-19.

Podrobným hodnocením všech nahlášených případů byl u obou vektorových vakcín potvrzen příčinný vztah.
Tato velmi vzácná reakce je nazývána
syndrom trombózy s trombocytopenií
(TTS).

Ze zobrazení porovnání rizika onemocnění
COVID-19 a TTS vyplývá, že při nízké incidenci výskytu onemocnění – 55 případů/100 000 obyvatel (což je stav, ke
kterému se blížíme v ČR) platí až do věku
59 let, že riziko TTS převyšuje riziko hospitalizace na JIP či úmrtí na COVID. Od věku 60 let výrazně vzrůstá riziko závažného průběhu infekce COVID-19, zatímco riziko TTS je minimální. … Vzhledem ke klesající incidenci onemocnění COVID-19 v ČR, k majoritnímu podílu
vakcíny Comirnaty a v zájmu zajištění co
nejvyšší bezpečnosti očkovaných osob
doporučuje SÚKL společně s Českou vakcinologickou společností neočkovat osoby
do 60 let vakcínami Vaxzevria a Janssen.
(https://www.sukl.cz/sukl/informacni-zpravodaj-nezadouci-ucinky-leciv-2-2021-1?fbclid=IwAR05ucMa7svkPnKcwf_Gn4MY7SFi6MsYzgOY6gp1rK003upLHDK4ypFjO5E)
Mějte se.
PS: Učím se při rozčilování myslet a cítit srdcem. A doporučuji knihu Cesta Šamana od Hermán Huarache Mamani nebo Životopis jogína – ten je k dohledání zdarma na internetu.

Viktormoto
Viktormoto
27. júla 2021 22:35

Jsem presvedceny o tom že je to jed

Darina Halžová
Darina Halžová
27. júla 2021 18:39

Perfektné, len u nás o tom nikto nezverejnil. Tv mlčia ako doteraz a melú svoje.

erei
erei
27. júla 2021 0:57

Tato zpráva je nejspíše fejk. Na stránkách Roberta F. Kennedyho žádná podobná zpráva není – viz:
https://childrenshealthdefense.org/
https://childrenshealthdefense.org/defender/

Atága
Atága
26. júla 2021 19:37

Ja už ani neviem, čomu mám veriť. Všade chaos a každý si si zastáva svoje. Ale mój názor je, že vakcíny zabíjajú.

Zdeněk
Zdeněk
16. septembra 2021 17:43
Odpovedať  Atága

Nesmíte hledat informace přez Google! Jakýkoliv prohlížeč kromě Yahoo který ne Google play ” neni k dispozici ” ale dá se sehnat tak ten vám ukáže víc … Opravdu….

Eve
Eve
26. júla 2021 18:14

Zdroj?

aysha
aysha
26. júla 2021 13:50

pravdu vsade blokuju,vy vsetci tu neveriaci tomasi,si hladajte pravdu sami,vsetci chcu zdroj,ked neverite,chodte na vcelicku,,(davno ste sa od zdroja odpojili)

MMMMM
MMMMM
29. júla 2021 7:10
Odpovedať  aysha

Sa preber, kazda poriadna info musi mat presne a jasne zdroje! Inak si tu mozes pisat cokolvek na nete.. Prave preto ze ked dohladavas veci a pravdu tak to overujes z viacerych strán!

Martina
Martina
24. októbra 2021 17:01
Odpovedať  MMMMM

To že tykáte té ženě z vás dělá váš koment naprosté dno !

Július
Július
26. júla 2021 8:42

Treba zreteľne preveriť zdroj, významná správa. Inak, potešujúca samozrejme. Otázkou zostáva – ako vysvetliť úmrtia, bolo to celé falošné aj čo do počtov?

Ruprecht
Ruprecht
16. septembra 2021 20:07
Odpovedať  Július

Zdravím Vás,
náhodou jsem narazil na starší článek a Váš komentář. Pokud Vás zajímají diskuse nejen na téma počty hospitalizovaných a úmrtí v českých nemocnicích, u mě na twitch.tv/rupius/videos naleznete záznam dikuse z divadla Kámen v Praze. Možná by Vás to mohlo zajímat.
Nejsem nijak politicky angažovaný a z důvodů cenzury jsem se rozhodl natáčet události a zajímavosti na které narazím.

Július
Július
26. júla 2021 8:37

Preveriť, významná správa.

