Zem, miesto, kde sa dá vytvárať vlastná realita

Náš dar našej Duši je, keď sa naše nohy prvýkrát dotknú tejto Zeme v ľudskej podobe…

Zem je miesto, kde máme možnosť zažiť sami seba mnohými spôsobmi. Môžeme byť svedkami našej vlastnej schopnosti neobmedzenosti, posúvajúc sa za hranice naprogramovanej mysle. Potom sa presunieme do kreatívnych dimenzií, kde sa môžeme hrať s energiou a vytvárať si vlastnú realitu.

V šamanských tradíciách sa učí, že keď telo a duša nie sú v poriadku, je to spôsobené duchovnou chorobou, nazývame to stratou duše. Z lekárskeho hľadiska je to známe ako PTSD – posttraumatická porucha duše.

To sa stane, keď sa naše srdce rozhodne vytvoriť čakáreň na emócie minulej udalosti.
Kde to bolo v tej dobe jednoducho príliš veľa na spracovanie. Stáva sa to aj vtedy, keď zabudneme spievať, keď stratíme radosť, keď prestaneme byť v prítomnosti so sebou samým a prestaneme byť naším skutočným autentickým bytím.

Náš Duch môže byť považovaný za nášho najvyššieho učiteľa, nášho liečiteľa, všetko vediaceho. Niektorí to môžu nazývať naše vyššie ja alebo nadduša. Náš duch sa nás vždy snaží dosiahnuť. Jednoducho sa musíme dostatočne stíšiť, aby sme načúvali cez naše telo a naše centrá pocitov.

Ženy a muži pred tisíckami rokov pracovali s rituálmi a ceremóniami na liečenie, na vývoj a spojenie s Univerzálnym Stvoriteľom nad aj vo vnútri. Teraz v týchto časoch máme vo svojej duši vedomie, že sme tu preto, aby sme pochopili krásu a tajomstvo toho, kým v skutočnosti sme mimo ľudskej podoby. A pomôcť ostatným urobiť to isté.

Táto cesta nie je rovná pre tých, ktorí sa rozhodnú poznať seba ako Božského Ducha. Cesta ponúka zákruty, zákruty a objavy pokladov. Je to špirálovitá dráha. Starovekí, ktorí prišli pred nami, objavili, ako získať prístup k Duchu a Duši, ktorý máme všetci v sebe. Až keď stratili staré spôsoby spojenia s prírodou, a tým aj prírodné zákony vesmíru, začali strácať svoje spôsoby a silu.

Nech ste kdekoľvek na svojej ceste, či už hlboko v uzdravovaní, šťastní a spokojní, alebo vo vývoji a raste… ak zostanete v spojení so svojím Duchom, budete sa vždy cítiť bezpečne. Vždy uvidíte svetlo, ktoré vás vedie. Pamätajte si, ako nasledovať ticho šepotov vo svojom srdci namiesto toho, aby ste ich ignorovali, impulzy duše vás budú viesť ako kompas, namiesto toho, aby vás kráčali opačným smerom.

Vezuel

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x