Protokoly o detoxikácii grafénom pre vakcinovaných aj nevakcinovaných

Existuje mnoho ľudí, ktorí teraz zažívajú výčitky svedomia a chcú vedieť, čo môžu urobiť, aby detoxikovali nanočastice oxidu grafénu a proteín, ktorý im bol injekčne podaný.

Tento článok obsahuje všetky známe bezpečné a účinné detoxikačné protokoly, ktoré môžu vakcinovaní aj nevakcinovaní použiť na pomoc telu odstrániť tieto smrtiace jedy.

DR. ZELENKOV PROTOKOL

Dr. Vladimir Zelenko je certifikovaný rodinný lekár. Bol prvým v Amerike (marec 2020), ktorý inovoval úspešnú liečbu covid-19. Zelenko, ktorý bol nominovaný na Nobelovu cenu, no bol cenzurovaný a zbavený platformy sociálnymi sieťami za zdieľanie svojho vzorca na záchranu života a za tvrdenie, že Covid-19 je „biologickou zbraňou pre masovú genocídu“.

Môžete si pozrieť viac ako 100 štúdií, ktoré dokazujú, že vitamín D3 je nevyhnutný pri liečbe Covid-19.

Slovenský výskumný tím pod mikroskopiou zistil, že Ivermectin zastavuje kryštalický rast hydrogénov grafénu vo vašom tele.

VITAMÍN C

Kyselina askorbová (vitamín C) je veľmi účinná pri znižovaní toxicity oxidu grafénu z tela. Vysoké dávky vitamínu C sú tiež účinnou liečbou pre Covid-19, dokonca aj pre kriticky chorých. Nakoniec, intravenózny vitamín C možno úspešne použiť na liečbu pacientov s Covid-19.

Ak prijmete viac ako 10 000 medzinárodných jednotiek vitamínu D3 denne, musíte prestať konzumovať všetky mliečne výrobky a doplnky vitamínu C, aby ste sa vyhli vápenatým zrazeninám.

N-ACETYLCLSTEINE (NAC)

Výskum La Quinta Columna vedený Ricardom Delgadom úspešne otestoval lacný spôsob odstránenia magnetických nanočastíc oxidu grafénu z ľudského tela po tom, ako im bola injekčne podaná injekcia Covid s použitím N-acetyl-cysteínu (NAC) a zinku.

Tieto dva antioxidanty sú nevyhnutné na degradáciu oxidu grafénu,” hovorí Delgardo. NAC spôsobuje, že vaše telo vylučuje glutatión endogénne a glutatión môže znížiť toxicitu grafénu až na nulu. V tomto článku a videu uvidíte, ako Delgado popisuje, čo máte robiť.

Štúdia publikovaná v PubMed odhaľuje, že biokompatibilný NAC znižuje oxid grafénu. V štúdii na zvieratách, kde bol použitý zosilnený proteín použitý na spôsobenie poškodenia pľúc zvierat väzbou na receptory ACE2, boli zvieratá zachránené pomocou NAC.

Inštrukcie: La Quinta Columna odporúča užívať NAC 600-750 mg, prvú vec ráno na prázdny žalúdok. Tiež vezmite 2x tabletu zinku, každú 25 mg.

Sekundárne: astaxantín 5 mg, querektín, bodliak, vitamín D3.

DR. RIMA PROTOKOL

Dr. Rima Laibow odporúča užívať 900mg NAC denne. Niektorí ľudia dokonca užívajú 1 400 mg. Pretože NAC je aminokyselina, je bezpečné ho konzumovať v nefarmaceutickej, prírodnej forme. Ak používate syntetický farmaceutický NAC, poraďte sa s lekárom o dávkovaní. Dr. Nima okrem NAC používa aj nasledujúci protokol.

Aj keď je NAC účinný v tom, že umožňuje vašim bunkám produkovať glutatión, má určité obmedzenia. Je to napríklad efektívnejšie, keď sa podáva injekčne alebo perorálne. Jeho účinnosť sa tiež začína znižovať asi po 3 mesiacoch, takže je potrebné použiť dlhodobé riešenie.

SIGNALIZAČNÉ MOLEKULY ASEA REDOX

Ukázalo sa, že toxicita grafénu spôsobuje intracelulárny oxidačný stres, čo vedie k cytotoxicite a inhibícii bunkovej proliferácie. Glutatión je jedným z hlavných telesných antioxidantov, ktoré z vášho tela odstraňujú voľné radikály a jedy. Glutatión je molekula signalizujúca bunky, ktorú vytvorili naše bunky a naše telo ju používa rýchlosťou svetla. Glutatión je životne dôležitý pri regulácii hladín oxidačného stresu pre udržanie normálnej bunkovej funkcie. Jeho koncentrácia však klesá s vekom a ľudia už majú nedostatok glutatiónu.

Signálne molekuly ASEA Redox sa nazývajú „voda života“, pretože reaktivuje signálne dráhy génov, ktoré sa vypnú toxicitou grafénu. ASEA Redox umožňuje vašim bunkám zvýšiť endogénnu produkciu glutatiónu o neuveriteľných 500-800%, čím optimálne detoxikuje nanočastice grafénu a nanočastice bielkovín.

