Kraličia nora je hlboká

 1. Číslo 33 znamená hlavní manifestátor. Ježíš zemřel ve věku 33 let. V páteři máme 33 obratlů, které vedou do našeho mozku. Voda tuhne při 33 stupních.
 2. Když je někdo zasvěcen do říše tajemství, často se říká, že spadl do králičí nory. Ale proč je to tak? Zdá se, že od Alenky v říši divů jsou králičí nory spojovány s portály do jiného světa.
 3. Studium „konspiračních teorií“ vás jistě přenese do jiného světa. Převrátí vaše vnímání reality vzhůru nohama, což vás v některých ohledech přenese do světa zázraků. Svět, kde je více otázek než odpovědí a pravda je podivnější než fikce.
 4. Ale proč králíci? Tři králíci jsou symbolem, který se objevuje ve starověkých kulturách po celém světě. Počátky nejsou známy a vědci se stále snaží rozluštit význam. Předpokládá se však, že existují mystické asociace s plodností a lunárním cyklem.
 5. V japonské a korejské mytologii se předpokládá, že králíci žijí na Měsíci, kde tráví čas výrobou rýžových koláčů. V čínském folklóru se předpokládá, že králíci doprovázejí bohyni měsíce Chang’e, kde hlídají elixír života, lektvar, který poskytuje věčné mládí.
 6. Ale co je to za lektvar a proč by se měl nacházet na Měsíci? V některých tradicích je elixír života také označován jako jídlo bohů. Tato magická podstata je očividně životem bohů navždy. Pravděpodobně, kdyby někdy jedli toto jídlo, smrtelníci by se také stali nesmrtelnými.
 7. V řecké mytologii se jídlo bohů nazývalo ambrosie. Než však bohové objevili ambrosii, bylo napsáno, že se budou živit čicháním výparů svých mrtvých nepřátel. Mnoho starověkých bohů také vyžadovalo lidské oběti. To zní jako upírství.
  ).8. Mnoho starověkých kultur, aby uklidnilo bohyni měsíce, namočilo vejce do krve a položilo je na oltář. Odtud pochází velikonoční tradice. Lidé zbarvili vajíčka červeně, aby symbolizovali Kristovu krev. Barvime je a čekáme, až je Velikonoční zajíček skryje (zajicek-tradice v Nemecku-pozn. Martha Scholler
 8. Bohyně měsíce a králíci jsou obvykle spojováni s plodností a pohlavím. Ženský menstruační cyklus, nebo doba potřebná k uvolnění vajíčka, souvisí s lunárním cyklem. Slovo menstruace pochází z latinských a řeckých slov, která znamenají měsíc a měsíc.
 9. Je ironií, že v zuluské mytologii je samotný měsíc přirovnáván k vejci. Zulu věří, že měsíc sem přivedli Vodní bratři před mnoha lety. Podle legendy bratři ukradli měsíc drakovi, který byl ve skutečnosti vejcem, kterého vyprázdnili, aby byl dutý.
 10. Když Vodní bratři přinesli Měsíc na Zemi, způsobilo to katastrofu, která ukončila Zlatý věk. Mnoho řeckých filozofů také hovořilo o době před měsícem, jedním z nich byl Aristoteles. Vědci také zjistili, že Měsíc je o 85 milionů let mladší než Země.
 11. Mnoho vědců si dnes stále klade otázku, zda je Měsíc dutý. V roce 1969 astronauti Apolla umístili seismometry na měsíční povrch, aby studovali, z čeho je měsíční jádro vyrobeno. Byli však šokováni, když zjistili, že měsíční otřesy způsobily, že měsíc zvonil jako zvon.
 12. Vědci nedávno zjistili, že Měsíc rezaví. Ještě před všemi těmito objevy „konspirační teoretici“ prohlásili, že Měsíc je kosmická loď. Někteří dokonce tvrdí, že je to nějaka past na duši nebo portál, který vymaže naše vzpomínky a nutí nás k reinkarnaci poté, co opustíme Zemi.
 13. Možná je to obojí a cokoli v něm je, je to vyspělá technologie, která funguje ve vyšších dimenzích, jako je astrální rovina. Proč nás ale bohové chtějí držet uvězněni v kruhu reinkarnace? Jsou lidé potravou bohů? Je v nás pramen mládí?
