Aktualizácia Schumanovej rezonancie – aký je zmysel vzostupu ?

Je to preto, aby sme my a naši potomkovia mohli žiť vo svete vedomia jednoty a synchronicity. Aby mali možnosť vyberať svoju skúsenosť bez toho, aby bola zafarbená genetickými traumami a aby sme mohli harmonicky koexistovať s inými formami života. Homo-sapien …… homo-galacticus

Pracovníci Svetla a svetelní bojovníci, hviezdne semienka, empatici… myslíte si, že ste stratení, ale vaším cieľom je teraz odpočívať. Uvažovali ste niekedy nad tým, čo cítite keď sa snažíte uniknúť alebo potlačiť svoje emócie, udržiavate globálnu vibráciu na vyšších frekvenciách?

Mnohí z nás sú práve teraz chorí, depresívni a vyčerpaní, pretože to je jediný spôsob, ako vás prinútiť vystúpiť z úlohy včelej robotnice a dostať sa do svojej moci. Aby ste boli v pokoji, kedy vysoké vibrácie premenili nové svetelné frekvencie a skutočne prebudili váš systém.

Časové osy sa rozdelili, dimenzie sa križujú, vedomie sa zvyšuje a vy ste sa neinkarnovali, aby ste zostali „pozadu“. Nemôžete len tak vstúpiť do nových rovín existencie, musíte do nich vibrovať. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo sa vaše príznaky zvyšujú v noci, keď ste nehybní?

Symptómy vzostupu dnes: ľahké nadúvanie, pomalé trávenie, detoxikácia tela prostredníctvom hnačky/kožných vyrážok, nespavosť, príznaky podobné prechladnutiu/chrípke pokračujú, mravčenie/teplo/elektrická energia v spodnej časti chrbtice, bolesti hlavy, telesné teplo/horúčka, zvýšená synchronicita. Pocity chvenia/chvenia, vypnutý spánok, nekonzistentná chuť do jedla, túžba po zdravšom jedle, zapnutie a vypnutie depresie, náhodné bolesti, ktoré prichádzajú a odchádzajú , telesné teplo/horúčka, citlivosť zubov/čeľuste, silné nutkania meditovať a naberať nové smery v živote.

Veľa času nám neostáva. Pečate sú rozlomené, čase vyliate a trúby tiež čakajú na ohlásenie konečného riešenia Svetla. Buďte pripravení.

The Splitting of the Timelines - New Earth Center

Vezuel

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x