Neustále sústredenie sa na temnotu sveta nám to prináša


Vlastní našu dušu. A zachytáva naše šťastie. Kontrolóri to vedia a je to ich zámer prostredníctvom opakujúcich sa negatívnych médií.
Bez ohľadu na zdroj médií.
Negativita nás drží uväznených v sieti matrixu. V temnej mágii a je to ovládanie mysle. Ovládače sú v tomto odbore dobre precvičené.
Nepodľahnite žiadnemu. Prišli sme sem, aby sme to prekonali, porazili, zvrhli a priniesli svetlo do tmy.

Väčšina prebudených sú tí, čo niektorí môžu nazývať „staré duše“, ktoré sa celý život pripravovali na tieto časy. Duše veľa cítia, nepremýšľajú roboticky a majú tendenciu narúšať status quo.

Prichádzame vo všetkých farbách, vo všetkých tvaroch a veľkostiach, vo všetkých životných rolách, sme všade. Všetci máme svoj vlastný jedinečný dar, ktorý môžeme priniesť na túto zem. Tento dar je skutočný, autentický a nechať svoju dušu spievať so všetkým, čo nám dáva radosť.

A hovoriť pravdu, to je naše najväčšie poslanie.
Možno ste vždy mali nejakú myšlienku….. možno vám niekto povedal, že ste iní, alebo ste to cítili. Toto je všetko, váš čas. Náš čas.

A my vytvárame zmenu. Chaos vytvára zmenu. Niet návratu do starých koľají, Nefungovali, mnohí to teraz vidia. Takže bez ohľadu na to, ako temne veci vyzerajú, bez ohľadu na to, ako porazený sa cítiš, je tvoj čas. Máš silu sa cez to preniesť. My všetci áno. Tento svet hore nohami je zrkadlom, všetko je prevrátené. A zmení sa, ako sa zmeníme my.

Neberie každého. Na opätovné rozsvietenie svetiel je jednoducho potrebná malá skupina odhodlaných jednotlivcov.
Možno na chvíľu nebudú také jasné ako predtým, možno bude menej svetiel.
Robíme to však pre deti a pre budúcu budúcnosť
Spolu máme moc rozsvietiť tento svet a zahanbiť celé peklo.

Vezuel

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x