Annunaki vedeli, že nie sú bohovia, klamali vedome a stále sa pokúšajú prostredníctvom falošných vlád.

Obri z planéty Nibiru, Anunnaki (Ľudia z neba), prispôsobili svoje hierarchické, statusom posadnuté, násilné a misogynistické kultúrne odtlačky na druhoch otrokov, ktoré vytvorili svojimi génmi, génmi z Homo erectus (predok Bigfoota), meďou a minerálmi v zimbabwianskej hline.

My hybridní pozemšťania Anunnaki-Erectus sa množili, až kým nás státisíce neprevýšili Anunnaki na Zemi, ktorých bolo menej ako tisíc. Vládcovia Zeme Anunnaki (Elohim) sa vydávali za bohov. Aby si udržali kontrolu nad nami a Zemou, držali nás proti sebe v nepriateľských, konkurenčných regiónoch, jazykových skupinách, náboženských inštitúciách a podnikoch.

My pozemšťania-okrem tých, ktorí mali to šťastie žiť v pozemských oblastiach, ktoré nám urobili genetici Anunnaki, ktorí nás vytvorili (Lucifer-Enki, Lilith-Ninmah a Thoth-Ningishzidda)-sme na nás uvrhli vlády, ktoré nás naučili utláčať, zabíjať a ťažiť zdroje pre nich. Vyhlásili politikov, ktoré nekontrolovane zabijú nás všetkých a všetok život na Zemi.

Tento zhubný program implantuje Anunnaki, ktorým bola poskytnutá informácia o nadradenom význame HIERARCHIÍ autority a postavenia, ktoré vtlačili do našej psychiky čo, narušuje našu empatiu. Veliteľ Anunnaki Yahweh-Enlil, jeho emisári (anjeli), “učili vzbúrení astronauti Igigi (Nefilim) a princ (Marduk-Satan) hierarchické a DUALISTICKÉ vedomie, ktoré, ako plánovali, navzájom oslabuje našu prirodzenú empatiu. Poskytli nám diktátorov, krátku životnosť, posadnutosť statusom, triedy, chamtivosť, náboženstvá, rasizmus, sexizmus, otroctvo, dane, zlatú žiadostivosť, dlh, vraždy, vojny, propagandu a nevedomosť. Demonštrovali a podnecovali posadnutosť osobným, skupinovým a rasovým, náboženským, národným a obchodným postavením. Ukázali a naučili nás nutkavú súťaživosť, vraždu nad vládou a miscegenáciu.

Vlády Zeme dodnes „maskujú, vychovávajú, kultivujú a podnecujú zločinecké sprisahania, aby vytvorili zdanie dobra ako zásterky zla“. Caton označuje falošnú dobrotu vlád, „neškodný spoločný príbeh, ktorý ľudia akceptujú ako samozrejmosť – o sebe, svojich kolektívnych zásadách, krajine a vláde. Ich benígne rozprávanie je zámerne vytvarované tak, aby skrylo zlomyseľnosť. Vlády parazitujú na masách, ktorým vládnu. Zdroje, ktoré musia zabezpečiť na podporu svojej infraštruktúry a prebiehajúcich operácií, si od širokej verejnosti vždy viac vezmú, ako vrátia. Vlády sa zosúlaďujú s elitnými zložkami s bohatým príjmom alebo bohatými na zdroje, ktoré skryto finančne zotročujú väčšinu, ktorá nie je bohatá na zdroje.

V súčasnosti nadnárodné spoločnosti Anunnaki Prince Satan-Marduk tajne riadia-„Medzinárodný menový fond, Trilaterálna komisia, Rada pre zahraničné vzťahy a Bilderbergers-vnímajú svet ako svoje osobné léno. Nadnárodné spoločnosti spolupracujú s vládami, poskytujú im finančnú podporu výmenou za priazeň, zmluvy, provízie, politické hity, potlačenie konkurencie, oslobodenie od stíhania, zákony podporujúce ich agendu, výhodné daňové zaobchádzanie, medzery, špeciálny obchod a tarify, lepšie mediálne pokrytie, propaganda, kontrolované vzdelávacie systémy na marginalizáciu kritického myslenia, fluoridovaná voda, oslabujúce prídavné látky v potravinách a škodlivé farmaceutické lieky, aby sa minimalizovali náklady na potlačenie odporu obetí, keď obete prídu o svoje. “

Bankoví šéfovia financujú všetky strany zapojené do veľkých vojen a teroristických hnutí. Šéfovia majú právomoc deklarovať hodnotu fiat peňazí. Zarábajú tak na ničom; sú to fiktívne peniaze, ale „robia z politikov zradcov ľudí, ktorým„ slúžia “tým, že ich prinútia prijať tieto peniaze ako svoj vlastný dlh.

Masmédiá, ktoré vláda riadi, nás poháňa formulkou „problém-reakcia-riešenie“. Šéfovia vytvárajú problém, predstierajú prekvapenie a potom nás „zachránia“ „riešením“, ktoré chceli, keď vytvorili falošný problém.

Príklady podvodu typu riešenie problému a reakcie:

Americkí agenti potopili USS Maine v havanskom prístave ako ospravedlnenie útoku tam na Španielov.

Americkí agenti potopili Lusitaniu, aby zmanipulovali USA do vojny s Nemeckom v 1. svetovej vojne.

Američania vymysleli incident v Tonkinskom zálive ako ospravedlnenie útoku na severný Vietnam.

USA skryli znalosti o nadchádzajúcom japonskom útoku na Pearl Harbor, aby USA zaútočili na nemeckého spojenca Japonsko a rozhnevali Nemecko, aby USA vyhlásili vojnu, a tak vstupúpilo USA do vojny proti Nemecku, aby zachránili Britániu pred Hitlerom.

Bush, Cheney a Rumsford naplánovali útok na Twin Towers, aby mohli zaútočit na Afganistan a nechať Afgancov pestovať ópium na financovanie operácií CIA, zabiť Irančanov a ukradnúť ich zdroje, a obmedziť občianske práva v Amerike takzvaným „Patriot Act“, ktorý CIA pripravila pred útokom 911.

Vezuel

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x