Vyššie dimenzie a strach

Aby vyššie dimenzie neboli kontaminované nízkovibračnými frekvenciami strachu, hnevu, nenásytnosti či bolesti sú chránené niekoľkými energetickými vrstvami , cez ktoré sa nedá dostať pokiaľ tieto problematické emócie nespracujeme. Posledná vrstva je bolesť a strach a v nej uviazlo obrovské množstvo ľudí. Aké sú symptómy uviaznutia?

Trpíte predstavou, že svet ovládajú negatívne entity, ktoré vám chcú zle a máte strach z rôznych bytostí, ktoré podľa vás nie sú svetlé. Stále na vás silno vplýva polarita a máte tendenciu hodnotiť všetko na dobré a zlé a máte pocit, že proti tomu “zlému” treba bojovať. Ďalšími prejavmi sú prekažky, ktoré sa vám stavajú do cesty a namiesto toho, aby ste ich hravo prekonali vás iba sťahujú viac do bolesti a utrpenia. 

Stále hľadáte zdroje svojich problémov aj riešenia mimo seba. 

Máte pocit, že všetko, čo sa deje je nesprávne a malo by to byť nejak inak. Dostávate množstvo znamení a zvláštnych snov ale nerozumiete, čo vám chcú povedať. Stále máte pocit, že vám niečo dôležité uniká, akoby ste sa úporne snažili spomenúť si na niečo, čo ste kedysi vedeli ale medzičasom ste to zabudli. Často ste rozhorčení, nespokojní a chcete, aby všetko a všetci boli iní. Myslíte si, že vy najlepšie viete, čo je správne. Stále niečo očakávate. Ste netrpezliví. Prehnane sa bojíte o svoje telo a o svoj život. Bojíte sa, že hrozí globálna vojna alebo katastrofa a že zdroje čohokoľvek sú obmedzené a že môžete trpieť nedostatkom. A ešte vás trápi kopa ďalších ilúzií cez ktoré sa treba prepracovať. 🌈 

Keby sa totižto takýto ľudia dostali do vyšších svetov, kde sa všetko veľmi rýchlo zhmotňuje, zhmotnilo by veľké množstvo bolestivých a strašidelných situácií a vytvorili by tak hotové peklo. Človek, ktorý je ovládaný emóciami a nevládne im pre istotu nemá prístup tam, kde by mohol napáchať veľa škody.

Kto pri čítaní týchto riadkov pocituje odpor alebo iné nepríjemné emócie, je to preto, že ešte tieto témy nemá v sebe spracované.

Zdroj:Chrám svetla

Našla pre vás Anzue

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x