Update k Ivermektínu a vakcínam

Dobrú správu prináša doktor Dominique RUEFF

Od 20. októbra 2021 budú všetky vakcíny neodôvodnené: informácie sú overené.

Európska únia schválila (porovnaj Google) 5 terapií, ktoré budú k dispozícii vo všetkých nemocniciach v členských štátoch na liečbu Covid. Tieto terapie sú schválené vyhláškou Európskej rady (Európskeho parlamentu) a budú fungovať od 1/10, preto budú postupne distribuované okolo 20/10.

Vakcíny boli schválené na „predbežnom experimentálnom základe“. Pretože podľa vyhlášky bude existovať povinnosť predpisovať týchto 5 nových liekov, používanie vakcíny bude zastavené.

Preto chápme, prečo všetky štáty povedali „od septembra musíme …“. Oni už všetko vedeli. Musíte mať trpezlivosť. Neprijímajte žiadne vydieranie. Buďte trpezliví. Teraz, keď sa ivermektín opäť uvoľňuje, nie je potrebná žiadna očkovacia látka.

Institut Pasteur tiež uznáva účinnosť Ivermectinu. Jediná dávka by mohla u niektorých ľudí zničiť všetok genetický materiál SARS covid-19.

Ivermektín je teraz vedecky uznávaný ako účinný liek na profylaxiu a liečbu Covid-19 vedcami z inštitútu Pasteur vo Francúzsku.

Výsledky ich štúdií boli zverejnené v časopise EMBO Molecular Medicine 12. júla 2021, takže až donedávna. Analýza výsledkov iného výskumu uverejneného v časopise American Journal of Therapeutics trvá na tom, že s podpornými dôkazmi nahrádzajú usmernenia zdravotníckych agentúr a zahŕňajú ivermektín ako štandard liečby. Macronova vláda si bola vedomá …

Majte sa fajn a neváhajte povzbudzovať ľudí, ktorí nechcú byť zaočkovaní !

Vezuel

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 3 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x