Kryštály pomáhajú deťom

Kryštály môžu byť použité na pomoc deťom rovnakým spôsobom, akým pomáhajú dospelým, ale s ďalšou výhodou, že väčšina detí bude oveľa vnímavejšia k prírodným liečivým silám kryštálov. Čím sú mladšie, tým lepšie. Mladšie deti sú od prírody otvorenejšie a duchovnejšie, čo im umožňuje aktivovať ich predstavivosť magickým myslením, ktoré je vysoko aktivizujúce na vytvorenie energetického puta medzi kryštálom a dieťaťom.

Väčšina mladších detí neobmedzuje svoje myslenie, dokážu pochopiť, ako je všetko živé, prenášajúc toto vedomie do inteligentného vnímania, ktoré pracuje s ich krištáľovými strážcami. Pre dieťa je rozprávanie a komunikácia s krištáľom ako so živým tvorom prirodzené a normálne. Väčšina malých detí bude mať prirodzené spojenie s krištáľovým a minerálnym kráľovstvom, no deti – hviezdne semienka môžu byť schopné okamžite prezentovať svoje zručnosti s kryštálmi, ak im bude dovolené voľne ich skúmať.

Dieťa držiace silný kryštál alebo v jeho blízkosti môže byť schopné okamžite počúvať tóny tlačidiel a vibračné správy, ktoré odomknú funkcie vo vnútri kryštálu. Potom vedzte, ako prepojiť posolstvo tohto kryštálu s inými kryštálovými formáciami, aby ste vyčistili a premenili temné energie.

Budovanie obvodov kryštálovej mriežky je súčasťou nášho anjelského ľudského poznania, ktoré bolo po atlantskej potope vymazané, ale teraz sa postupne vracia prostredníctvom mnohých krištáľových detí.

Vezuel

Celestite Properties and Meaning + Photos | Crystal ...
Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x