Štruktúra matice ovládania satanských iluminátov

Rezortné pobočky štátu Illinois majú päť sietí organizovaného obchodovania s deťmi a zneužívania.

Každá sieť je vyškolená inak a beží oddelene ako bezpečná z hľadiska zabezpečenia nepretržitých akcií obchodovania s deťmi, ak by bola jedna časť odstránená. Spolupracujú však.

Organizácie, ktoré prevádzkujú siete obchodovania s deťmi

Slobodomurári- priorstvo Sionu, templári, vedúci vysokých lóží
Katolícka cirkev – pápež a potom hierarchia katolíckej cirkvi
Mormóni
Cabal – sekta židovskej mystiky alias Kabballah, zmiešaná s filozofiami New Age a satanistickými praktikami, sa pretavila do sekty Cabal.
Satanisti

To samozrejme neznamená, že všetci ľudia v týchto organizáciách zneužívajú alebo o zneužívaní dokonca ani nevedia. Je napríklad otázne, či o tom niečo vie Blue Lodge, „obyčajní“ majstri murári 3. stupňa. Sú užitočným krytom pre tých murárov na vysokej úrovni. Vo Veľkej Británii majú murári Blue Lodge dokonca rôzne sídla ako slobodomurári vyššieho stupňa, 10 Duke Street a MI6.

Mothers of  Darkness  (MOD)

Existuje päť MOD a v zásade ide o generálnych riaditeľov „podnikania“ Illuminati.

Zistite, ako funguje štruktúra systému / spoločnosti
Vyberte si ľudí podľa darov, ktoré majú – darčekové testy, na vykonávanie rôznych zamestnaní, rolí
Dohliadajte na ich kvadranty v USA a na medzinárodnej úrovni
Rozprávajte sa so Satanom, ako môžu v duchovnom svete vidieť a počuť
Matky temnoty sa rozhodujú, či sú ľudia v pokrvnej línii Hierachy alebo Expendables v závislosti od darov, ktoré majú. U spotrebného tovaru sa usudzuje, že nemá duchovné dary, ktoré by spájal s rôznymi démonickými duchmi na splnenie potrieb spoločnosti. Tí, ktorí majú dary vyhodnotené ako užitočné v hierarchii, sú zaradení do programu kontroly mysle Monarch.

Existujú tri matky temnoty považované za vyššie postavenie ako ostatné. Crone, Matka a Slúžka a Crone je Kráľovná Matka Temnoty.

Protectors and Assassins – Ochrancovia a Hitmani

Ochrancovia sú „bezpečnosť“. Každá matka má jedného. Vedie školenie pre ostatných.

5 ochrancov pre dospelých, ktorí strážia Matky Temnoty
5 juniorov vo veku 12-18 rokov, ktorí nie sú zaradení, držaní v zálohe a chrániaci, pre tých, ktorí potrebujú ochranu.
5 detí, ktoré sú ochrancami určenými na ochranu nástupcov Matiek temnoty, tj ľudí, ktorí budú nakoniec nástupcami, čo si myslím, že sú vybraní na začiatku svojho života.
Bojujú medzi sebou o prevahu fyzickými a astrálnymi prostriedkami.

Grand High Priestesses – Veľkňažky

Tieto sa tiež nazývajú matky a majú na starosti kvadranty.

Gloria Van der Bilt (matka Andersona Coopera CNN a Cartera Coopera, ktorý údajne zomrel skokom z okna) bola veľkňažka východu. Keď niekto zomrie, ako nedávno Van der Bilt (17. júna 2019), prebieha bitka čarodejníc o nedávno uvoľnené miesto pod hradom Matky temnoty v Belgicku. Stáva sa to vo fyzickej a astrálnej alebo duchovnej oblasti pomocou fyzických zbraní a používania kúziel a vyvolávania démonov. Bojujú za seba mocou a démonmi.

Veľkňaz alebo kňažky

Najlepších osem najvyšších umiestnení v triede veľkňažiek môže súťažiť o pozíciu veľkňažky.

Satanove nevesty

Nevesty zaisťujú, že Satan je šťastný, a to, po čom túži, sa stane, satanovej „sladkej manželke“. Môžu človeka nalákať do systému, ak niekoho chce. Vyzerajú dobre a predstavujú ho, ale nemajú veľa povinností ani funkcií.

Sestry svetla

13 pre každý kvadrant, v USA a na medzinárodnej úrovni.

Tím elitnej bezpečnosti

Sú to len duchovní ochrancovia, démonické vlastníctvo a duchovná vojna – choroba a spôsobovanie problémov s peniazmi. Líši sa od ochrancov a vrahov, ktorí sú duchovnou a fyzickou úrovňou.

Druidská rada / satanská rada

Je to podobné satanskej správnej rade, zvyčajne mužom, ktorí sa zaoberajú finančnými rozhodnutiami, a rozhodnutiam spoločnosti pre svoje územie. Pozície sa nazývajú sedadlá a sú rozdelené do kvadrantov. Krytom pre nich je konferencia Bilderberg.

V každom kvadrante je široká škála jednotlivcov. Rada prijíma pokyny od matiek a dáva pokyny veľkňažkám v kvadrante, na ktorý dohliadajú.

Majú mocenské pozície v krycích životoch, napr. podnikanie, bankári, politické pozície, rady OSN alebo Európskej rady, zodpovedné za biliónové spoločnosti. Každý kvadrant má zastúpenie pokrvnej línie, napr. vedúci rodiny Van Duyn a vedúci rodiny Rothschildovcov.

Členovia Rady sú Páni území a každý jednotlivec má tiež územie v rámci tohto kvadrantu.

Kontrola mysle

Slobodomurári používajú program MK Ultra, Delta, Epsilon, vojenské programovanie, zatiaľ čo satanisti a mormoni zvyknú používať programovanie Beta Kitten.

Myseľ ovládaní jednotlivci sú vnímaní ako skrinky na spisy, povedzme 3 zásuvky a v každej zásuvke veľa súborov. Kľúčom každej zásuvky je démonický duch, ktorý ju chráni.

Súbory sú spomienky väčšinou s traumatickými zážitkami, každý súbor stráži duch, zvyčajne duch nižšej úrovne. Na prístup k súborom je potrebný prístup ku všetkým duchom a démonom a jednotlivci pri prístupe k súboru prežívajú traumatické spomienky.

Ak jednotlivec nie je v rade alebo bojuje proti „spoločnosti“, systém ich považuje za zlomených. Je zrejmé, že neexistuje správne spojenie medzi osobou a duchom, že dary dieťaťa nie sú spojené s duchmi. Systém ich dostane do falošného poradenstva, aby zaistil pokračovanie v programovaní alebo niekedy aj preprogramovanie. To znamená, že nad nimi budú mať kontrolu démoni vyššieho stupňa alebo budú vložené falošné spomienky s rôznymi duchmi.

Mnoho ľudí neverí v existenciu ani démonov, ani duchov, ani mágie. To samo o sebe nie je dôležité, dôležité je, že to robia Illuminaiti, ľudia pri moci.

Vezuel

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x