Dr.Zuzana Palkovičová
Dr.Zuzana Palkovičová
26. júla 2021 7:30

To teraz vyhynie celý svet??? To sa mi nechce veriť, celé národy sa očkujú, Karikó Katalin na Pfeiseri pracovala roky a dokončila túto prácu a teraz pracuje na vakcíne proti Rakovine!!! To by si nikto na svete nemohol dovoliť vyvraždiť celú planetu, pretože očkujú už aj deti!!! Treba zvážiť, či takéto články budete riskovať!!! Nech to vyhlási svetu Kenedy!!! Som doktor mikrobiolog a parazitolog, nespočetne krát očkovaná a mám za chvíľu 81 rokov, niečo o tom viem! Vyhľadajte si článok od Kariko Katalin, maďarská emigrantka do USA, by chcela svojim celoživotným dielom vyvraždiť, alebo zmrzačiť ľudstvo tak to iste nepredpokladám, že osoba navrhnutá na Nobelovu cenu by sa tak ponížila!!! Bola v Maďarsku, kde ju vyznamenali a poďakovali za jej prácu!!!

Amar Šiko
Amar Šiko
27. júla 2021 20:21

Já věřím tomu, že vakcíny zabíjejí a pokud to podporujete, tak jste žumpa.

Megi
Megi
28. júla 2021 10:20

Pani doktorka a co to dokazuje?..Skvela biochemica, zamestnankyna BionTech…tej spolocnosti, ktorej B. Gates je najvacsi prispievatel…nie kazdy objav sa vyuziva na charitativne ucely….pokial vieme, aj SARS a neviem , ci nie aj MERS je patentovany….a tiez to schytalo znacne mnozstvo ludi….a je na to oficialne vypisany patent….aj skvely napad sa da zneuzit….len tolko…

Mirek
Mirek
12. januára 2022 0:11

Jo pani to v co nevěříte je žel pravda je to tzv. Dáblova vakcína , je to světovými elitami , které chtějí ovládnout svět , velmi promyšlená genocida lidstva ! Schovávají se za tvrzení že je svět přelidněn !!! Celé národy se tímto EXPERIMENTÁLNÍM SVINSTVEM OČKUJÍ a věřte že pravda o tom všem brzy vyjde na povrch. Je to jen otázka času tedy několika příštích let . Víte milá paní , pravda se NIKDY neukáže hned ,protože se musí ,protlačit na povrch , přes snůšku různých lží , podvodů , falše omylů atd. Jakmile se však přes to vše na povrch dostane , bývá pro mnoho lidí tvrdá a krutá a věřte že i nyní to tak bude nejvíce podvedeni ,jsou právě ti očkovaní a až prohlédnou a podívají se pravdě do očí , bude to pro ně šok.

Rene
Rene
25. júla 2021 19:47

Potrebujeme seriozny zdroj.
tu pisu ze ide o fake

https://www.google.com/amp/s/amp.usatoday.com/amp/7473627002

Ján Marček
Ján Marček
25. júla 2021 17:55

Vždy budem tvrdiť že celá vakcinacia je špinavý kšeft ktorý nechráni ale zabíja a Covid je len ďalšia mutácia chrípky ktorá nič podstatné neznamená . Všetci čo sa doteraz priživovali na Covid -19 by mali byť súdení a odsúdení na doživotie

Vaclav
Vaclav
26. júla 2021 10:43
Odpovedať  Ján Marček

len na hrdlovy trest a ti hlavny na hranicu,ziadne dozivotie

P.Kucharik
P.Kucharik
26. júla 2021 11:44
Odpovedať  Ján Marček

Na trest smrti obesením a to verejne.

Jaromír79
Jaromír79
27. júla 2021 18:31
Odpovedať  P.Kucharik

Trest smrti ne, to bychom byli stejní jako oni. Zbavit je statusu člověka a budou vykonávat podřadné práce pro společnost.

Hanka
Hanka
27. júla 2021 8:13
Odpovedať  Ján Marček

Zdravim, ja jsem prodelala stredne tezsi prubeh covid 19 a OPRAVDU SE NEJEDNA O CHRIPKU, jeste min 4 mesice po pozitivnim testu mi vuubec nebylo dobre…nezlehcovala bych to,ale i nedramatizovala. Jinak myslim,ze vakcina by mela byt dobrovolna, pokud jde o vakcinu klasickeho zpusobu jako jsme meli v detstvi,ale neverim ji, protoze je rychle vynalezena a pro cely svet a vir stale mutuje, je lepsi spis se v male mire (tezko se zaruci mala davka nekoho muze zabit a jiny ma jen rymu)setkat s virem prirozene a ziskat protilatky…hodne zdravi vsem

