Partnerské projekty

http://nzosr.sk/

WEB: http://nzosr.sk/


VEZUEL

O mne: 

Milí priatelia, dovoľte mi privítať vás čo najsrdečnejším pozdravom v tom zmysle, v akom sa my duchovne hľadajúci vítame na celom svete. Veľmi si vážim vaše krásne komentáre a som vďačná za každý váš LIKE a zdieľanie, ktoré sú odmenou za moju prácu.

Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UC1_AZHoYqxJOAyKpwK-ckRw


The Council of Midgard / Rada Midgardu

Rada Midgardu bude pôsobiť ako poradný výbor, ktorý bude pomáhať kontrolórovi v jeho povinnosti vrátiť majetok všetkým bytostiam z Midgardu. Bude tiež zostavovať rôzne prechodné iniciatívy na preklenutie prázdnoty, ktorá zostane bez právomocí a kniežatstiev, ktoré boli. A roznietiť Svetlo Zdroja vo všetkých bytostiach a začať uzdravenie.

Rada sa bude skladať z vás, autentických De Jure Assembles a rady mládeže z Midgardu. Najdôležitejším aspektom všetkého bude každé vedomie Source Source Spark aktívne sa zúčastňujúce na absolútnej LÁSKE.

WEB : https://www.councilofmidgard.com/


GWEN

To, o čo tu išlo od začiatku a dodnes predovšetkým ide, je duchovný rozvoj človeka, To ostatné je iba vedľajší produkt, pridaná hodnota, ktorá môže a často nie je bonusom. Tak to ale na tejto planéte chodí.

Duchovný rozvoj od hľadajúceho človeka vyžaduje veľmi vysokú mieru úprimnosti k sebe a odloženie naivity. Až potom začína ta pravá práca na sebe, to pravé sebapoznanie, to, pri čom mnohí nevydržia, ale čo za námahu naozaj stojí.

Hľadajúci na vlastnej skúsenosti zisťuje, že sa môže klamať určitú dobu no raz príde chvíľa keď povyťahuje zo seba všetko, čomu sa tak úspešne vyhýbal. Máme tendenciu ukazovať svetu svoje krajšie ja a odstraňovať len to na čom nám v podstate až tak nezáleží, alebo to, čo nás až tak nebolí a nedotýka sa nás samotných. Niekedy tento proces môže byť nepríjemný a niekedy aj bolestný. Je potrebné v sebe nájsť dostatok odvahy, pokory, a vytrvalosti.

Vedomá ľudská bytosť  vládne všetkými svojimi princípmi, na všetkých svojich úrovniach,  zahrňujúc úrovne hrubo hmotné a jemno hmotné. Presne vie čo sa v jej bytosti odohráva, ako sa to odohráva a prečo. Nemyslí si, nedomýšľa si. Kráča k svojmu cieľu.

To čo je  vo svete potrebné urobiť teraz, v dobe, keď temno útočí zo všetkých strán  je navýšiť úroveň vedomia ľudstva ako celku. Ak sa vibračne dvíha planéta, musí sa s ňou vibračne dvíhať aj ľudstvo. Inak sa ich cesty logicky a bezosporu rozídu. Keď sa dosiahne určitá hranica úrovne, vtedy u hraničného množstva ľudí zafunguje takzvaný fenomén stej opice. Vyššiu úroveň vedomia začne žiť ľudstvo úplne prirodzene. Bude to proces prechodu k vyššej forme bytia na planéte. Už nebudeme mať potrebu sa ako druh zabíjať, vykorisťovať sa alebo potlačovať jeden druhého a to z dôvodu absolútnej istoty spojenia jedného s druhým. Preto je potrebné sa spájať a spolupracovať.

Pokiaľ ostaneme žiť v strachu a nevedomosti,  vzdáme sa vlastného rozumu v mene pohodlia , budeme lepšie manipulovatelní. A to nie je život v slobode, to nie je život vedomej ľudskej bytosti.

Telegram : https://t.me/GWENduchovnyrozvoj

Mail:  sveluska@gmail.com


SOLW (Source operational light warriors)

Náš nový partnerský projekt – SOLW (Zdrojové operačné jednotky svetelných bojovníkov). Kanál sa zameriava na povzbudivé a pravdivé MEME, ktorých by sme sa mali držať v živote a ktoré nám pomôžu pri ťažobe každodenného života. Ak ešte nie ste členmi kanála, tak kliknite na link a pridajte sa ! Čoskoro špeciálne updaty !

Telegram : https://t.me/joinchat/O80sxRFhbipmNzA0