Keď pochopíme 3 svetovú vojnu

Keď lepšie pochopíme vojnu o vedomie a duchovné prebudenie je pod priamym útokom nespočetných temných síl, potom máme správny kontext. Tento kontext nám umožňuje vytvárať v našich životoch podmienky, aby sme zostali pokojní, nerušení a neutralizovali akékoľvek osobné alebo externe vytvorené otrasy.


Keď sme si vyvinuli vyššie vedomie, máme čoraz väčšiu schopnosť vidieť makrokozmické vzorce v prostredí, ktoré nám pomáhajú presne posúdiť udalosti ako pravdivé alebo nepravdivé. Očistením negatívneho ega a pripútanosti k výsledku máme schopnosť vnímať, čo sa vlastne deje. Rozpoznať vzor a význam, ktorý je spojený s týmito vzormi, ktoré tvoria väčší obraz, ktorý nám umožňuje spájať bodky.

Získanie vyššieho vedomia, v ktorom sa rozhodneme žiť v pravde, znamená, že sme si vedomí presných udalostí a toho, čo sa v skutočnosti deje okolo nás. Sme ochotní vidieť udalosti také, aké v skutočnosti sú, a nie také, aké chceme, aby boli, alebo aké si želáme, aby boli.

Naopak, s nízkou frekvenciou vedomia negatívneho ega, človek nebude vidieť rovnaké makrokozmické vzorce v prostredí, ani im nebude rozumieť, takže nepresne vníma udalosti, ktoré sa okolo neho odohrávajú. Je to spôsob ovládania vnímania masy s cieľom kontrolovať ich správanie, prinútiť ich veriť v ilúzie, na ktorých zakladajú svoje rozhodovanie, ktoré je zámerne formované prostredníctvom ovládania mysle vysielané prevádzkovateľmi.


Na ceste prebudenia k dosiahnutiu vyšších úrovní pravdy je našou vnútornou prácou rozpoznať, kde bolo naše vnímanie ovládané prostredníctvom mechanizmov ega s bolesťou a klamom. Duchovným cieľom je získať presné hodnotenie udalostí, ktoré nám pomáha zosúladiť naše vnímanie so skutočnými pravdivými udalosťami, ktoré sa okolo nás dejú.

Vezuel

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x