 14. Existuje mnoho filmů, které se zdají zacházet s Měsícem jako s pastí na duši. Dokonce i logo Dream Works ukazuje muže na Měsíci lovícího duše. Důvod, proč zmiňuji filmy v tolika mých vláknech, je ten, že věřím, že umění je výrazem kolektivního nevědomí. Ve filmech jsou skryté, vědomě umístěné zprávy. Ředitelé si myslí, že jde o jejich myšlenky, ale záměrné záblesky myšlenek jsou vědomě zasílány a interpretovány jako záblesk inspirace určitými lidmi.
 15. Možná je v naší DNA uloženo poznání, kterého si nejsme vědomi, věci, které jsme kdysi znali, ale dávno jsme na ně zapomněli. Ve skutečnosti existují vědecké důkazy, které zřejmě podporují myšlenku genetické paměti v práci biologů Stuarta A. Newmana a Gerda B. Müllera.
 16. Ve filmu [AI] – falešný měsíc se používá k oklamání humanoidních robotů. Směrem ke skutečnému měsíci je město, kde jsou roboti zdarma. Falešný měsíc je však magnet, který chytí zastaralé roboty a vezme je na místo, kde budou mučeni pro lidskou zábavu.
 17. V [Truman Show] protagonista nevědomky sleduje svůj každodenní život na scéně televizní reality show. Nakonec najde únikové dveře svého umělého světa a objeví režiséra, který zorganizoval svůj život ze strážní věže maskované jako měsíc.
 18. Podle některých, nás měsíc udržuje uvězněné v matrici. Frekvence vyzařovaná šestiúhelníkem na Saturnu jsou údajně zesíleny dutou strukturou měsíce, která ponechává lidstvo uvězněné v holografické projekci. NASA ve skutečnosti uvedla, že rádiové vlny vyzařují ze severního pólu Saturnu a zní opravdu divně.
 19. Někteří vědci souhlasí s teorií, že žijeme v hologramu. Podle kvantových fyziků se stavební kameny našeho vesmíru chovají, jako by byly dvourozměrné, ale vesmír prožíváme, jako by byl trojrozměrný.
 20. Stejným způsobem, jakým dvojrozměrné kvantové bity tvoří náš fyzický vesmír, lze informace zakódované na rovném povrchu, jako je mikročip nebo CD, použít k simulaci trojrozměrného světa v počítači.
 21. Cymatics ukázal, že nízkofrekvenční sinusový tón může vytvořit šestiúhelník. Z tohoto důvodu někteří spekulují, že nějaký sofistikovaný stroj vysílá tuto frekvenci zevnitř Saturnu. Je ironií, že sinusová vlna je zkrácena jako hřích. Hřích je také jméno mezopotámského boha měsíce.
 22. V řecké mytologii byl Saturn znám jako bůh času. Je sinusová vlna Saturnu časová vlna? Kupodivu mnoho filmů ukazuje souvislost mezi Saturnem, Měsícem, králíky a cestováním v čase. V „Alenka v říši divů“ je to bílý králík, který nosí obrovské kapesní hodinky.
 23. Ve filmu „Ve stínu měsíce“ se každých devět let během krvavého měsíce otevírá trhlina v prostoru a čase. Krevní měsíc je, když je měsíc v úplném zatmění měsíce a vypadá červeně. Ve filmu „Donnie Darko“ démonický králík vede teenagera k poznání cestování v čase.
 24. Mnoho vědců obviňuje CERN, největší urychlovač částic na světě, že je stroj času nebo portál. Je ironií, že vědci v CERN pojmenovali jeden ze svých experimentů ALICE a dokonce vyjádřili zájem o vybudování většího urychlovače částic na Měsíci.
  ) . Cílem projektu bylo očividně dosáhnout cestování v čase. Je ironií, že název odkazuje na druhou knihu „Alice in Wonderland“.26. Mnoho zdánlivých Whistleblower tvrdí, že mají důvěrné informace o tajné vládní operaci zvané Project Looking Glass (PLG -dulezita role pri planovani operace Kju-pozn.Martha Scholler
 25. Ale proč byste chtěli dosáhnout síly cestovat časem? Možná, stejně jako u Trumana, je jejich skutečným cílem najít výstupní dveře z Matrixu. Možná také podléhají požadavkům bohů. Možná jsou stejně jako my uvězněni v kole reinkarnace.