Podľa vedeckého výskumu signalizačné molekuly ASEA Redox zvyšujú schopnosť buniek detoxikovať sa 4 -krát a po štrnástich dňoch môžu zvýšiť produkciu mitochondrií o 30%. Tento metaoxidant má silu protijedu a pretože je prirodzený v tele, výhody konzumácie ASEA sa budú zvyšujúcim používaním zvyšovať. Tieto signálne molekuly proti starnutiu buniek sú dobré aj pre zuby a ďasná.

ASEA bola pôvodne objavená a vyvinutý spoločnosťou Biotech. ASEA má moc potenciálne predĺžiť životy vakcinovaných detoxikovať prenos na nevakcinovaných.

SURAMIN

Za zmienku stojí, že informátorka Dr. Judy Mikovitz zaznamenala, že Suramin je „protijed“ voči biologickým zbraniam Covid-19. Suramin je farmaceutický liek, ktorý sa získava z ihličia. Doktor Mikovitzová uvádza, že postačuje malé množstvo Suraminu vpichnuté do tela.

ČAJ Z BOROVICOVÝCH IHIEL

Borovicové ihly, smrek, céder a jedľa (ihličnany) obsahujú Shikimate (kyselina shikimová) a množstvo ďalších metaživín, ktoré posilňujú imunitu, hydratujú a prispievajú k detoxikácii nanočastíc grafén -oxidu na bunkovej úrovni.

Ihličnaté čaje z ihličnanov inhibujú nežiaduce reakcie z prenosu oxidu grafénu a špičkového proteínu Covid-19 a chránia pred zložkami koagulačnej kaskády; môže chrániť pred krvnými zrazeninami. Borovicový čaj tiež inhibuje nevhodnú replikáciu a modifikáciu RNA a DNA.

Ihličnatý olej a ihličnatý čaj omladzujú bunky a pôsobia ako prírodný prostriedok zmierňujúci stres, zmierňujúci bolesť a antibiotikum. Lieči všetky druhy bolesti, stresu, traumy a PTSD, pretože pôsobí priamo na nervy a obchádza váš nervový systém. Je to jedna z mála metaživín, ktoré vymazávajú bunkovú pamäť traumy. V zásade by mal každý piť čaj z borovicovej ihly alebo borovicový olej.

SHIKIMATE

Shikimate sa v tradičnej čínskej medicíne používa na zastavenie rán a pandémií. Shikimate zastavuje respiračné infekcie a replikáciu vírusov. Nájdete ho vo vysokých dávkach v čaji z borovicovej ihly. Vo veľkom množstve sa nachádza aj v badiáne, fenikli a púpavovom koreni, liste a kvete.

Svetoznámy vedec Mike Adams, Strážca zdravia a zakladateľ časopisu Natural News, vysvetľuje, ako môžete z týchto byliniek ľahko extrahovať Shikimate pomocou kávovaru na espresso.

HYDRATÁCIA

Hydratácia je kľúčom k vášmu zdraviu, detoxikácii a používaniu týchto protokolov: všetkých. Ak je vaše telo dehydrované, nemôže správne absorbovať výživové častice z toho, čo konzumujete, a táto výživa sa vyplaví a stratí.

Práve teraz je 97% svetovej populácie dehydratovaných a 76% je chronicky dehydratovaných. Je to kvôli tomu, že väčšina našej pitnej vody je kyslá a molekuly sú jednoducho príliš veľké na to, aby ich naše bunky absorbovali. Dehydratácia bráni bunkovej komunikácii. Pitie 8 pohárov vody denne vás nehydratuje, pokiaľ neobsahuje elektrolyty. Je veľmi dôležité udržiavať rovnováhu PH vášho tela v rovnováhe. Chcete byť vždy v zásaditom stave. Kyslé telo je živnou pôdou pre choroby. Elektrolyty vás nielen udržia hydratované, ale tiež vyrovnajú PH.

Čaj z borovicovej ihly je prírodný elektrolyt a je veľmi hydratačný. Morská soľ je tiež prírodný elektrolyt. Normálna morská soľ má 16-24 minerálov, ale himalájska soľ má 87 minerálov, čo je úplne rovnaký fyziologický roztok ako vaša krv. Vyhoďte teda kuchynskú soľ a nahraďte ju himalájskou.

Hydratačný vzorec:

Do jedného litra vody pridajte asi štvrtinu čajovej lyžičky himalájskej soli. Zakaždým, keď pijete, vytlačte do pohára himalájskej vody štvrtinu čerstvej limetky alebo citrónovej šťavy (limetka je menej sťahujúca a rovnako dobrá). Jedná sa o kompletný elektrolytový vzorec, ktorý vás plne hydratuje.

ANTIOXIDANTY A ROOIBOS ČAJ

Čaj z afrických kríkov s názvom Rooibos je meta antioxidant a je široko dostupný v supermarketoch po celom svete.Verí sa, že Ázijci majú najnižšiu mieru rakoviny kvôli každodennej konzumácii zeleného čaju. Pitie jednej šálky čaju Rooibos sa rovná konzumácii 50 šálok zeleného čaju s jeho antioxidačným účinkom. Rooibos je tiež veľmi hydratačný.

Vezuel

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 3 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x