Ruprecht
Ruprecht
16. septembra 2021 20:35
Odpovedať  Hanka

Zdravím Vás,
musím vyjádřit podporu tomu co píšete, a s dovolením dodám některá vysvětlení která se mi podařilo nastudovat.
Také jsem prodělal zřejmě střední průběh, 3 týdny jsem necítil nic, ještě že nikdo nebyl doma a nemohl jsem nikoho dalšího nakazit. Taková reakce je ale prý v pořádku i v případě prvního setkání imunitního systému dětí s viry “klasické” chřipky. Trvá to našemu tělu, než si vyrobí protilátky, a úspěšně vyhraje souboj. Varianta chřipky nazývaná covid-19 je rozhodně nepříjemná a nazval bych ji tvrdou a silnou.
Souhlasím rozhodně s Vámi, cílená vakcína proti konkrétní mutaci viru nikdy nemůže být uvedena včas, vždy to co nám dají bude na “výběhovou” variantu, nikoliv na tu která nás aktuálně ohrožuje nejvíce. Vznikají tím rizika např. spojená s protilátkově závislým zesílením.
Nebezpečnost a nevypočitatelnost vedlějších účinků mRNA vakcín má být způsobena tím, že se vakcína nevstřebá pouze do buněk ve svalu, ale je přenášena po celém těle, a může se tedy dostat do jakékoliv buňky, která na základě informace v sekvenci mRNA vytvoří proteiny viru, a proti těmto imunitní systém vyrobí protilátky. Díky tomu ale může nastat auto-imunitní reakce. Pokud je tento protein zaznamenán na povrchu buňky, imunitní systém se domnívá, že je buňka napadena virem, a proto ji zlikviduje.

Nevidím smysl k vakcinaci u nikoho kdo covid prodělal.
Vzhledem k rozšíření viru nevidím příliš mnoho možností jak by někdo mohl utéct před alespoň malou expozicí viru, a mám za to, že spousta lidí tuto menší expozici dostala, a prodělala covid bez anebo pouze s lehkými příznaky. Možná, že jejich protilátky budou nižší, ale i tak, vir pro jejich imunitu už nejspíše bude známý, a na případnou větší expozici už zareaguje rychleji a efektivněji.

Nikdo z mých známých ani kolegů se nenechal očkovat kvůli zdraví, vždy kvůli práci, škole, cestování, tedy právům která nám jsou dána ústavou. Z tohoto pohledu se očkování jeví jako velmi špatný obchod nás občanů s naší vládou.

Omlouvám se, trochu jsem se rozepsal 😀

Andrea
Andrea
25. júla 2021 11:41

Výsledok: Federálny zákon teraz zakazuje mandáty na núdzové použitie vakcín, testov a masiek COVID….tak ked sa to zakazalo preco sa to uz nezrusilo?

Vaclav
Vaclav
26. júla 2021 10:44
Odpovedať  Andrea

myslim ze to nie je pravda,je to loz,bohuzial,lebo ja tuna zijem a mam ine nezavisle spravy,ktore to nepotvrdily

Martin Klement
Martin Klement
28. júla 2021 6:01
Odpovedať  Andrea

Stejně jako v Čechách. Soud již několikrát shodil ze stolu nesmyslné nošení roušek ve vnitřních prostorách a MHD. Přesto stále vláda a represivní složky tento nesmysl vyžadují a jeho neplnění trestají… Tak kde to jsme?

Andrea
Andrea
25. júla 2021 11:44
Odpovedať  Kralicia Nora

pise mi ze stranka nenajdena…inak divne, ze to US Justice nemaju uvedene na stranke ako oficialnu spravu. Cize tato sprava, ze je to zakazane vakciny, testy a ruska, je zbytocna kedze to nie je oficialne a nezrusili to, nadalej masiruju ludom mozgy s ockovanim.

Vaclav
Vaclav
26. júla 2021 10:45
Odpovedať  Andrea

je to loz

Beňadik Jozef
Beňadik Jozef
26. júla 2021 0:31
Odpovedať  Kralicia Nora

No zdroj odkiaľ sa čerpali už neexistuje… dá sa to ešte niekde nájsť nejaký iný zdroj?

Veronika
Veronika
27. júla 2021 6:17
Odpovedať  Kralicia Nora

Odkaz nefunguje. Máte odkaz na rozsudek?

Quark66
Quark66
25. júla 2021 7:16

Komentoval jsem již včera, zřejmě se neuložilo. Prosím o uvedení nějakého odkazu. Jsem v týmu RFK Jr a žádnou takovouto informaci jsem nenašel. Ani po hledání v justici usa jsem nic nenašel. Děkkuji.

Leja Leja
Leja Leja
27. júla 2021 8:35
Odpovedať  Quark66

Přeji hezý den. Chtěla bych se zeptat, kde se dají najít informace o tom, co se děje v týmu RFK Jr, ráda bych jej sledovala. Děkuji

Dušan
Dušan
25. júla 2021 6:42

Kde je zdroj informácie??

Aťo
Aťo
25. júla 2021 16:24
Odpovedať  Dušan

no kde asi, je zablokovaý… https://darrellhines.net

Quark66
Quark66
24. júla 2021 23:38

Prosím, kde najdu odkaz(y) na zdroj(e), díky.

Jolana
Jolana
24. júla 2021 21:19

Bylo by možné pod článek dát odkaz na zdroj?

52
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x