Podvod

Pandemický podvod. Jordan Sather napísal:
′′ Svet sa teraz učí, že jediná liečba, ktorú môže mať, je tá, ktorá môže byť centralizovaná a prináša slušný zisk farmaceutickému priemyslu. Všetky decentralizované liečebné procedúry, ktoré sú lacné a účinné – netrúfate si ich používať, vy neveriaci. Sú to fake drogy!!! ′′

Démonizujú preto všetky prírodné a alternatívne prostriedky a ošetrenia. A politika a médiá to hrali, samozrejme, celé desaťročia. Teraz však odchádzajú zo všetkých prekážok. Veria, že ľudí dostatočne obmäkčili svojou falošnou pandémiou.

′′ Taliansko pravdepodobne zavedie povinné očkovanie proti korone pre všetkých, tvrdí premiér a bývalý centrálny bankár EÚ Mario Draghi.

Taliansko môže zaviesť povinnú vakcínu proti COVID-19 pre všetky osoby vo veku, ktoré majú nárok na očkovanie a plánuje začať podávať prínosy posilňovacej vakcíny ohrozeným tento mesiac, uviedol vo štvrtok premiér Mario Draghi. Vláda už zriadila, že zdravotnícky personál sa musí dať zaočkovať, ak chce byť zaplatený. Podľa Draghiho však musia byť všetci zaočkovaní, keď zdravotnícke úrady EÚ plne schvália vakcínu.”

Bývalý centrálny bankár EÚ je predsedom Talianska. Rozumiete, ako to súvisí? Všetci títo ľudia patria do rovnakého systému – Deep State, centrálny bankový systém, farmaceutický priemyselný komplex. A môžete si byť istý, že Talianskom to neskončí.

Zdroj: Martholl S.

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x