Zapaľujem túto sviečku… od “udržiavača plameňa”

“Ja, zapaľujem túto sviečku vo mne, od Boha Zdroja všetkého stvorenia. Zapaľujem ju so všetkou láskou, ktorú mám. Prosím o vedenie zhora, aby nás previedlo temnotou a zhromaždilo toľko stratených duší, koľko len dokážeme.”

“Keď som začal svoju cestu, uvedomil som si, že Život je škola. Škola, kde sa v prvej triede naučíš chodiť a rozprávať. Na konci každého ročníka začínaš objavovať sám seba. Spoznávaš sám seba. Keď premýšľaš spoznáte sa, otvorí sa niečo iné. Začnete o sebe odhaľovať stále viac a viac, stále sa vraciate k základom. Zakaždým, keď urobíte test, ktorý sa nezhoduje s vesmírom, musíte začať odznova. obviňujte matematiku života alebo školské učenie.

Začnite sa pozerať na svoje chyby a poučte sa z nich. Keď sa naučíte túto lekciu, začnite znova s ​​prázdnou stranou. Stránka plná nádeje, keď viete, že tentoraz sa tam dostanete. je úžasné, ako predtým, než začneme konať, už máme v sebe konečný výsledok!

Keď sa skutočne poznáte, stanete sa nezastaviteľnými! Keď sa skutočne prijmete, už nie ste neviditeľní! Neexistujú žiadne limity, okrem limitov, ktoré kladie na seba.

Má vaša viera hranice alebo podmienky? Má vaša láska limity alebo podmienky? Má svetlo vo vás limity alebo podmienky? Ak ste odpovedali áno, vaša školská dochádzka nie je dokončená…..

“Keeper of the Flame”

pokračovanie článku si môžete pozrieť na stránke United News Channel (UNC) tu:

https://www.unitednewschannel.org/post/i-light-this-candle

alebo na aplikácii UNC, ktorú si môžete stiahnuť do telefónu tu :

https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

Ak chcete prispieť svojím článkom alebo videom, prípadne sa chcete zapojiť do redakcie posielajte ich na email: contact@unitednewschannel.org

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x