Frekvencia 432 Hz

Vesmír, rovnako ako Zem a príroda okolo nás, má prirodzenú frekvenciu, ktorá podľa odborníkov je 432 hertzov a tá je zodpovedná za to, že existuje univerzálna harmónia. Pretože je zdravá a posilňuje vedomie.

V roku 1938 v Nemecku táto frekvencia bola zmenená pri ladení nástrojov na 440 hertzov. Čo podľa odborníkov nie je ani zďaleka zdravé a okrem iného vytvára nevedomie, choroby, hnev a stres. Preto bol 440 hertzov použitý ako nástroj na oslabenie ľudstva a ako celosvetové pravidlo frekvencií ho umiestnil šéf nacistickej propagandy Joseph Goebbels.

Komerčné rádiá aj televízia vysielajú aj na 440 Hertz, divadlá tiež na 440 Hertz.

V prípade nástrojov ide o oficiálne ladenie, pomocou ktorého sa hudba nahráva a produkuje v každej krajine. Považuje sa teda za ´´nezdravé´´, aby ľudia stratili svoje prirodzené jasnovidecké a mystické dary. 

Pozrime sa na to takto:

Zvuk zeme a prírody, zvuk morí a všetko, čo počujete, nie je vyrobené ľuďmi, má zvuk absolútnej harmónie, ktorý je 432 hertzov. Čo je frekvencia, s ktorou môžeme rozvíjať vedomie a spiritualitu. Umožňuje jednoduché použitie epifýzy a zároveň vibruje!  Pretože 432 hertzov je prirodzená frekvencia ľudí a zvierat. A ak ste mali technológiu, aby ste videli, aká je frekvencia po celej Mliečnej ceste a mimo nej, je to tiež v 432 hertzoch.

V súčasnej dobe predávajú počítačové programy na premenu všetkej hudby a videa na 432 hertzov a odoberajú taký stres, že ľudia nemajú podozrenie, že to pochádza z týchto médií. V skutočnosti 432 Hertz udržuje srdce zdravé, zatiaľ čo 440 Hertz spôsobuje poškodenie srdca.

Keď šéf nacistickej propagandy zahrnul 440 hertzov do všetkých reklamných médií, získal si väčšiu pozornosť más a dokázal, že je  to oveľa príťažlivejšie, komerčne vyladené a nahraté, a stáva sa to návykovejším … To isté platí pre závislosť na televízii.

Keď počujete  veľké skupiny tibetských mníchov a tiež budhistických mníchov vydávať zvuk om, robia to s frekvenciou 432 hertzov a tak komunikujú na mystickej úrovni s plnosťou vesmíru, kým nedosiahnu antihmotu a podobne . Vibrujte spolu, ako jedna bytosť, a tak uzdravte planétu.

Teraz viete, že existuje autentická frekvencia 432 Hz, čo je univerzálna frekvencia a frekvencia 440 Hz, ktorá nás drží vo vibračnom poli chorôb a stresu.

Kika

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x