Beží to….

Bezi to…………….Vzpominam si jak minuly rok zatykali nejakeho sefa klanu v Berline. V rannich hodinach mu kuklaci prorazili branu a tankem vjeli na travnik az k domu. 😂😂😂 Styl probuzeni, ktery 💯 zarucuje blato na hristi 🙈🙈 Si predstav, ze spis a najednou ti pancerovy vuz znici anglicky travnik 😂😂🤣🤣🤣😆………… Marsalek ‼️ je puvodem z CR, zil v Rakousku 👉 jsem zvedava, kolik ceskych 🤡💩 je do MEGA skandalu Wirecard v CR zapleteno 😉😉

📌 “Operace Platinum
Květnová rozsáhlá racie proti italské mafii Ndrangheta se rozšířila i do Německa. Poté, co byla oblast Bodamského jezera označena za centrum mezinárodního obchodu s drogami, probíhá nyní vyšetřování v TURÍNSKU. Po pádu komunismu využila mafie stát jako vstupní bránu, aby se prosadila v celé bývalé NDR.

📌 Téměř denně dochází na celém světě k neobvykle velkým nálezům KOKAINU.

📌 Velká racie Europolu se 400 policisty v Albánii, Německu a Španělsku. Obrovská produkce průmyslového konopí byla zastavena, celkem 51 plantáží a 107 zatčení. Jen za odcizenou elektřinu zaplatí 1,6 milionu eur.

📌 Policejní tank taranuje rockerský klub! Dnes provedlo 800 policistů zátah na HELLS ANGELS v Severním Porýní-Vestfálsku. Speciální jednotky v akci. 24 prohledaných objektů, včetně nevěstinců a různých vězeňských cel. Pět zatčených, jeden zatykač, po dalších dvou pachatelích se mezinárodně pátrá. Pozadí razie tvořily dvě vraždy a rozčtvrcené tělo z let 2013/14. Zátahu předcházelo SEDM LET vyšetřování.
Včera došlo k dalšímu rozsáhlému zásahu v motorkářském prostředí Dolního Bavorska. Čtyři zatykače.

📌 Marsalek komplic ve vazbě
V Singapuru byl zatčen komplic miliardáře a podvodníka JANA MARSALKA. Brit pomáhal společnosti WIRECARD s padělanými doklady při podvodech. Po Marsalkovi je stále vyhlášeno pátrání na základě mezinárodního zatykače. Údajně se skrýval v jihovýchodní Asii.

zdroj: Martholl S

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x