 26. Je to důvod, proč ty mocenske síly touží po jídle bohů? A co [Hollywood] a [PizzaGate] ?? Takže [mohou] žít dost dlouho na to, aby zjistili, jak [mohou] uniknout? Kupodivu ve filmu „Doktorský spánek“ kult démonických bytostí unese děti, aby je mohly mučit a cítit páru, kterou produkují, zvanou Shine. = [Adrenochrom]
 27. Měsíc se zdá být klíčem k pochopení toho, jak se ze simulace dostat. Pamatujte, že ve filmu „The Matrix“ musí Neo následovat moudrého králíka, aby si našel cestu z digitálního světa.
 28. Pokud nás měsíc opravdu drží uvězněný v matrici, pak možná v roce 1958 americké letectvo přišlo s Projektem A119, přísně tajným plánem na zničení měsíce. Tvrdili, že cílem operace bylo odpovědět na tajemství astronomie.
 29. V roce 2001 NASA uvedla, že chtějí přemístit Zemi na nové místo v naší sluneční soustavě. Ano, opravdu to řekli. Tvrdili, že to dokážou přesměrováním asteroidů kolem Země nebo na Saturn. Tip na film: „Putující země“
 30. Asteroidy by se pak znovu bumerangovaly a jejich gravitace by táhla na Zemi a pohybovala by ji pryč od slunce. NASA uvedla, že chtějí přesunout naši planetu do boje proti „změně klimatu“. Možná se opravdu jen snaží dostat z matice Saturn-Měsíc?
 31. Michael Tsarion, okultní výzkumník, tvrdí, že Země je v současné době v karanténě od zbytku vesmíru. Zjevně nás ohradila takzvaná hvězdná brána. Říká, že John Dee, slavný matematik a channeler, dostal pokyny od mimozemšťanů k otevření hvězdné brány.
 32. Lidé se údajně museli naučit, jak vytvořit hmotu z energie, aby mohli otevřít hvězdnou bránu. To však bylo příliš složité na to, abychom se naučili všechno najednou. Museli jsme se tedy nejprve naučit generovat energii z hmoty a poté proces obrátit.
 33. Zjevně toho bylo dosaženo vynálezem některých jaderných bomb. Nedávno však bylo oznámeno, že CERN vytvořil hmotu ze světla. Co to znamená? Jsou síly, které otevřou hvězdnou bránu?
 34. Někteří vědci tvrdí, že se portál brzy otevře na obloze. Tato teorie je známá jako teorie plazmové apokalypsy. Je to pravda nebo ne, brzy se to všichni dozvime.
 35. Existuje mnoho verzí teorie plazmové apokalypsy, ale portál je obvykle spojován s planetárním vyrovnáním nebo zatměním Slunce.
 36. V „Tales from the Loop“ je tajemný objekt ze šestiúhelníků, známý jako „The Eclipse“, který dokáže přepravovat lidi v čase. Kolem ní byla postavena fyzikální laboratoř s názvem „The Loop“, která studovala podivné efekty. Zdá se, že smyčka svědčí o Saturnových prstencích.
 37. V „Tiché Zemi“ vědec vytvoří globální energetickou síť, která způsobí zmizení všech lidí na Zemi. Událost začíná tím, že slunce zčervená a poté zčerná, podobně jako zatmění slunce. Poté, co se pokusil zvrátit jeho účinky, ocitl se ve světě se Saturnem na obloze.
 38. Ale co bychom s tím měli dělat? V epizodě „Star Treku“ přistává posádka vesmírných průzkumníků na tajemné planetě, kde žijí postavy Alenky v říši divů.
 39. Jakmile narazí na své nejhorší obavy a fantazie, zjistí, že pokročilá technologie pod povrchem planety zhmotňuje vše, na co si pomyslí. Vedoucí posádky nařídí všem, aby byli pozorni a přestali premyslet.
 40. Někdy stačí jen všímavost, abyste se dostali ven z králičí nory. Uživejte si jednoduché věci. Nedělejte si starosti s tím, co nelze změnit.
 41. Jsou to maličkosti, které vám dají vědět. Postupujte podle synchronicit. Pojďme následovat bílého zajíce. A pokud se bojíte, pamatujte, že Alenka se nakonec probudí a vy také
 42. Zdroj Martha Scholler
Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x