Ľudia, ktorí užívajú vakcínu MRNA, majú teraz zmenenú DNA, ktorá je patentovateľná

❌ Najvyšší súd Spojených štátov stanovil precedens v prípade ASSOCIATION FOR MOLECULAR PATHOLOGY ET AL. v. MYRIAD GENETICS, INC., ET AL.

v ktorom súd uviedol:

“Prirodzene sa vyskytujúci segment DNA je produktom prírody a nie je patentovateľný len preto, že je izolovaný, ale cDNA je patentovateľná, pretože sa nevyskytuje v prírode.”

❌ Takže ak ste si slobodne vzali jednu z vakcín COVID, mohol by vás teraz “vlastniť” výrobca vakcíny? Koniec koncov, vakcína tejto spoločnosti “vytvorila” to, čo je (teraz) vašou DNA.

❌ Pre niektorých ľudí je ešte dôležitejší iný aspekt tejto situácie: Ak je vaša DNA teraz zmenená, ste stále “človek”? Máte ešte “ľudské práva”? Alebo ste “geneticky modifikovaný organizmus”, majetok svojho výrobcu, bez ľudských práv?

Tu je prípad Najvyššieho súdu USA, ktorý stanovil precedens pre patentovanie DNA

Rozsudok súdu:

Najvyšší súd USA rozhodol, že ak sa do vášho genómu vloží niečo syntetické, stanete sa úplne alebo čiastočne majetkom toho, kto vlastní patent na tieto vložené syntetické génové sekvencie!‼️

“Odporúčaná genetická manipulácia ľudí.
WHO zverejnila oficiálne odporúčania týkajúce sa genetickej manipulácie ľudí.

Tí, ktorí predtým varovali, že “očkovanie” Corona je vstupnou bránou ku genetickej manipulácii ľudí, čelili tvrdým útokom kvalitných médií, politikov a aktivistov, ktorí to popierali a zosmiešňovali príslušné obavy. To všetko je však teraz diskutabilné: 12. júla 2021 samotná WHO vypustila mačku z vreca a zverejnila odporúčania týkajúce sa genetickej manipulácie s ľuďmi “na podporu verejného zdravia” (1), ktoré si môže každý vyhľadať na webovej stránke WHO. (…)”

https://www.who.int/news/item/12-07-2021-who-issues-new-recommendations-on-human-genome-editing-for-the-advancement-of-public-health

MoM

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x