Návod k prežití

To je návod k přežití v dnešním světě, který požírá naše děti a lidskou svobodu. Svobodní jsme se narodili, je to naše právo a svobodu jsme ztratili zápisem do knihy pekel. Návod k přežití je energie zdarma pro všechny. Byl by to konec parazitování na nás, toho se bojí. 

Energie zdarma není žádné nóvum, byla zde před velkou apokalypsou, lidé žili spokojeně v megapolisech, které byly vymazány ze zemského povrchu velkou jadernou válkou. Na světě bylo pět světových válek.Po prastaré velké jaderné válce zůstalo na zemi mnoho důkazů v podobě obřích kráterů o kterých si myslíme, že jsou to velké přírodní jezera a obří údolí-krátery. Také dodnes je měřitelná prastará radiace.Na světě žilo v megapolisech přes 70 miliard lidí v harmonii díky božím technologiím, které nám byli ukradeny. 

Zásadní technologie pro lidstvo byl dar našich otců-bohů svým dětem lidstvu. Dnes se už nic neví o megapolisech Suita, Aesul, Aesche, Garion, Laslitem. Vše zůstalo pravým archeologům ukryto pod 20 ti metrovým nánosem písku v Líbii a Sýrii a to je jen výseč zničených gigantických měst! Lidstvo musí být lidské, člověk k člověku být přítelem a bratrem.Neustále se vzdělávat, jen tak porozumíme zlým dějům a budeme vědět jak se bránit. Nejsme totiž sami, slovanské státy se mohou zachránit. Rozděluj a panuj je absolutní zlo, které rozděluje svět, národy, lidstvo. Kdysi byl náš svět, prastarý technologický svět jednotná světová država.

Našla pre vás Anzue

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 3 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x